Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Może zmieniając temat powyższej rozmowy wstawiam filmik z tegorocznego Hubertusa w  mojej stajni.
🙂
No nie! Liczyłam na tą parę z wytrwałym ziemniaczkiem, że załapią lisa ! 😀
Tutaj filmik który zawsze mnie rozśmiesza;

i prawie czterokopytny:
Było blisko  😲

deborah   koń by się uśmiał...
19 października 2013 18:43
na wesoło




😂 😂 😂 😂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
19 października 2013 19:10
Etero w korytarzu, 170 🙂

😀 😀 😀
tyskakonik, fufu - super ! 🙂
Poszły konie po betonie!!!

http://www.cda.pl/video/10143163/Konie-w-centrum-Plocka

Ponoć jacyś debile przecięli ogrodzenie.
To może my się podzielimy filmikiem z naszego ostatniego terenu 🙂
W lesie było bajecznie, jesień na całego :P 
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 października 2013 18:21
Nocte, jak to kręciłaś? Kamerką na kasku? Zawsze się zastanawiam, jak powstają takie filmy. Ja bym się bała, że mi z ręki wyleci telefon/aparat. Albo że pogubię wodze, trzymając je w jednej ręce...
Facella, są kamerki GoPro które można przyczepić do kasku, a pewnie i nie tylko akurat te 😉
Ale tutaj wygląda jak kręcone z ręki.
Facella, kręciłam z ręki 😉 Jechałam na koniu trzymając wodze lewą ręką, prawa dzielnie dzierżyła aparat z funkcją nagrywania  😉  Niestety główną wadą takiego nagrywania jest to, że po takich 10 minutach ręka więdnie, a co dopiero po 20  😂
(tutaj mam cz. II terenu, jakby ktoś chciał
😉 )

Druga wada jest taka, że obraz "lata", ponieważ ręka się trzęsie, i o ile w stępie jeszcze jest ok, to kłus wychodzi już duużo gorzej :/
trzynastka   In love with the ordinary
22 października 2013 21:40
Nie wiedziałam gdzie wrzucić - konie na ulicach Płocka - grzecznie po przejściu 😉

http://www.wykop.pl/link/1700572/tymczasem-na-ulicach-plocka/
Nine filmik został dodany kilka postów wyżej  😉

Nocte musisz mieć bardzo stabilną rękę  , tak jak na kontakcie z koniem ,wtedy filmik są fajne . Masz mój stary film z terenu , też kręcony z ręki zwykłym aparatem  😉
monia, staram się mieć stabilną rękę, ale nie zawsze się udaje :P Po takim czasie łapka najnormalniej odmawia mi posłuszeństwa :P (bite 10 minut bez przerwy, a aparat trochę waży :/ )

Ale masz, monia, fajną drogę! 😀 Takie tereny! U mnie przeważnie liściaste :P
Nocte trochę wprawy i będzie super , potem możesz połączyć filmy w jeden film . Co do terenów nie była od marca na moim terenowcu , zostaliśmy napadnięci w terenie przez ogiera i chłop na chorobowym praktycznie do dziś i jeszcze dłużej . Brakuje mi tych wypadów ale co robić ,siła wyższa  😉

Tu jest z zimy
Konie na ulicach Płocka - świetne, że też nie widziałam na żywo (a miałam szanse) 🙁
A jeszcze lepszy komentarz: Jumanji 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 października 2013 10:39
Facella, są kamerki GoPro które można przyczepić do kasku, a pewnie i nie tylko akurat te 😉

Wiem, przejechałam sobie wirtualnie cross z jakimś zawodnikiem, bo miał taką właśnie kamerkę (-;
Nie no dziewczyny podziwiam was za te filmiki. Ja bym nie dała rady w galopie kręcić, nie odważyłabym się  😁
Siwy na biezni (tylko jeden etap - galop), w opisie (po angielsku) sa wyniki "testu" i jego puls podczas poszczegolnych etapów

Facella   Dawna re-volto wróć!
23 października 2013 15:15
Te % oznaczają pochyłość bieżni, dobrze rozumiem?
Nie znam się na takich testach i kompletnie nie wiem, co oznaczają te wyniki  😡
Te % oznaczają pochyłość bieżni, dobrze rozumiem?
Nie znam się na takich testach i kompletnie nie wiem, co oznaczają te wyniki  😡


tak, pochylosc biezni 🙂


Moje wczorajsze wieczorne skoki na oklep i bez oglowia 🙂 niestety bylo ciemno wiec widzac jak nie widac, ale kiedys zrobie piekny filmik w dzien.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 października 2013 00:26
no i masz miejsce na pudle w Mistrzostwach Polski w Jezdzie Bez Oglowia 🙂
Gdyby nie koszty dojazdu i kon fundacyjny to bym chetnie sie tam stawila 🙁(((
Dzieki Ela, traktuje to jako komplement :P
Zorilla - czy ja dobrze widzę, że na andaluzie tak skaczesz..? wszechstronny chłopak 🙂
Tak to walaszek PRE.
Przeszkody maja max metr wiec nic niezwyklego. Koń jak koń, wiadomo dluzej sie uczy, ale Toniak bardzo polubil skoki i na poziomie metra nie ma najmniejszych problemów. Takze sie bardzo z tego ciesze 🙂.

W stajni stoja PRE i PSL na poziomie P w WkKW i PRE gwiazdkowy :P.
właśnie przeglądałam sobie stronę Waszej stajni Zorilla- wysłałam nawet zapytanie mailowe odnośnie licencjonowania ogierów PRE, bo będę tym zainteresowana za jakiś czas...  mój ślązak też skakał metrówki swego czasu, ale jednak rzadko widzę andaluzy użytkowane do skoków, jakkolwiek gimnastyka się przydaje każdemu... 🤣
Rzadko to prawda, wiadomo geny robia swoje ale rasa to nie wszystko.
Zapraszamy serdecznie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się