Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Blanka Wysocka
Dziękuję,też myślałam o Blance.Może opowiesz o swoich doświadczeniach w tym temacie?Chętnie poznam szczegóły.
desire   Druhu nieoceniony...
09 grudnia 2013 16:52
Mam do Was ogromna prosbe, potrzebuje na juz aktualne numery do wetow z Slaska (okolice katowic) ktorzy mogliby przyjechac do  konia na juz. Nie wiem dokladnie co sie stalo, kon nie staje na nodze, wlecze nia, nie daje sie dotknac, widze ze chce siku, ale nie potrafi, nie je i nie pije 🙁 przepraszam za brak polskich znakow– pisze z telefonu.
Na pierwszej stronie jest spis -kopiuję:
Golonka Paweł - 601 940 577
Jakubowska Joanna - 501 714 523
Krzysztofiak Anita - (032) 673 72 66, 602 398 639
Kucharska Aldona - 607 568 412
Bożena Latocha - 608 437 769
Ramisz Grzegorz - 603 928 706
Rusak Gabriela - 510 110 169
Kalinowski Waldemar - 602 491 493
Koziej Andrzej - 509 303 444
Tomasz Jarząbek (dostępny całą dobę) tel. 509 750 635

czy chodzi o Nostrzyka?? 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
09 grudnia 2013 18:01
Rzepko, dziekuje. Pan Andrzej Koziej jak zwykle niezawodny (za co mu tutaj bardzo dziekuje i moge z czystym sumieniem polecic). Niestety nie wyglada to dobrze... 🙁 i tak–chodzi o Nochaszka 🙁
efeemeryda   no fate but what we make.
09 grudnia 2013 18:07
Anita Krysztofiak nie Krzysztofiak  😉
jeszcze jest bardzo dobry pan doktor Dariusz Polakiewicz 604148848
Desire -napisz (może byc na pw) co z kopytem. Czy to ropa, czy cos poważniejszego? jeżeli jest taka nagła mocna kulawizna, to albo ropa, albo poważniejszy uraz typu pęknięcie kości, naderwanie ścięgna, itp 🙁 Mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
11 grudnia 2013 12:43
Rzepko, zaglądnij do kąciku seniora  😉
jakiś dobry weterynarz z możliwością wykonania bronchoskopii woj. śląskie ?
desire   Druhu nieoceniony...
27 grudnia 2013 13:27
sivson, M. Szubart
Czy mozecie mi polecic warszawskiego weterynarza z duzym doswiadczeniem w kastracji koni?
Voltowicze z północnej Polski- do kogo w potrzebie? Zastanawiam się nad kliniką, do której jechałabym w razie pilnej potrzeby- kolka, złamanie- poważne sprawy. Gniezno? Ktoś ma doświadczenia z tą kliniką? Do Gliwic, Wrocławia daleko, a jak wiadomo- liczy się czas w takich wypadkach.
Kucyna - dr Włodzimierz Wożniak .
lenalena, moje konie jeżdżą do Gliwic, ale takiej pilnej pilnej potrzeby na całe szczęście jeszcze nie miałam. Ot, po prostu jak coś jest niedokońca ok z czymś, czy to noga, czy plecy, czy co tam jeszcze, to pakuję konia i wio, bo tam jest nasz doktor prowadzący, do którego mam całkowite zaufanie. Acz w sytuacji awaryjnej też raczej starałabym się na tyle wcześnie zareagować by zyskac czas potrzebny na dotarcie do Gliwic, oczywiście o ile byłoby to fizycznie możliwe. Od nas ze stajni konie też przede wszystkim jadą do Gliwic właśnie, czasami do Gniezna jak taka decyzja zapadnie, bo bliżej. Jeśli chodzi o kolki to znane mi konie, które do Gniezna pojechały to, może możnaby się co prawda przyczepić do niektórych spraw, ale przede wszystkim wszystkie żyją i wracają do formy. No, ale ważne tu jest też to, że konie jadą jak tylko pojawi się wskazanie ku temu, więc docierają do kliniki w dobrym stanie ogólnym i lekarze mogą działać. Natomiast nie wiem jak w przypadkach innych niż kolka.
Klami, dziękuję za odpowiedź! Z Trójmiasta to grubo ponad 500km, jadąc z koniem ok 9h jazdy.. Ja z Bydgoszczy mam niewiele mniej. Kawał drogi. Gniezno nieporównywalnie bliżej. Na szczęście nigdy nie miałam potrzeby jechać, oby tak pozostało, ale wolałabym w razie czego nie musieć się zastanawiać gdzie w ogóle jechać..
lenalena, proszę bardzo. JEśli chodzi o doświadczenia moje i moich znajomych to przede wszystkim Gliwice. A jeśli sytuacja sprawia, że nie ma niestety tych x godzin potrzebnych na dotarcie do Gliwic, to celem jest Gniezno. Jak na razie, tfu tfu, taki scenariusz działa skutecznie jeśli chodzi o kolki.
Witam!
Mogła bym prosić o namiar na weterynarza z okolic Koszalina posiadającego sprzęt do prześwietleń, usg, jakąś krótką opinię itp. Chcemy sprawdzić konia do zakupu właśnie z okolic Koszalina. Przepraszam jeśli gdzieś było to podane a nie zauważyłam😉 Wybaczcie :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 stycznia 2014 17:37
lenalena konie ode mnie ze stajni były w wielu miejscach. Ja osobiście ani Gniezna ani Gliwic polecić nie mogę. Obecnie współpracujemy z kliniką w Wygodzie (okolice Poznania) i wszystko jest jak najbardziej w porządku. Przede wszystkim konie wracają wyleczone lub w stanie pozwalającym na powrót do domu, co nie jest oczywiste w przypadku innych klinik.
od kiedy w Wygodzie operują koli?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 stycznia 2014 18:49
ogurek Przepraszam, nie zauważyłam, że to o kolki chodzi :kwiatek:
Ja tak ogólnie o różnych kontuzjach, na szczęście tfu tfu, jeszcze niczego z kolką nie musieliśmy wieźć.
czy ma ktos aktualny adres mailowy do dr Dariusza Polakiewicza? Ten ze strony chyba nie dziala, dostalam zwrotke...
Hej czy możecie coś więcej powiedzieć na temat wet Dawida Wojciechowskiego ? co do diagnozowania kulawizn ?.
Hej. Dla mnie jest w 100% profesjonalistą, ma pojęcie o tym co robi i bardzo dużą wiedzę.
Polecam.
Mi konia uratował.
możliwe że już było ale co do tej wyszukiwarki to ja łajza jestem , znacie może jakiegoś weterynarza w okolicach janowa lubelskiego lub Niska , stalowej woli ?
(lubelskie i podkarpackie) który zna się na końskich nogach , kulawiznach itp. ?byłabym bardzo wdzięczna za nazwisko i nr, no i skąd jest 🙂
karla158 doktor Jacek Sołtyski jest z Podkarpacia...dokładnie z Raniżowa i zna się na końskich nogach. kontakt
Bardzo polecam 🙂
dr Karcz z Janowa Podlaskiego 601 946 001
polecam  🙂
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
07 stycznia 2014 18:32
Ja też - mojego Niuńka skutecznie wyleczył z kontuzji ścięgna.
Janów Podlaski to daleko , ;( ale mimo to dziękuje za numery , 🙂 napewno skorzystam bo już kilku weterynarzy było i każdy mówi co innego :/
Kogo polecacie do robienia zębów śląsk?  W ogóle jaki jest cennik plus/minus? Procz Kalinowskiego, bo on nigdy dojechać nie może 😉 i Czerwińskiego.
To tym bardziej polecam doktora Sołtyskiego, bo u koni które leczył w moim otoczeniu diagnozy zawsze były trafione. Poza tym nie wróży z fusów, ma sprzęt i przeprowadza badania bardzo szczegółowo 🙂 Ma też świetne podejście do koni, co według mnie jest bardzo ważne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się