Forumowe koszulki - lista

emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2013 15:22
Ja tez bym chciała wiedzieć jakie będą opcje i orientacyjna cena. 🙂 Przecież, nawet jeśli będzie wyższa czy niższa, to na bank mieści się to w granicach 5-10zł, więc spokojnie można ją podać. A tak to nie wiem, czy to 30zł czy np. 60zł, a w ciemno zamawiać nie chcę, bo może mi nie starczyć kasy.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
08 lipca 2013 17:07
Sprawdźcie proszę tabelkę i można wnosić poprawki/zmiany.
Nie wpisałam czegoś, kiedy takiej opcji nie ma (na przykład typowego teszirtu lub atletic).
Może ktoś zmienił koncepcję czy cóś.
ms_konik, nie wiem jak siebie dodać? Będę chciała dwie koszulki polo ze szkieletorem.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 lipca 2013 18:43
Ja z każdej opcji poproszę po sztuce 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
08 lipca 2013 18:47
anai,
zaktualizuję niebawem

Makrejsza,
po sztuce czego, wszystkiego? Czyli razem sztuk 8?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 lipca 2013 18:48
Ja bym tez wzięła ewentualnie drugą polówkę ze szkieletorem ale nie wiem jaka jest ich cena  🙁 do tego przesyłka. Najwyżej  jak już poznam szczegóły to dopisze drugą. :kwiatek:
Ja bym chciała bokserkę ze szkieletorem  :kwiatek:
panterka- może napisz po prostu widełki cenowe ?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 lipca 2013 21:05
ms_konik, tak
ms_konik, ja mam zle! ja chce w takim razie bokserke 1 i 2 i koszulke taliowana 2. :kwiatek: choc tez boje sie tak deklarowac bo nie znam ceny.
A mi sir nie chce otworzyc  😕
Sprawdzi mi ktos co ja mam, prosze 🙂 Chcialam polo z bezczelnym Rev. Kiedy bd cena i bd mozna podac kolor i rozmiar?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 lipca 2013 21:48
A mi sir nie chce otworzyc  😕
Sprawdzi mi ktos co ja mam, prosze 🙂 Chcialam polo z bezczelnym Rev. Kiedy bd cena i bd mozna podac kolor i rozmiar?


2 polo ( po jednym na wzór)
ms_konik, dałoby się u mnie zmienić na koszulki polo zamiast taliowanych? Nie mogę edytować dokumentu. I czy dałoby radę dodać torby do tabelki, bo sporo osób się deklarowało. Wstępnie też byłabym chętna 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
08 lipca 2013 22:49
ms_konik, dałoby się u mnie zmienić na koszulki polo zamiast taliowanych? Nie mogę edytować dokumentu. I czy dałoby radę dodać torby do tabelki, bo sporo osób się deklarowało. Wstępnie też byłabym chętna 🙂


Wszystko się da 🙂
Nie możecie edytować, bo musiałam załączyć pdfa, bo forum nie chce przyjąć formatu .docx 🙁
Zmiany na bieżąco nanoszę u siebie i jak już wszyscy łobejrzą, ofiukają i opiszą to ostateczną tabelę wrzucę.
Torby też dodam, to jak kto chce, niech pisze z którym wzorkiem 🙂.
emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2013 23:48
Ja mogę zaryzykować i zamówić koszulkę z krótkim rękawem w kolorze purple ze szkieletorem, rozm. S. Ciekawe, czy będzie choć trochę podobna do pluma eskdronowego.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
09 lipca 2013 04:15
Ja chcę torbę ze szkieletorkiem. I oczywiście owo polo. Granatowe jak się da. S. Też ze szkieletem. Piszę tak bo przez telefon nie otworzę pdf 🙂.
Ja tak samo 1 polo fioletowe z bezczelnym  🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 lipca 2013 10:08
Mam coś jakby wersję ostateczną.

Pauli jeszcze musi się zadeklarować, który wzorek (szkieletor bądź bezczelny), czyli powiedzmy jeszcze +2 sztuki.

Panterka- czekamy teraz na Ciebie!
ms-konik - a gdzie ją mogę zobaczyć? (wersję ostateczną)
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 lipca 2013 11:07
Klikasz w w czerwony napis na końcu mojego postu i pobierasz.
Nie wyświetla Ci się?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 lipca 2013 12:16
Ja bym raczej oceniła to jako wersje wstępną  😉- dalej nie znamy cen! a od tego jest uzależnione moje zamówienie.
Bezpieczniej mi zamówić teraz 1 szt. jak później przepraszać, że mnie nie stać na dwie lub trzy pomimo deklaracji :kwiatek:
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 lipca 2013 12:54
zabeczka17,
spoko 🙂 Ja bym to określiła jako wersję minimum.
Przecież panterka się nie obrazi jak więcej osób kupi koszulki 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 lipca 2013 13:01
hehe no ja myślę  😅
Ja deklaruję się na bokserkę 1 i Polówkę 2
oraz bluzę (jak poznam koszt) z motywem szkieletora
ślepa ja!! jaki link?  😡
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 lipca 2013 22:51
panterka-23,
zaraz Ci wyślę na maila 🙂

Cierp1enie dodane oczywiście 🙂
kochana jesteś 🙂
w przyszłym tyg podam ceny i modele koszulek (teraz kończymy produkcję na Grunwald)
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 lipca 2013 07:01
ja poproszę    koszulkę polo/ koszulkę polo
jakie będą  kolory tych koszulek? 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 lipca 2013 18:00
Ja bym się skusiła na polo ze szkieletorem, ale ostateczną decyzję podejmę, kiedy dowiem się jaki będzie jej ostateczny koszt. A kwestia toreb już przepadła? Podobał mi się ten pomysł 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 lipca 2013 14:49
Pauli, w tabelce są wypisane torby 🙂 Jeżeli cena będzie w miarę to też się skuszę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się