Zagłodzone konie w Posadowie

BASZNIA   mleczna i deserowa
19 września 2013 08:58
Śliczna jest :-) .
jak sytuacja?
Kupiłam Politykę, wrzucę wieczorkiem do galerii i podlinkuję jakby ktoś chciał przeczytać 🙂
czekamy..
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
Co to za info?
Hedone, mogłabym prosić link? :kwiatek:
beraiter - napiszesz coś więcej czy tak tylko sobie rzuciłeś/aś że wiesz ale nie powiesz?

co do artykułu - jak wrzucam do galerii to masakrycznie się psuje jakościowo (a obraz i tak bez szału bo obfocone przed chwilą w kuchni przy sztucznym świetle), więc może poproszę osoby zainteresowane o przesłanie adresu e-mail na pw i puszczę mailem.
wrzuć tutaj http://imageshack.us/
O rany, oszaleję zaraz!  👿

2 razy ładowałam na imageshack i mi się internet zbuntował chwilę przed końcem... później to samo z galerią na google!

Zrobiłam tak: dla fejsbukowych re-voltowiczów wrzuciłam na tablicę grupy, reszcie poprzesyłam na maila.

https://www.facebook.com/groups/168878371608/

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 września 2013 21:14
beraiter: no weź coś powiedz co wiesz
Cóż tu mówić, mam nadzieje, że winne za tę całą sytuację koni w Posadowie zostaną ukarani i ...będą............
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 września 2013 21:50
to jest to co ci John powiedzial?
"wiem, ale nie powiem"  🙄
In.   tęczowy kucyk <3
19 września 2013 21:57
Raczej "nic nie wiem, ale se napisze, a co". 🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 września 2013 22:12
wiem. Wqrwiony John zapowiada zemste. Zemści się składając pozew przeciwko wszystkim winnym zaistniałej sytuacji.  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 września 2013 07:20
" zaistniałej sytuacji."

że się wydało, czy ze konie są w takim stanie?? W przypadku tego drugiego przeciwko sobie samemu?

Są jakieś wiadomości co się dzieje z końmi z duńskiej stajni i tymi, które zostały w Posadowie?
wiem. Wqrwiony John zapowiada zemste. Zemści się składając pozew przeciwko wszystkim winnym zaistniałej sytuacji.  😉

Ja się tego obawiam. Pan powie, że powierzył konie polskim opiekunom, płacił, był pewien, że się nimi zajmują. I pozwie ich o zwrot kosmicznych sum za poniesione straty.I Polacy wyjdą w opinii publicznej na złodziei i pijaków. Wrrr... Pan wynajmie świetnego adwokata a polscy opiekunowie nie. Obym była złym prorokiem.    A argument, że i w Danii konie były zaniedbane utknie z powodu braku tłumacza czy coś.  🙁
Sio   nowe wcielenie marchewki
20 września 2013 08:26
Przepraszam, beraiter, po co piszesz takie posty?:

Mam info z pierwszej reki.... Od samego Johna...

Jeśli chcesz nam coś przekazać to napisz jasno o co chodzi, a nie piszesz zagadkami. Potrzebujesz wstępu,żeby atmosfera była? (i tak wokół sprawy jest napięta atmosfera) Miej szacunek dla prostych ludzi z forum 😉  :kwiatek:

Cóż tu mówić, mam nadzieje, że winne za tę całą sytuację koni w Posadowie zostaną ukarani i ...będą............

Znowu zagadka?Masz konkretne osoby? Czy tak chcesz sobie zaistnieć w temacie??

O jak mnie wkurzają TAKIE posty!!!!!
Sio szczerze mówiąc mało mnie obchodzi, co Cię wkurza...
Ciekawość, to pierwszy  stopień do piekła...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
20 września 2013 09:25
To będzie zapewne kilka pozwów:

1) pozew p-ko Milenie jako tej która tę całą  lawinę wywołała

2) Pozew p-ko Straży dla Zwierząt - za bezprawne odebranie zdychających koni

3) Pozew p-ko polskiej policji za pomoc przy bezprawnym odebraniu koni

4) Pozwy p-ko Domom Tymczasowym

5) Pozew przeciwko portalowi internetowemu Re-Volta za szkalowanie dobrego imienia renomowanego hodowcy

6) Pozew p-ko tygodnikowi Polityka za jak w 5)
.....

125) itd itp

😂
Przepraszam, beraiter, po co piszesz takie posty?:
Mam info z pierwszej reki.... Od samego Johna...

O jak mnie wkurzają TAKIE posty!!!!!


Mnie też wkurzają! Weź beraiter załóż sobie nowy wątek którego będziesz głównym bohaterem jak masz już takie parcie na bycie w centrum uwagi!  😤

W tym wątku już mamy głównych bohaterów - zagłodzone konie własności Johna.B - i dużo bardziej obchodzi nas to co z nimi się dzieje i stanie niż to jakie ty masz info z pierwszej ręki!

Tym bardziej że to żadne info!
Sio szczerze mówiąc mało mnie obchodzi, co Cię wkurza...
Ciekawość, to pierwszy  stopień do piekła...
John wytoczy proces w którym wszystko zostanie ujawnione... Tak jak pisała ElaP, konie zostały w większości sprzedane Chinczykom..


Po co w takim układzie w ogóle się udzielasz w tym watku skoro nie zamierzasz nic pisać? Szukasz rozrywki, wrażeń, lubisz robić zbędne zamieszanie? Chciało Ci się fatygować, zeby specjalnie po to konto zakładać?
Macie racje, szkoda się w tym temacie udzielać i pianę bić..
Ja wierzę w sprawiedliwość, a nie w wirtualne - o jej!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 września 2013 10:08
beraiter jaka szkoda, że wpadłaś na to tak późno.


(czuwam, nie czuwam- nie piszę głupot, mam inne hobby niż TY)
Dobrze derby że Ty  nad wszystkim czuwasz...
beraiter- jeśli wiesz coś, przed czym można ostrzec osoby, które z dobrego serca pomogły koniom, to może jakoś via priv poinformuj?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
20 września 2013 10:22
beraiter zapewne jakiegoś fajnego konika odkupić od Johna a tu zonk bo Chinole weszli ci w paradę. Pewnie stąd rozżalenie na niedobry, wredny świat i słuszna nadzieja na ukaranie tego świata co  plany pokrzyżował 😉



derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 września 2013 10:28
Może beraiter jest z team'u arkady.com, który to chce ukarać wszystkich poza Johnem? Dlatego na priv za wiele nie powie🙂
Dobrze derby że Ty  nad wszystkim czuwasz... Pozdrawiam wszystkich!
TEN arkady? A co on ma do sprawy?
Oprócz tego, że strasznie piętnował ludzi z interwencji jak i ją samą...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się