Klub Kibica

Mam nadzieję, że z Francją pokażą, że chcą wygrać, bo przecież potrafią  🙂

Właściwie to już trzymam za nich kciuki  😀
Ej, Polska - Francja to nie na moje nerwy 🤔wirek:

Uh, dobrze, że koniec seta, dawno tak się nie stresowałam 😁
Do końca miałam resztki nadziei...

No ale z taką grą to chyba jednak nie ma szans na żaden duży sukces. Wielka szkoda.
Do końca miałam resztki nadziei...

Mogę to samo powiedzieć o wczorajszym meczu. Horror. Dosłownie. Pikawa mi o mało nie wysiadła. Szkoda wyniku, bo zadecydowały detale, ale taki sport. Oby na MŚ chłopaki już weszli na poziom, do którego nas przyzwyczaili. 😉
Jak to się mówi? Jak nie wygrywasz 3😲, to przegrywasz 2:3? Bo tych dwóch wygranych setach miałam przez chwilę taką myśl, że jak nie wygrają ostatniego, to będzie bardzo źle. No i było. Była szansa. Zwłaszcza końcówka - ciągle tylko: nie, już nie ma szans...a może jednak? nie, jednak nie...a może?

To co mi się podobało to widać było taką fajną wolę walki - taką jak oni naprawdę potrafią mieć. Po ostatnich meczach podchodziłam do tego spotkania sceptycznie, zwłaszcza, że to Bułgaria, niespecjalnie dobrze się kojarzy, ale chłopaki mnie pozytywnie zaskoczyli  🙂 Może w końcu coś drgnęło i będzie lepiej? Oby tylko ta porażka znów nie podcięła im skrzydeł...
2 miesiące minęły od ostatniego postu, dlatego odkopuję.
Sezon zimowy wrócił! Strasznie się cieszę, że znowu w weekendy będą skoki i biegi narciarskie  😅

Inauguracja skoków taka sobie, więcej czekania niż skakania...no ale wygrana Bieguna  👍
Ktoś tu jeszcze jest fanem sportów zimowych?
ktoś oglądał ręczną? Ale się zestresowałam!   😵  😅 😅

edit. końcówka jak za czasów Wenty  🤣
Komentarz mojego Taty po meczu: "aż się spociłem"  😂
Przyznam szczerze, że niezłe dreszczowce na tych mistrzostwach 😀 W czasie meczu z Rosją też nie oddychałam :P

edit: ale "jedna Wenta" to chyba było coś koło 15 s., a dzisiaj strzelali chyba na 4 s. przed końcem :P
Siatkówka.
Ja to myślałam, że w Krakowie będą rozegrane całe te mistrzostwa .  🙁
A tu tylko jedna grupa. Buuuu...... taka mega hala została zbudowana i nic.
No, prawie nic.
ja to się już bardzo boję bo bilety na Mistrzostwa Świata siatkarzy rozejdą się w minutę 🙁 ale bilet musi być 🙂
Nie bardzo wiem gdzie to napisać, ale muszę to wypluć z siebie 🙂 Tak jak nie przepadam za Janowiczem, tak po prostu nie rozumiem tej afery, powiedział co myślał, w moim odczuciu słusznie. Kim są dziennikarze, żeby mieć jakieś oczekiwania 🙄

No, a dzisiaj Real vs Borussia, więc Hala Madrid! 🏇
zen zgadzam się, moim zdaniem powiedział prawdę, a tu taka afera. Zdziwiłam się, jak czytałam komentarze na ten temat.

Już się nie mogę doczekać meczu, chociaż łatwo nie będzie, ale... Heja BVB!  😀
Mój ukochany Real ma puchar 😅 😍 ktoś oglądal wczoraj?
Ja widziałam tylko końcówkę. I to burackie zachowanie Neymara (chyba)  😵
Ktore burackie?
Jak był aut i któremuś tam z Realu piłką w twarz rzucił- przynajmniej tak to wyglądało z tego ujęcia kamery
Oni w ogóle zawsze się ścinają, ale mecz był dobry. A bramka Bale'a przefajna 😍
zen ja oglądałam! Na mnie zawsze można liczyć przy takich okazjach  😀
Cieszę się, że Real wygrał, z hiszpańskich zespołów ich najbardziej lubię. No i El Clasico to zawsze jest kawał dobrej piłki 🙂 Rajd Bale'a...cudny  👍

W takich meczach to zawsze jakieś dziwne akcje wychodzą - zwłaszcza pod koniec, jak już się robi nerwowo. No ale czasem wypadałoby się powstrzymać.

Ja Real uwielbiam i mam nadzieję, że Bayern ich nie zje. El clasico ogląda się cudnie w domu, w którym dwóch meżczyzn kibicuje Barcy 😁
Też mam nadzieję, że Real się Bayernowi nie da...no bo ten Bayern to mi już bardzo działa na nerwy, ile czasu można być na fali?  😵
Może mi ktoś wytłumaczyć, jak można tak spitolić ewentualny awans do LM?! JAK?! No JAK można wpuścić zawodnika, który miał karę?! No trzeba przecież mieć jakiś mózg zryty 😵
Właśnie miałam o tym pisać. 
Nie ogarniam.  W okręgowce jest większy porządek w papierach niż w drużynie,  która walczy o CL. 

Z drugiej strony - Debrecen 4 lata temu dostał tylko karę finansową, a Bereszynski wszedł na kilka minut,  jak już wygrana Legii była pewnikiem.  No ale UEFA zawsze surowo polskie drużyny osądza.
Ostrowska to się chyba już żegna z drużyną. Szkoda mi jej, fajna babka..

Wtopa na całego..
😉
No, tu przynajmniej nikt nie nawalił.
Brawo, Majka! 😀
skandal- raz na sto lat mamy jakiś mundial i co? Sprzedany. Wrrrr
Artykuł napisany tak, że przedstawia porażkę jak sukces, koszmar.

Ja dzisiaj kibicuję Realowi 🏇
zen, też dzisiaj trzymam kciuki za Real. A już w sobotę zobaczę ich na żywo 😀
olencja, w którym będziesz sektorze? My się też wybieramy, ale mój facet coś marudzi, że nie będzie 'tutaj pada niecenzuralne słowo' oglądał, teraz siedzi i chrzani, że ledwo zaczęli sezon i już go wkurzają.. no nie znosi ich po prostu i to trochę mnie hamuje w naciskaniu na to wyjście 😵
Na bilet mnie nie stać, ale załapałam się na wolontariat, na pewno będę przy którejś bramce  🙂 Całego meczu chyba nie obejrzę, ale wychodzimy na trybuny na drugą połowę, tylko będziemy w tych, na które nie jest prowadzona sprzedaż (któreś górne).

Trzymam kciuki, żebyś poszła 🙂
Edit: Żebyś potem nie żałowała tak, jak ja żałuję, że nie pojechałam do Wrocławia na BVB...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się