NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

może zablokowała Cię na FB ? Wyslij do mnie na fejsie jej dane  😉
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
02 lutego 2014 12:26
korysindex4 , jeszcze raz do niej napiszę na RV a potem dam Ci jej namiary  😀
Jeśli piszę nie w tym wątku, to bardzo proszę usunąć, nie wiem gdzie napisać, a zależy mi na odzyskaniu
Jeśli ktoś zakupił w miesiącach wrzesień-luty tranzelkę ze zdjęcia zwłaszcza z województwa pomorskiego to proszę o kontakt.  😉
Niestety nie pamiętam firmy, ale nie było tam żadnego znaczka, rozmiar full, nachrapnik zaciskowy, na naczółku 3 rzędy kryształków srebrnych, było w nią wpięte wędzidło pessoa magic, wodze skórzane, niepasujące do kompletu (sprzączki zamiast haczyków), zapięcia tranzelki na haczyki.
Sytuacja ogólnie była taka, że w ostatnim czasie żadko bywałam w stajni, jak już byłam to nie używałam tego ogłowia, więc nie jestem pewna kiedy zniknęło

nikt nie zostal oszukany. z opoznienia ale paczki ida. pracuje po 12h i dlatego tak jest.nie przyjmuje tyle zamowien co kiedys,wystawiam tylko to co uszyje co jest gotowe do wyslania. i wysylam. paczki sa nadane.odp jak moge,ale z komorki net mi ucieka wiec nie moge byc na bierzaco. czapraki do was ida,wiec bez obaw
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
05 lutego 2014 17:15
chciałam odwołać zgłoszenie na użytkowniczkę Angelika0729 po 2,5 tygodnia paczka w końcu doszła co prawda spodziewałam się owijek dla konia a nie dla psa ale cóż począć
Ja pikole, co to jest?! 🤔
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
05 lutego 2014 18:11
no ta niebieska to normalna pełnowymiarowa owijka , a to czarne to to co dostałam w paczce  😁
pełnowymiarowa owijka na kucysia  😁
asds   Life goes on...
05 lutego 2014 18:37
Owijka w sam raz dla CiuCiu 🙂.
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
05 lutego 2014 18:48
asds , żaden kucyk by się w to nie zmieścił , ledwo owinełam psa  👍
Bo to wersja dla pinczera! Nie znacie się 😉
I ja musze dolaczyc do watku.
Zaplacilam Gejbi za oglowie 29.01 po super kontakcie mailowym co kilka minut z pytaniami, czy sie decyduje, bo jest tylu chetnych itp. Po dokonaniu  wplaty zapadla cisza. Na moje pytanie czy moge odebrac osobiscie, dowiedzialam sie 31.01, ze ogolowie zostalo wyslane. Na prosbe o nr paczki otrzymalam wczoraj maila, ze wysylala kilka rzeczy i pomylila adresy i oglowie wczoraj wrocilo i ze wysle je ponownie priorytetem.
Same przesylki to w takim momencie kilkadziesiat zl, a oglowie kosztowalo 200 z przesylka, dlatego chcialam podjechac.
Na prosbe o podanie adresu gdzie moge osobiscie odebrac oglowie, brak odpowiedzi a  jest zalogowana na revolcie.
Wiem ,ze moze nieduzo czasu uplynelo, ale brak kontaktu po otrzymaniu wplaty, nie jest zachecajacy.

Mam nadzieje, ze sprawa zakonczy sie pomyslnie i ze ten wpis cos pomoze 🙁
Wiecie jak to jest, że się zobaczy i się chce od razu? Moja wina w sumie. Nie będę na razie pisać nicka, ale wysłałam pieniądze i paczka została "wysłana" w piątek priorytetem. Zakładam, że PP wysłaliby w poniedziałek, ale priorytet idzie góra trzy dni. Osoba wydawała się odpowiedzialna, ale jak zapytałam o nr nadania to odpowiedziała "pani na poczcie nie dała karteczki, bo daje tylko przy zadelkarowanych" - a gówno, bo to jej obowiązek. Teraz napisałam i mimo obecności na forum nie odpisuje. Poczekam do piątku, a jeśli zdoła się jakoś wytłumaczyć to może do wtorku. Mam jej dane, telefon, maila, także w razie czego, cóż..  😵 nie cierpię jak nie ma kontaktu. Nie rozumiem podejścia, że wysyłam i mam w dupie, bo kasa jest, a paczka wysłana.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 lutego 2014 15:38
kivik, powiem tak - różne rzeczy się zdarzają i faktycznie dziewczyna mogła pomylić adresy. Ciesz się, że w ogóle masz jakikolwiek kontakt - mogła zabrać kasę i zniknąć bez śladu.
Facella, gejbi pojawiła się w tym wątku nie raz.. przypadek? Cóż, pisałam z kivik na PW i życzę pozytywnego rozwiązania sprawy 🙂
Ostatnio zauważyłam,że Klaudia Kocik zwana najlepiej pod pseudonimem pantofel nadal prowadzi swą działalność tym razem na allegro oraz grupach jeździeckich na fb
kivik - pisałam chyba do Ciebie 4 maile z wyjaśnieniem a propo ogłowia. Zaszła pomyłka wysłałam dwie paczki pod jeden adres i paczka do mnie wróciła bo kobieta na poczcie źle przykleiła druki.... dziś wysłałam paczkę ponownie i potwierdzenie wysłania paczki wysłałam Ci na maila a Ty mimo tego dodajesz mnie tutaj.....
emptyline   Big Milk Straciatella
06 lutego 2014 23:48
shilton, przepraszam, że się czepiam, ale gejbi w wątku była aż raz.
[quote author=stajenna🙂 link=topic=5367.msg2002037#msg2002037 date=1391512794]
nikt nie zostal oszukany. z opoznienia ale paczki ida. pracuje po 12h i dlatego tak jest.nie przyjmuje tyle zamowien co kiedys,wystawiam tylko to co uszyje co jest gotowe do wyslania. i wysylam. paczki sa nadane.odp jak moge,ale z komorki net mi ucieka wiec nie moge byc na bierzaco. czapraki do was ida,wiec bez obaw
[/quote]
Nie doszły do dzisiaj.  😉
emptyline, jak się licytujemy to aż dwa, bo również miałam z nią problemy jak robiłam tabliczki, a przypadek kivik to 3 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 lutego 2014 14:09
Raz się komuś noga podwinie i od razu wielki szum 🙄

shilton ciekawe jakie miałaś z nią problemy, jak sama wypisałaś jej na tabliczce błędy? (Chociażby nazwisko)

Znam gejbi osobiście i jest to najbardziej uczciwa osoba jaką znam, więc jeśli trafia tutaj do wątku, to ja wolę nie wiedzieć co robią pozostali użytkownicy których nicki tutaj trafiają 😜

Poza tym, kivik minął TYDZIEŃ od Twojej wpłaty. Zapłaciłaś jej w piątek, to pewnie dostała pieniądze w poniedziałek, tak? Parę dni a ty już robisz aferę. Ja od jednej re-voltowiczki czekam na pad od 27 stycznia, to na pewno mnie okradła! 👀 muszę ją tu koniecznie wpisać! 😀iabeł:
No właśnie. Ja się stresuję, bo w poniedziałek poczta powinna była rano wysłać paczkę priorytetową. Nie mam jej do teraz i wiem, że to poczta polska itd.. priorytet idzie niby max 3dni, czekam 5. Paczka zaniesiona w piątek na pocztę. Poza tym podobno nie ma karteczki z nr nadania, bo na poczcie nie dali, ponoc powiedzieli, że dają tylko do tych o deklarowanej wartości przy czym w takim razie albo to proba zrobienia ze mnie konia, albo na poczcie popełniają poważny bląd gdyż każda jedna przesyłka jest rejestrowana.. czekam do wieczora, no, ale co zrobisz, taka poczta.. bo liczę, że to poczta i paczka bedzie.. Tylko jak im udowodnic, ze taka paczka byla? Na moje nazwisko ani na adres nic w bazie nie ma, bo pytalam pani na poczcie.

Druga sytuacja - przed świętami wysłali mi kalendarz ze schroniska skąd mam psa. Po 2 tygodniach drugi. Nie ma ani jednego, ani drugiego, adres podałam dobry i reszte danych także. No i nic.. ani awizo, ani na poczcie nic nie wiedzą. To co jest grane :/
shilton ciekawe jakie miałaś z nią problemy, jak sama wypisałaś jej na tabliczce błędy? (Chociażby nazwisko)

Sorry, ale nie moja wina, że w dwóch różnych mailach było inne nazwisko 😉 (jakby co to te maile mam do dnia dzisiejszego na starej skrzynce, wyślę zainteresowanym) Być może literówkę zrobiła - BYĆ MOŻE. Ja jak robię tabliczki to kopiuję nazwy, a nie przepisuję ich ręcznie. BTW - I co niby poza nazwiskiem jej przekręciłam, co????
Problemy czysto logistyczne, o których nie masz pojęcia. Gejbi jednak zapłaciła i wysłałam tabliczki, nie było problemu. Ponadto zapytałam się czy chce drugą tabliczkę w związku z tym nazwiskiem, bo już nie chciałam się szarpać i zaproponowałam, że odeślę jej drugą pomimo tego, że nie uważam że to moja wina. Ale tak już mam, u mnie klient ma być w 100% zadowolony z zamawianej tabliczki i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby ktoś zadowolony nie był i mi o tym nie powiedział. Gejbi już uwag nie zgłaszała, więc uznaję, że wszystko jest w porządku.
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2014 16:23
shilton, yyyy i co gejbi jest z tego powodu nieuczciwa, czy jak? A może ja Ciebie powinnam wpisać za zawracanie mi dupy przez miesiąc, co? 🙂
Nie, nie piszę, że nieuczciwa. Skąd żeś wzięła takie słowo u mnie? Zapłaciła, więc nie tyle nieuczciwa, ale mój post odnosił się do strucelki i o rzekome celowe przekręcenie nazwiska na tabliczce, a nie do ciebie 🙂 jeżeli chodzi o twoją sprawę to wysłałam ci dwie wiadomości, na które nie dostałam odpowiedzi i rzecz zniknęła z ogłoszeń, więc stwierdziłam, że sprzedałaś i troszkę się zdziwiłam, że nie odpisałaś, że sprzedałaś dalej. Ale przyznając ci rację - tak, było to miesiąc umawiania się, to prawda.
emptyline, P.S. Jeżeli masz życzenie pogadać o tym to przenieśmy się na PW  :kwiatek:
I dlatego wolę handlować przez allegro. Nikt nie ma obowiązku latać z paczką w tym samym dniu po zaksięgowaniu wpłaty, chyba że taka była umowa. Ja mam na przykład zaznaczone że wysyłam paczkę do 3 dni od zaksięgowania wpłaty przy czym zawsze o tym informuje, a niektórzy to mają nawet do tygodnia. Trzeba wziąć pod uwagę, że sprzedawca nie śpi na poczcie z laptopem i nie czeka aż ktoś kupi towar, ale tak samo szacunek należy się klientowi, który poczeka, jeśli się go o tym poinformuje. Brak kontaktu, to dla mnie duży minus, ale żeby zaraz wrzucać tu kogoś bo minęło KILKA dni i paczka nie przyszła? Widzę, że ten wątek zrobił się bardzo popularny i zaczęłyście sobie wrzucać jak popadnie nie czekając nawet aż się sprawa wyjaśni, albo jak chociaż miną 2 tygodnie oO Szanujmy się wzajemnie, naprawdę. Bo potem się okaże że w magiczny sposób kivik dostaniesz paczkę w poniedziałek, bo poczta miała poślizg (swoją drogą to ja też czekam na paczkę idącą pocztą, więc może mają jakieś opóźnienia) ale gejbi zostanie już w tym wątku jako nieuczciwa i nie każdy będzie się kwapił żeby przeczytać to do końca. Chyba się jednak trochę pospieszyłaś.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lutego 2014 17:56
Nie, nie piszę, że nieuczciwa. Skąd żeś wzięła takie słowo u mnie?


Stąd?

shilton, przepraszam, że się czepiam, ale gejbi w wątku była aż raz.

emptyline, jak się licytujemy to aż dwa, bo również miałam z nią problemy jak robiłam tabliczki, a przypadek kivik to 3 😉


Z Twojej wypowiedzi wynikałoby, że wpisałaś ją do tego wątku, czyli jest nieuczciwa.
Facella, NIGDZIE jej nie wpisałam jako nieuczciwą. NIGDZIE nie wystąpiło u mnie takie słowo. Mieć z kimś problemy, a uważać za nieuczciwego to dwie różne rzeczy, nie uważasz? Pomimo drobnych problemów z nazwiskiem na tabliczce gejbi zapłaciła. Więc dlatego nie uważam jej za nieuczciwą. Po prostu podczas realizacji miałam kilka problemów z nią i to tyle.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lutego 2014 18:26
A nie uważasz, ze to trochę za mało, by umieszczać ją w wątku o osobach NIEUCZCIWYCH? Gdyby każdy tutaj opisywał swoje problemy z re-voltowiczami w stylu "wysłała mi dwa maile z różnymi nazwiskami i nie wiedziałam, co zrobić", to wątek pewnie nie miałby końca  🙄
Facella, ale o czym ty mówisz, ja się nie odezwałam konkretnie w tym temacie, tylko jak zauważyłaś - napisałam przy okazji 😉 Jak masz życzenie to chodź się przeniesiemy na PW jak masz chęć o tym pogadać, nie mniej ja NIE WPISUJĘ gejbi do nieuczciwych. Myślę, że nie ma większego sensu głupiego bicia piany tutaj 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się