Stajnie w województwie Pomorskim

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 maja 2012 20:03
Długo już tu cicho, ale mi nigdzie indziej nie pasuje moje pytanie. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat stajni KJ TUKAN Wysoczańscy? Interesuje mnie każdy szczegół🙂
Witam, rok już minął, może coś się pozmieniało, jeśli chodzi o stajnie w okolicach Słupska? 😀 Pojawiło się coś godnego uwagi?
Na razie nic, ale wiem że buduje się nowa stajnia, możliwe że w tym roku już będzie pensjonat.
Ooo, a gdzie ta stajnia? Masz może więcej informacji? 🙂
Oooo, chętnie posłucham o stajniach, gdzie można sie pouczyć, a i atmosfera fajna 😀
Osobiście serdecznie polecam SK Runowo, super stajnia, genialni własciciele, kuchnia wspaniała etc 😀 Tylko polecać 😀
Ciężko znaleźć dobrą stajnie w okolicach Słupska.. :/
Szukam od jakiegoś czasu i na dłuższą metę nic nie mogę znaleźć..
Byłam dzisiaj w Wielichowie. Niestety, lekki bajzel. Własciciel powiedział, że chciałby wszystko jakoś ogarnąć i zaprasza pod koniec maja.

Wie ktoś coś o stajni w Kruszewie 14km od Słupska?
Kruszewie jest stajnia?  😁
Wielichowo... No dobrze nigdy chyba tam nie było, moze jak ogarnie to będzie dobrze 😉
Podobno Pasja w Dębnicy Kasz. jest dobra 😉
"Pasja" z Dębnicy Kaszubskiej przeniosła się do Pęplina, jakaś stajnia już stoi, teren ogrodzony i jest już 5 koników, pewnie niedługo zaczną z jazdą
Ciężko znaleźć dobrą stajnie w okolicach Słupska.. :/
Szukam od jakiegoś czasu i na dłuższą metę nic nie mogę znaleźć..

Od 1 lipca rusza profesjonalny ośrodek jeździecki w Karżcinie, pod Słupskiem.
słyszał ktoś coś o tej szkółce/stajni :  http://www.afra70.republika.pl/
grejpfrutowa, a co Cię interesuje?
no planuję wybrać się tam i tak ogólnie chciałabym się coś dowiedzieć, jak tam jest
Pierwszy raz mam sytuację, że poszukuję konia. Wiem gdzie mniej więcej stoi, tylko nie mam żadnego kontaktu do właściciela, stąd moje pytanie, czy jest tu ktoś z okolic Starogardu Gdańskiego, kto kojarzy stajnię w miejscowości Lubichówo? Nie wiem czy to duża stajnia czy prywatna.
z góry bardzo dziekuję za pomoc, mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto będzie kojarzył właścicieli.
Czy ktoś jest z okolic czarnego?(woj. pomorskie gmina czarne, powiat człuchowski). Jest to skraj woj. pomorskiego na styku z woj. zachodniopomorskim i wielkopolskim. (powiat na samym dole po lewej można mape przybliżyc)

Interesuje mnie czy ktoś w tamtej okolicy trzyma konia (u siebie lub w pensjonacie), jeździ konno? I gdzie? W promieniu ok. 60 km od Czarnego kod 77-330 http://mapa.szukacz.pl/  👀
olka a nie lubichowo?  nie wiem ile jest stajenek w lubichowie, jest na pewno jedna, maja kilka koni i chyba jakies prywatne tez juz mają.
Może być Lubichowo. Nie mam pojęcia podał mi tą nazwę facet, który oddał konia do nich. I zaznaczył, że końcówka "ówo". Może się mylił.. Mam nazwisko kobiety, ale nie chcę podawać publicznie. Napisze Ci na priv.
Jest stajnia ale miejscowość nazywa się Lubichowo, jak OBIBOK napisała. Zdaje mi się, że koleżanka prowadza tam swoje dzieci na jazdy, jak podasz mi konkrety to zadzwonię do niej i spróbuję się dowiedzieć.
olka podala nazwisko, zgadza sie. ja do nich konia oddalam ze 2,3 lata temu do towarzystwa , moze podpytaj czy jeszcze jest? HERA....

olka to jest ogloszenie, teren jakby tez sie zgadza 😉 http://alegratka.pl/ogloszenie/sprzedam-klacz-23413742.html?h=e078881ebf53e843
Ok, jak będę dzwoniła do niej to się podpytam i dam znać.
super. kobyla w papierach miala HALAWA. c gniada z gwiazdą i koronką na ...lewej tylnej. bardzo podobna do tej ze zdjecia.  :kwiatek:
Witam! Klacz z ogłoszenia to nie Hera, tylko Loka. Może jest podobna, jeżdżę tam więc wiem 😉 Pozdrawiam!
Jutro będę dzwonić i popytam 😉

i dziekuje wszystkim za pomoc 😉
juz znalazlam zdjecia u jednej z dziewczyn, które tam jezdza aktualne 😉 ma sie dobrze, a to najwazniejsze, jak będę w pobliżu chcialam go odwiedzic 😉 w końcu to pierwszy mój byl 😉 sentyment zostal.
jeszcze raz bardzo, bardzo dziekuje 😉
Kameralna stajnia zlokalizowana pomiedzy Tczewem a Starogardem Gdańskim we Wielgłowach, gdzie można wyciszyc siebie i konia.
www.ranczo.tczew.pl

Zainteresowanym moge udzielic wiecej informacji na temat hotelu dla koni (również dla ogierów), agroturystyki, możliwości treningów z J.Zagor.
aneta   foto by Tynka
24 stycznia 2014 12:02
Jak warunki pensjonatowe w Iskrze w Sztumskim Polu?
nefrez   art by ashley mackenzie
24 stycznia 2014 13:56
[s]Byłam w Iskrze przedwczoraj i z tego co widziałam to warunki przyjemne. Konie mają super-duży padok i mimo, że było dość zimno konie mogły sobie brykać na dworze. Jadę tam na pół-kolonię, nic szczególnego nie powiem bo za mało doświadczona jestem, ale pisze w razie gdyby nikt nie odpisał  [/s]
edit: jak zwykle nie doczytałam i nie na temat  😵
Ja uważam, że warunki są jak najbardziej ok. Panie instruktorki bardzo miłe i hmmm... otwarte 🙂 za parę dni przekonam się na własnej skórze co do jazd i innych rzeczy, ale póki co jestem nastawiona pozytywnie.
aneta   foto by Tynka
24 stycznia 2014 14:38
🙂 dziękują i życzę udanego wyjazdu🙂
anna no wiem ze nie hera, poznaje wlasne konie 😉 pisalam ze podobna. a jak ma sie hercia? jest jeszcze u was?
hej hej, jakieś nowości odnośnie stajni w okolicach Słupska?  👀
Czy jest tu ktoś, kto byłby w stanie odpowiedzieć mi na pw na kilka pytań dotyczących KJ Rotmistrz (Węgry/Gościszewo/Sztum)? :kwiatek:
Czy jest tu ktoś, kto byłby w stanie odpowiedzieć mi na pw na kilka pytań dotyczących KJ Rotmistrz (Węgry/Gościszewo/Sztum)? :kwiatek:


też była bym zainteresowana odpowiedziami nt tej stajni jak i instruktorów tam pracujących. jeśli ktoś nie chce na forum to poproszę na priv 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się