kącik skoków

Wolę podłoże w Warce  😉
ktoś wie, czy jakoś niedługo w woj swietokrzyskim beda jakies zawody towarzyskie 🙂 ?
Lov   all my life is changin' every day.
17 czerwca 2013 16:50
Brzask, ja mam ostatnio taki stres, że masakra. Pustka w głowie, panika, i "byle przejechać" 👿
Elena   emocjonalnie elastyczna
17 czerwca 2013 16:54
Kinia16322  13-14 lipca odbędą się zawody regionalne w Borkowie i przy okazji rozegrane zostaną też zawody towarzyskie 😉
.
Chciałabym jechać do Gałkowa..muszę jechać Nke
Dramka dawaj! Najlepsze party co roku  😁 Tańczenie na stołach i takie tam  😉
Pojedziesz za mnie N?  😉
Ja lewdo za siebie pojadę na protegowanym od trenera. Póki co nie ogarniam tego konia kompletnie, silne bydle, wszystko w życiu widziało a mnie robi w bambuko..  😉

Ale na imprezę jak co roku się piszę. To chyba są jedyne zawody gdzie faktycznie potrafię wytrwać do rana  😜
W takim razie muszę jechać  😁  💃
Nie pożałujesz!  🤣
W razie czego do ciebie będę składać reklamacje  🤬
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 czerwca 2013 17:16
salto dramka widzimy sie w galkowie 😉
Ktoś się wybiera w tę niedzielę na towarzyskie do Gniezna?
deborah   koń by się uśmiał...
19 czerwca 2013 09:14
margaritka, Dramka, salto piccolo, ależ obsada w Gałkowie.. szkoda że taki paskudny termin .. zupełnie mi nie pasuje 🙁
Już przeżywam  🤔wirek:  😵
Dramka  na pocieszenie powiem Ci, że Nka w Gałkowie zawsze stała niewymiarowa  😉
No i tak w ogóle to czy ktoś widział propozycje? Na Świecie Koni nie ma, na Tarant Events nie ma mimo, że to zawody p. Szymona.
Są!

http://www.swiatkoni.pl/media/events/documents/Proe-ZO-B2_Galkowo_08-10.07.2011.pdf

i regionalne

[[a]]http://www.swiatkoni.pl/media/events/documents/ZR_Ga%C5%82kowo_09-11-07-2010_Propozycje.pdf[[a]]

Pocieszyłaś mnie  😀  :kwiatek:
Nie mogłam znaleźć.

Możesz jednego być pewna - w niedzielę będzie Ci się jechało ZNAKOMICIE widząc o ile mniejsze są przeszkody w N po GP  😅
Jestem 🤔wirek: Wstawiłam link do propozycji z 2011  😵  w dodatku zgłosiłam się  😂

To może Dramce pokaże jak jadą parkur GP  😁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 czerwca 2013 20:01
ja do galkowa i w ten weekend i w lipcu 🙂
To nie będzie jednocześnie regionalnych?  🙁
deborah   koń by się uśmiał...
20 czerwca 2013 09:27
cudownie jest trenować i regularnie skakać z trenerem 🙂






WOW Deb  😲 super  😅
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
20 czerwca 2013 10:10
deborah, wymiatacie 🙂
cudownie jest trenować i regularnie skakać z trenerem 🙂


Masz absolutna rację i widać u was ciągły progres. Fajna z was para 🙂.
Widzę sama jak mi brak sensownej osoby z dołu... Trener przyjeżdża do nas, ale co 3 tyg i to jest stanowczo za mało 😕. Tyle dobrego, że zadania domowe nam zostawia.
deborah   koń by się uśmiał...
20 czerwca 2013 10:35
Dziękuję dziewczyny. Gdyby nie trener zostalabym na wys. 70 cm i miała piętra skoczyć coś wyżej...
Moon   #kulistyzajebisty
20 czerwca 2013 10:46
Deb, miałam napisać na fejsie, ale nie chciał mi się koment dodać - SUPER, SUPER i jeszcze raz SUPER!
A takie miałaś obawy biorąc młodziaka, jednak co trener to trener, kto nadzoruje i krzyczy :-)
deborah   koń by się uśmiał...
20 czerwca 2013 21:38
Moon, nadal okrutnie sie boję ze za mało umiem.. ale nigdzie sie nie spieszymy, więc może zdążę sie nauczyć 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się