Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Bischa   TAFC Polska :)
22 sierpnia 2013 18:37
Szkaradek 😁 No, to która chętna? 😁
Fantine   Koń to koń, ale za to koń!
22 sierpnia 2013 20:35
oj, gdzie tam! Słodziak, najpiękniejszy w całej wsi  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 sierpnia 2013 22:04
Już pomijając wygląd, kto reklamuje kundelka do reprodukcji?  🤔
Nie końskie, ale 😵
http://www.24opole.pl/363253,Przyjme-Slodki_mieszaniec_jamnika_z_yorkiem_do_reprodukcji,ogloszenie.html

Ej, a to nie jest niezgodne z ustawą o ochronie zwierząt? Tzn. nie podpada czasem pod niezarejestrowaną (pseudo) hodowlę?
Bischa   TAFC Polska :)
22 sierpnia 2013 22:12
smarcik, sumire, mnie właśnie o to chodzi, a nie o wygląd, jakby nie patrzeć wg mnie sympatycznie wyglądającego psiaka.
nie ma to jak produkować kolejne niechciane psy...
CZYSZCZENIE PLAM Z NAWOZU NA BIAŁEJ SIERŚCI
ciekawi mnie jak nawoz znajduje sie na bialej siersci... ktos oklada konia saletra? 😉
Nawóz ot nie tylko saletra, ale np. amoniak, a takowy już w końskim oborniku jest przecież.
CZYSZCZENIE PLAM Z NAWOZU NA BIAŁEJ SIERŚCI
ciekawi mnie jak nawoz znajduje sie na bialej siersci... ktos oklada konia saletra? 😉

Mieli napisać: czyszczenie plan z końskiego g...?  🤣

repka amoniak nijak nawozem nie jest  🤣 zwiazki azotu w formie amonowej (N-NH4+), ale nie sam amoniak, który notabene w temperaturze "pokojowej" jest gazem... (wrze w - 33 st)
emptyline   Big Milk Straciatella
23 sierpnia 2013 08:51
"czyszczenie plam na białej sierści" - nie brzmi lepiej?
końskim oborniku

no wlasnie. plamy z obornika. to ladny eufemizm na konskie gowno nie? obornik. wszyscy wiedza co to, ale brzmi tak.. malo gownianie 😉
ale obornik nawozem staje sie dopiero po dlugim przekompostowaniu i wywiezieniu na pole.
Wy się psów w ogło jakiś czepiacie, a wystarczy spojrzeć w nasze gdzie co jakiś czas jacusie z hodowli "terenowej w stodole" oferują krycie, a często nawet już potomstwo...
Bischa   TAFC Polska :)
23 sierpnia 2013 14:23
Znalazłam to ogłoszenie, to zamieściłam, a to nie znaczy, że na inne rzeczy, także na pseudohodowle/fabryki psów (i nie tylko) daję pozwolenie. Każda produkcja nierodowodowych psów powinna być karalna. Nie mówiąc już o typowych kundelkach, mieszankach yorka z jamnikiem, jamnika z rotweilerem itp hybryd. Jakby piękne i kochane nie były.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 sierpnia 2013 19:16
Nie wygląda na 2,5 roku  😲
Nirvette   just close your eyes
25 sierpnia 2013 13:12
http://tablica.pl/oferta/piekna-klacz-4-letnia-ID3eV7R.html#d5ce4fbe4f;promoted

polecam polecam polecam polecam  😁
http://www.voltahorse.pl/ogoszenia-drobne.html?page=show_ad&adid=19038&catid=4     proponowała bym Chińczyka za talerz ryżu ...


a czytając to ogłoszenie, z którego wynika, że do obowiązków pracownika należy karmienie i wypuszczanie/sprowadzanie konia - to pytam - na ch** do tego umiejętności kl N w skokach i ujeżdżeniu?
Kupię karego ogiera nadającego się do skoków .
Mam kilka wymogów :

1. MUSI BYĆ KARY ( najlepiej z dużą gwiazdką na czole )
3. Musi być przyjazny ( przylepy mile widziane 🙂 )
4. Fajnie , żeby NIE był GRZECZNIUTKI JAK ANIOŁEK 🙂
5. Musi tolerować wałaszki
6. Podkuty czy nie - MUSI być werkowany regularnie ( to samo ze szczepieniem czy odrobaczaniem )
8. Nie ma znaczenia jaka rasa , lecz nie chcę kuców !

ZA KONIA DAM MAX 5 tysięcy ( młode konie powinny być tanie ! )

JEŻELI KOŃ MA MNIEJ NIŻ 3 lata nie dam więcej niż 4 tysiące !!!



urocze  🤣 🤣 🤣
Anderia   Całe życie gniade
25 sierpnia 2013 18:25
O matulu  🤣 Nie potrafię stwierdzić, co mnie tu najbardziej rozwaliło. Chyba ta wzmianka, że ma nie być grzeczny.  😁
Kupię klaczkę 2 letnią tylko z koni dużych : maść i rasa obojętna 🙂
Czekam na propozycję cenowe interesuje mnie kwota do 2 tysięcy


kolejny kwiatek  🤣
Z tym karym ogierkiem z gwiazdką, to ktoś sie chyba Czarnego Księcia za dużo naoglądał  😁
Fantine   Koń to koń, ale za to koń!
25 sierpnia 2013 19:46
O matulu  🤣 Nie potrafię stwierdzić, co mnie tu najbardziej rozwaliło. Chyba ta wzmianka, że ma nie być grzeczny.  😁

Dużo dziewczynek marzy o własnym dzikim ogierze, którego same wychowają i tylko ich będzie słuchał. 🤔wirek: Tak oto pokutuje mit zaklinaczki koni (vide"Flicka"😉 A ile dzieciaków już się bierze za układanie trudnych koni, przy okazji szukając porad w internecie 😵
Oglądałam raz ten film, Flicka. Myślałam że dupnę ze śmiechu, dostałam po nim takiej głupawki, że przez tydzień potem chodziłam po stajni i "zaklinałam konie" ze znajomymi 🏇 Hahahaha, ale mi przypomniałyście, no chyba jeszcze raz sobie to obejrze 😁
Sio   nowe wcielenie marchewki
26 sierpnia 2013 22:02
a kary ogier musi być przyjazny (przylepa),ale nie grzeczny, a do tego wszystko jedno jakiej rasy ,ale nie kuc 😉

Oglądałam Flickę i jest w filmie jeden "myczek"- zaklinaczka z filmu urodziła się u wychowała z końmi, co znacznie ją odróżnia od większości kuniarkowych dziewcząt 😉
I apeluję: JEŹDZIJMY NA DZIKICH MUSTANGACH!!!
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
26 sierpnia 2013 22:32
a kary ogier musi być przyjazny (przylepa),ale nie grzeczny, a do tego wszystko jedno jakiej rasy ,ale nie kuc 😉

Oglądałam Flickę i jest w filmie jeden "myczek"- zaklinaczka z filmu urodziła się u wychowała z końmi, co znacznie ją odróżnia od większości kuniarkowych dziewcząt 😉
I apeluję: JEŹDZIJMY NA DZIKICH MUSTANGACH!!!


koniecznie karych z gwiazdką 😀
o masz... akurat mam karego z gwiazdką...  😎  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
26 sierpnia 2013 22:53
Sio, obejrzyj następne dwie części, tam już się nic nie trzyma kupy. 🙂

Ogłoszenie boskie. 🙂
Kupię konia:
- wiek: 1-13 lat,
- cena: max.2000 zł (do negocjacji)
- płeć: klacz/ogier/wałach
wzrost: min.155 cm
Opis ogólny:
- Chętnie kupię źrebaka, nie ujeżdżony, do sportu.
- kupię konia ujeżdżonego, do małego sportu.
- kupię konia po karierze sportowej.
- koń ujeżdżony może mieć lekkie wady (łykawość itp.)
Nie stanowiące leczenia.


ech....  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się