Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 10:12
Jeszcze raz grubas.
No na pewno bym nie rozbudowywała ud! Ale to ja. Ja mam jobla na punkcie chudych i grubych ud.  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 10:14
Jak dla mnie te zdjęcia są jakieś zniekształcone, bo okolice Twojego krocza wygladają jak u ludzika Michellin, a tak w rzezywistości nie wyglądasz 😂

Uda ma Rosek w rzeczywistości chude, w ogóle jest szczupła i wysoka 😉
Witajcie!  :kwiatek:
Ważę 50 kg, mam 167 cm wzrostu i.. chcę się rzeźbić 😉 I broń Boże nie chcę jeszcze bardziej schudnąć.
Jak powinna wyglądać moja dieta?
Znajoma mówi, że powinnam jeść wszystko na co tylko mam ochotę i po prostu ćwiczyć, da radę tak? Od razu zaznaczę, że nie chcę wyglądać jak kulturystka, chcę mieć po prostu ładnie zarysowane mięśnie, jędrniejsze ciało.
W jaki sposób powinnam  ćwiczyć? Swego czasu chodziłam na siłownię niestety brak czasu zmusza mnie do ćwiczeń w domu.
Czytałam tutaj coś o białku, chyba zen o nim mówiła, jakie polecasz? 🙂
Jak dla mnie te zdjęcia są jakieś zniekształcone, bo okolice Twojego krocza wygladają jak u ludzika Michellin, a tak w rzezywistości nie wyglądasz 😂




Hahahaha  😂

No ja chciałam rozbudować uda i zad by była większa róznica , bo posiadam słabą talie. I nawet kosztem tego,że będę miała "grubsze" uda. Żeby ta proporcja była lepsza. No na tych zdjęciach cos jest nie tak  😉
Dzięki JARA  :kwiatek:
rosek w porządku wyglądasz! I faktycznie, może rozbudowanie pupy dałoby efekt posiadania talii. Ja mam zupełnie odwronie, właśnie tę partię chcę zmniejszyć  😉
Z fotkami tak jest. Zwłaszcza jeśli się je robi spod skosa, tak jak to zrobiłyście. Poza tym czasami człowiek lepiej wygląda na żywo i tyle... olać i robić swoje. Bo to NAM ma się podobać, a nie komuś tam.

Byłam wczoraj na siłce po 20😲0. ( dawno już nie byłam o tej porze) i doszłam do wniosku, że jednak kocham moich pakerów.  😍 Brakowało mi ich widoku. Kiedy ostatnio chodziłam za dnia, to pakerów nie ma. Bywają wieczorami. A mi wtedy od razu motywacja rośnie jak ich widzę. Więc dziś też idę po 20😲0 po pracy.  😍
dzięki  :kwiatek: a to ja 7-8kg temu  😡
I też otyłości galopujacej nie ma.  😀 Symetryczne sylwetki się ratują symetrią. Nawet z lekką nadwagą. Mojemu mężowi podobałabyś się bardziej taka niż obecnie.  😉 hehe

Mam przed nosem w pracy wielką blach e sernika i nie jem. Jest moc i tyle.
Nie , nie ja nigdy otyła nie byłam , miałam lekką nadwagę ale jedząc tyle co wcześniej napewno bym się w końcu jej doczekała  😁
Cariotka   płomienna pasja
20 lutego 2014 10:38
ja wróciłam właśnie z fitnessu i się zmachałam. Jednak intensywność niby tych samych zajęć dużo zależy od instruktora. popołudniu trening jakiś z telewizorem. polecacie jakieś inne ćwiczenia niż z Ewą? już na nią nie mogę się patrzeć 🙄

Jak imprezować z alkoholem dietetycznie? Dziś przede mną impreza no i wypada mi coś wypić niekoniecznie zjeść.
Dziś miałam super śniadanie. Ugotowałam sobie dwie parówki ale był tak nie dobre że zjadł je pies.
pytałam facetów , wybrali panią z prawej  🙂
ja jak piję to jem , puszczaja mi hamulce  😁 Więc staram się nie pić na razie , bo wiem jak to się skończy.

chyba zaczne zbierać na wstrzyknięcie silikonu  😁
Ponoć Viktoria Beckham wyciągnęła sobie implanty piersi , może mi je oddać  😁
Cariotka Jillian Michaels  🙂 Ma bradzo fajne programy
Jest jeszcze Mel B - świetne ćwiczenia na pupę
O, i jeszcze Tiffany Rothe - u nas chyba głównie znana z ćwiczeń na boczki 🙂

btw. P. zaprasza mnie dzisiaj na pyszną szalotkę z lodami  😵 i jeszcze chce, żebym bezę zrobiła...
Cariotka   płomienna pasja
20 lutego 2014 11:17
rosek ja właśnie jak piję to nie jem🙂 ale dużo tańczę bo roznosi mnie adhd++🙂
ahawa wszystko jest na youtubie? jest po polsku? Wiesz że mi się marzy kawałek ciepłej szarlotki z gałką lodów i bitą śmietaną🙂 Chyba zaserwuje to moim koleżanką jak dziś przyjdą ale ja skuszę się tylko na malutki kawałek samej szarlotki.
to napij się wódki z colą light . Najmniej kaloryczne 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 11:41
Niom niom niom ja właśnie zjadam kanapki z sałatką z makreli niom niom 😁
Ja mam  85min  do kanapek z sałatką z makreli niom niom niom  😁
Cariotka, wszystko po angielsku. Na chomiku jest po polsku jeden program Jillian "30 day Shred"
jakie białko polecasz


ja polecam http://allegro.pl/trec-whey-100-900g-bialko-szejker-0-5l-i-2-probki-i3933194607.html


rosek  -chuda jesteś 🙂 ja bym pracowała na brzuch, ramiona i tyłek 🙂
[quote author=Pialotta link=topic=89332.msg2017724#msg2017724 date=1392891315]
jakie białko polecasz


ja polecam http://allegro.pl/trec-whey-100-900g-bialko-szejker-0-5l-i-2-probki-i3933194607.html


rosek  -chuda jesteś 🙂 ja bym pracowała na brzuch, ramiona i tyłek 🙂
[/quote]

Dokładnie taki mam plan  😀
Cariotka   płomienna pasja
20 lutego 2014 12:03
28 mam bal🙂 zmierzyłam sukienkę i jest na mnie za duża 😵 jezu chyba muszę iść do krawcowej. Na wadze tego nie widać ale po ubraniach tak🙂
aż nie chcę mi się jeść po przymierzeniu tej sukienki.
Naciau też bym chciała taki tyłek jak Pani po prawej, ale od siodła mam płaskopupie  🏇
koniec z jazdą konną, biorę się za wcinanie pączków  😍
meegi, pączki nic nie dadzą  😉 może cellulit
przysiady, przysiady trzeba robić 😉

edit: dziewczyny, w którym momencie należy zacząć się "wspomagać" białkiem serwatkowym? Jakieś efekty uboczne są?
ahawa ciiii  😉 ja sobie wmawiam że pączki to samo zdrowie, ale tylko te z budyniem  😍
a coś innego niż przysiady... bo ja przysiadów nie lubię  🙁
Kilka postów wcześniej pisałam o ćwiczeniach Mel B - wypróbuj, wg mnie są bardzo fajne  🙂
Ja z białkiem ćwiczę, jak chcę podkarmić mięśnie. Ale wybieram czyste białko, bez dodatku węgli i tłuszczy, więc kupuję np. Olimpu Isolate95 pure whey.

JARA kurcze nie wierze  🤔  jak ty zajebiście wyglądasz  😜 


Ja właśnie wróciłam z roweru, dziś było masakrycznie, non stop pod wiatr. Trasa ta sama, choć mąż mówił że tam jest więcej niż 15km, dziś sprawdziłam na mapie i jest 17 km  😍 
Jestem wściekła, non stop mam 73kg i ani drgnie, jeszcze mam fałdę na brzuchu, tłuszcz na nogach i tyłku a cholera nic nie schodzi  😤  chyba za ostrze dietę żeby coś ruszyło .
myślałam nad białkiem ale piernicze , muszę koniowi kupić derkę. Wiosna idzie, czas na golenie.

Meegi , nie jedz pączków, ćwicz a niedługo sobie zrobimy fit sesje, będziemy się wyginać i prężyć muskuły  😍

monia, ale to chyba zdjęcia rosek0 wstawiła Jara, chociaż już też pewności nie mam 😁 Tak czy siak, fajna figura!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się