Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Ponia   Szefowa forever.
24 kwietnia 2013 21:42
Kaktus, też kliknełam 🙂
oprócz tego, zainwestowałam ostatnio w pomarańczowe szpilki w Reserved 😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2013 21:53
Czy ktoś widział gdzieś [url=http://alebuty.net/images/view/460/*/brazowe_skozrane_polbuty_damskie_kolekcja_lasocki_buty_ccc,j4o9bor6osfw0j1i.jpg]takie[/url] buty, tylko w kolorze czarnym? Te są z Lasockiego (ccc) ale w całej Warszawie nie ma już mojego rozmiaru  🙁
smarcik może nie dokładnie takie same, ale tu są bardzo podobne! z troche innym przeszyciem. mam i moge serdecznie polecic! 🙂
jazzowki
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2013 22:14
mery dzięki, też ładne  :kwiatek: Nie wiesz czy znajdę je gdzieś stacjonarnie? (mam niewymiarową stopę więc boję się kupować przez internet)
przeskakuje na pw! 🙂
Mia, śliczne, co to za butki?
Forkate, to adidas orginals easy five loafer 😉
estena   Wariat nad wariaty.
25 kwietnia 2013 06:06
Dzięki wielkie kobitki 🙂 Co prawda mam czas do sierpnia na kupno ale wolę już się rozglądać bo później nie będę w stanie wyrobić pewnie z kasą 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 kwietnia 2013 18:42
mam sandały na wysokim koturnie, noga mi zjeżdża i górna krawędź pasków wżyna się niesamowicie w stopę, po 20min mam mega odciski. da się z tym coś zrobić?
mają mniej więcej taki fason:
pony   inspired by pony
26 kwietnia 2013 19:08
Smarcik, nie identyczne, ale w tym stylu na bank znajdziesz w Vagabond, czy sklepie, gdzie sprzedają vagabond
madmaddie, skoro stopa Ci zjeżdża, to może wkładki sylikonowe?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 kwietnia 2013 19:21
Babi, spróbuję. dzięki 🙂
Kaktus, też kliknełam 🙂



od razu mowie, ze mnie jeden obtarl. i do tego zamowilam troche taniej, bo za 31 😉
doradźcie, gdzie dostanę wygodne baleriny, może lordsy  ( obsługuję wesela, więc potrzebuję czegoś skromnego, wytrzymałego, "oddychającego" i wygodnego). w zwykłych baletkach szybko sie podbijam, nawet podpiętki nie pomagają  🙄 
Nie wiem ile chcesz wydać i jak często pracujesz, ale ja do pracy śmigam tylko w Ecco. Jestem kelnerką, na nogach 11-12h i nie mam ani jednego obtarcia czy pęcherza. Wiadomo - nogi bolą, plecy bolą, ale mam pewność, że to nie wina butów 😉

edit - warto zaglądać do outletów i pod koniec sezonu. Mają przeceny od -30% do -70%
yga   srają muszki, będzie wiosna.
28 kwietnia 2013 15:59
Dziewczyny, co sądzicie o tych butach?
okropne  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
28 kwietnia 2013 16:18
Pasują raczej ciotce-klotce na imprezkę w remizie, ale co kto lubi. 😀
Nie wiem ile chcesz wydać i jak często pracujesz, ale ja do pracy śmigam tylko w Ecco. Jestem kelnerką, na nogach 11-12h i nie mam ani jednego obtarcia czy pęcherza. Wiadomo - nogi bolą, plecy bolą, ale mam pewność, że to nie wina butów 😉

edit - warto zaglądać do outletów i pod koniec sezonu. Mają przeceny od -30% do -70%


dzieki, rozejrzę się  :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
28 kwietnia 2013 23:07
Haha, dzięki za opinie  🤣
Pytam sie, bo znalazłam je w piwnicy i chce sprzedać, ale nie wiedziałam za ile. Teraz już wiem, że dużo za nie nie wezmę  🤣
Btw, mi się bardzo podobają (tylko bym kwiatek odczepiła)  😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
29 kwietnia 2013 15:37
Nowy zakup 😍
Diakon`ka boskie  😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 maja 2013 19:17
Diakon'ka - śliczne są.

Biada mi - trafiliśmy na przecenę w sklepie i oboje dorwaliśmy po dwie pary (cały asortyment był po 59,99 lub 29,99.



a tym się nie mogłam oprzeć 😁

maleństwo, drugie genialne! gdzie takie ceny? Olsztyn?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 maja 2013 20:44
Olsztyn, sklep nazywa się Centro.
maleństwo ja dziś właśnie kupiłam tam buty 😀 za te 60zł piękne szpilki
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 maja 2013 20:48
No myśmy przepadli, mam nadzieję, że się te buciory zaraz nie rozpadną, ale ceny naprawdę zachęcające.
Pursat chodzi mi o zwykłe czarne szpilki, okrągłe, bez żadnych gadżetów, ale na średnim obcasie 🙂 I najlepiej jakieś lakierowane 😀
A jeśli chodzi o te z paseczkiem, to coś jak TO, no ale niższe, bo bym się zabiła w tańcu 🙁
Aflacja no jak niewygodne to lipa  🙁 ale możesz podrzucić link? 🙂
Dziewczyny a gdzie ten sklep jest? bo chybam ślepa ale w necie nie ma adresu...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 maja 2013 21:13
Galeria handlowa Dekada 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się