Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Ja i Laptop z dzisiaj - z fotek jazdy brak, więc chociaż takie - pogoda cudna, mogła by tak być codziennie 🙂

Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
06 stycznia 2014 18:12
MonioRek, z tego co pisała i Dranga, i Piaffallo to sa dwa rożne kare Ekwadory (zresztą widać po odmianach - prawy tył biały u Ekwadora Piaffallo) 🙂 A Laptop strasznie wpada w oko, taki przyjemny strasznie jest 🙂

Piaffallo i Dranga, kare chyba specjalnie dla przeciwwagi oraz kontrastu z pierwszym skojarzeniem w stosunku do imienia, oba bardzo fajnie 🙂

Mnie wszędzie nosi dzisiaj i chyba zanudzę wszystkich w koło, ale w końcu mamy halę do użytku (połowicznego, ściany do wykończenia + oświetlenie na dniach będzie) 🙂
Mała, bo mała (60x15m jakoś), ale jest i nie będzie wymówek, że podłoża brak do pracy itd. Kobyła pierwszy raz na hali była - oczywiście 10-15 min się pogotowała w sobie oddychając jak parowóz, ale po dokładnym obchodzie już wyluzowała. Była chwila lonżowania rozruchowo, a w czwartek w końcu jazda z instruktorką 🙂
MonioRek Viridila, dziękujemy 😀 Ekwador jest wyjątkowo fotogeniczny, wiele niedoskonałości skrywa się nam na zdjęciach :P teraz w dodatku taki bezmięśni chłopak jeszcze, bo mało pracujący 😀

i Dranga też ma Ekwadorka, ale nie, to nie ten sam co mój.  😀iabeł: Chyba głównie nóżkami się różnią, mój ma jedną nogę białą i dodatkowo białe paski na nich (bez ochraniaczy lepiej widać :P)
MonioRek bardzo urokliwe zdjecie i sliczny kon🙂
MonioRek  to są dwa różne konie 🙂 tylko mają takie same imiona. Mój to już prawie dziadek.
Piaffallo a ja właśnie nie chciałam srokacza i jakoś tak wyszło. W tym roku minię nam 8 lat razem. (kupiłam ją jako 3 miesięcznego źrebaka)

Laptop piękny. Widzę, że u wszystkich jest piękna "wiosna"  🤣
MonioRek, mam takie same skarpetki 🤣
Dranga, no to co, pozostaje nam wymiana  🤣
Viridila Piaffallo faith Dranga   dziękujemy za mile słowa  :kwiatek:

Dranga  Piaffallo teraz już będę wiedzieć że to dwa różne Ekwadory, aczkolwiek oba są piękne 🙂

Dranga, no to co, pozostaje nam wymiana  🤣


Srokata za Ekwadora? Będę mieć dwa Ekusie 😀
Mój chłopak by mnie zabił 🙂 Jak bym oddała Nigerię.  😀
pogoda dziś była naprawdę cudowna. choć troszkę chłodniej jak wczoraj . załapałam się dziś nawet na fotkę dzięki koleżance a więc zarzucam chociąż moj koń miał dziś własny pomysł na galop pt 😉 robię trzy lotne na jednej prostej . normalnie wyższa szkoła jazdy, szkoda tylko że robił je wcale o to nie proszony te konie mają naprawdę zabójcze pomysły 👿 :kwiatek:


lenka1z grzywka Twojego konia mnie po prostu rozłożyła, oddaj troche moim 😍

Dranga Ekwusia w życiu bym nie zamieniła, ten miś wniósł tyle szczęścia do mojego życia jak żaden 😀 A Kenia chwilowo to nie ten poziom by się można za takei cuda wymieniać 🙂 W nią jeszcze trzeba trochę pracy włożyć by czerpać samą przyjemność  😉
lenka1z proponuję abyś założyła Cezaremu jakiś fan page czy coś 😀 Swoją drogą dobrze ze nie wie jak się tu nim zachwycamy bo jeszcze by w narcyzm popadł 😀
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
06 stycznia 2014 19:11
wymodelowana, Sankaritarina, dziękuję za miłe słowa  :kwiatek:

robakt bardzo fajne zdjęcia, przyjemne dla oka 😉

Behemotowa od kiedy konik chodzi pod siodłem? Wygląda na bardzo spokojnego  😀

Piafallo bardzo podobają mi się obydwa Twoje konie, szczególnie Kenia przypadła mi do gustu, chyba dlatego, że wygląda bardzo podobnie do mojej 3 lata temu.

milusia śliczny Rudy 😀 pełen energii, pogoda mu sprzyja! 😉

rewir więcej zdjęęęęć!

MonioRek Lapek z bliska wygląda jeszcze lepiej! Oczywiście w zestawieniu z Tobą 🙂
Burza, szal !!! cukier lukier !!! 🙂
kujka, super wygladacie !!! ja tez chce filmik !!!
xxmalinaxx, to Twoje rude to w oczach rosnie, a co to za Bastus?
Milusia, co tam w stajni slychac? jak reszta towarzystwa? Jak Tusia?
maison Od 3-4 miesięcy jeżdżony, jeszcze dwa miesiące temu był ogierem 🙂 W ręku to dalej dziki ogier, nie ma jeszcze do końca szacunku do człowieka, ale w siodle to anioł, a nie koń 🙂
Rany dziewczyny nie nadążam za tempem tego wątku 😀




pjona, staram się na bieżąco czytać ale jak szkoła normalnie wróci to będzie trudno : P
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
06 stycznia 2014 19:21
Behemotowa a no widzisz, tak się zdarza, my mamy na odwrót  😁
a macie jakieś plany na przyszłość? Chcesz coś konkretnego z nim robić?
Piaffallo wiesz on sobie teraz sporo wytarł jej, a ja płaczę nad każdym włoskiem ale fakt moja poprzednia kobyłka miała 3 kłaczki na krzyż i jest różnica😉
MonioReksama się nie mogę na niego napatrzeć 🙂 czasem stoję przy padoku i się godzinę gapię ....w końcu to spełnienie moich marzeń i żeby nie było zasługa mojego męża  🙇 który współfinansował to marzenie. czasem myślę jak ona bardzo musi mnie kochać.
zoriczkowa też czasem przez natłok obowiązków ucieka mi kilka stron 😉 wątku
Behemotowa dobrze że w siodle anioł 😉 z czasem w ręku też zrobi się miły tak to jest z koniskami, które nie tak dawno były Ogierkami 😉
maison ja chciałabym coś pod kątem małych skoków (chociaż do L kiedyś wystartować), ale nie wiem czy koń chce 😀
lenka1z muszę u niego wyrobić trochę więcej szacunku do człowieka i to, że jak nie ma innych koni w pobliżu to nic się nie stanie 🙂
maison, Twoją miałam okazję poznać osobiście u poprzedniej właścicielki.
Zachwycałam się nią niemiłosiernie 😀 głównie jej skocznością i odwagą, ale u Ciebie to widać dopiero, że kobitka wydoroślała, pięknie nabrała masy i w główce pewnie też się poukładało co nie co  😉
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
06 stycznia 2014 20:27
Piafallo chyba muszę wskoczyć na priv bo więcej info 😉
Wydoroślała a w główce nadal się układa. Ale pracujemy. Duużo z ziemi zrobiłyśmy, już "nie pcha" się tak jak kiedyś, ma dużo szacunku i można zrobić z nią wszystko. Dodatkowo jej odwaga jest baardzo dużym plusem bo zamiast się wystraszyć, to podchodzi do nowych rzeczy, obwąchuje, poznaje. Chyba nigdy nie miałam takiego problemu, zeby przez coś lub obok czegoś nie przeszła! I chyba dlatego się zdecydowałam 🙂
Milusia widzę, że Rudzielec pełen energii! jak tam ekwitowanie? wrzuć jakieś zdjecia, bo stęskniliśmy się za Wami! 🙂
Dranga bardzo przyjemne rumaki 🙂 gdzie stoicie?  👀
MonioRek bardzo ładny facet 🙂 wrzucisz coś jeszcze?

ja wróciłam z odwiedzin u Rudzielca i jestem nim zachwycona! Uspokoiła mu się trochę głowa, ogarnął ciągi i co najlepsze powoli zaczyna się skracać i podnosić. Wrażenie niesamowite- siedzieć i czuć poprawne przejście energii od zadu do ręki, czysty kosmos  😜

Czuję się wywołana do tablicy  😉



Z Casablancą forumowej rewir  😉
ententa już niebawem wrzucimy jakieś fotki z jazdy 🙂 I aż zazdroszczę Ci tego przejścia energii, mam nadzieję że tez kiedyś go doświadczę 🙂
i believe i can fly1 sprzedajesz swojego konia? 😉
rewir Casablanca śliczna  💘
Piaffallo, Świetne kare. Oba 😀 Ładna ta młoda, szkoda trochę, ale sytuacje mają to do siebie, że lubią się komplikować, więc trzymam kciuki za znalezienie odpowiedzialnego domu 🙂

Dranga, Fajna łata! 😀

ententa, Powiem Ci, że te ochraniacze + kalosze dodają animuszu 😀

A nas odwiedziła forumowa Livia dzięki której mamy prześliczne zdjęcia 😍
Nie nastawiałam się na zdjęcia w lesie, ale wyszły świetnie




Z jazdy też mam, wyszły pięknie, tylko mój dosiad jest totalnie do odstrzału, więc wstawiam jedno:
Sankaritarina miło Was razem widzieć i skoro fotograf się spisał to pewnie częściej będziesz tutaj się pojawiać. Zdjęcia śliczne.
Sankaritarina piękna "wiosna" w lesie 😀
nie uwierzysz, ale żaden nie jest kary xD Ekwadorek skarogniady a Młoda ciemnogniada... Tak to jest opisywać źrebaczki i później i tak maści do wyboru do koloru są  😀iabeł:
Ups, już 8 strona, a ja dopiero chcę się witać i o gościnę pytać 🙂 Jest jeszcze trochę miejsca na kobitkę i dwa koniska ? Jeśli tak, to witam Was wszystkich serdecznie i przede wszystkim ślę najlepsze życzenia spełnienia marzeń i zdrowie, zdrowia, zdrowia dla Was i koni wszelkich  😀
Hej wszystkim 🙂

Sankaritarina chyba pierwszy raz Ciebie widzę na zdjęciu 🙂 W końcu mi się spasowała twarz z koniem, fajna z Was para  :kwiatek:

Mnie wczoraj też dostąpił zaszczyt i mam kilka zdjęć. Mój ukochany Gejzer 😍  i nieposkładana ja.
Do rekreacji nadajemy się idealnie  🤣 Będziemy ćwiczyć, musi być lepiej, taki sobie postawiłam cel na ten rok.

Pozdrawiamy wszystkich! 🙂



Jaki zaciesz, super jest móc jeździć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się