Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

[quote author=Cień na śniegu link=topic=190.msg1752093#msg1752093 date=1366228248]
Kaloszki gumowe? http://allegro.pl/kaloszki-gumowe-i3167933923.html
😉


Troszkę dziurawe  😂
[/quote]

Bo to są sandałki.  😀iabeł:
Misiek69 YOU MADE MY DAY! 🙇
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 kwietnia 2013 07:39
Misiek69, wybuchłam śmiechem i teraz dziwnie na mnie patrzą w pracy  😁
[quote author=Cyśka link=topic=190.msg1749702#msg1749702 date=1366040755]
Ej, ale nikt nie powiedział, że to są cukierki dla ludzi 😉.

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-zrebice-zimnokrwista-ID2GAa5.html#ba43e016a9;r:;s: Kolejna ofiara pośpiechu -.-.
[/quote]

pani mi odpisala:
Ona tylko idzie obok praktycznie nie ciągnie ma tak ustawione postronki.W tym wieku jest łatwiej wstępnie przyuczyć konie ale krzywda jej się nie dzieje, nie chce jej sprzedać na mięso a jeśli coś potrafi to jest duża szansa że się tak nie stanie.
Mazia   wolność przede wszystkim
18 kwietnia 2013 08:02
Pani ma dużo racji ale jeszcze chociaż rok, pół roku mogła się wstrzymać,
Co by nie było, że na zachodzie tylko kolorowo. Przegląd źrebiąt (wybór źrebiąt na aukcję/sprzedaż), a mamusia z taakimi pięknymi kopytkami
😉
armara nikt nie zauważył?!

Ale kobyła piękna poza tym
[quote author=Cyśka link=topic=190.msg1749702#msg1749702 date=1366040755]
Ej, ale nikt nie powiedział, że to są cukierki dla ludzi 😉.

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-zrebice-zimnokrwista-ID2GAa5.html#ba43e016a9;r:;s: Kolejna ofiara pośpiechu -.-.


pani mi odpisala:
Ona tylko idzie obok praktycznie nie ciągnie ma tak ustawione postronki.W tym wieku jest łatwiej wstępnie przyuczyć konie ale krzywda jej się nie dzieje, nie chce jej sprzedać na mięso a jeśli coś potrafi to jest duża szansa że się tak nie stanie.
[/quote]
No jasne, tak samo jak w Skaryszewie facet nam próbował wmówić, że kobyła poszła za 10 tys. (w rzeczywistości - za 3,5 tys.) i że "ona do pary do bryczki poszła, kto by za 10 tys. konia na mięso sprzedawał"... Do bryczki, tirem załadowanym na full z napisem "przewóz żywca". 😤 I nie, nie jestem świrem-obrońcą koników 😉 tylko mnie wkurza, jak wszyscy myślą, że inni są tacy naiwni i uwierzą we wszystko... Tak czy siak dla mnie 11 mies. to za wcześnie na wkładanie czegokolwiek do ryja (Zwłaszcza, jak spojrzę na ostatnie zdjęcie i pysk karego konia). No i fascynuje mnie sposób przypięcia do dyszla 🤔
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 kwietnia 2013 18:33
sumire, to nie jest tak, że myślą, że inni są naiwni, tylko przez oszołomów boją się przyznać, że sprzedają konia na rzeź. Nikt na czole nie ma napisane kim jest i jakie ma poglądy, więc bezpieczniej jest obcemu powiedzieć, że koń do bryczki. Szczególnie w takim miejscu jak Skaryszew 😉
przepraszam za niekońskie, ale jakby ktoś potrzebował http://allegro.pl/sprzedam-dzialo-przeciwlotnicze-i3175467397.html  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
18 kwietnia 2013 20:31
ententa, ale przecież ludzie takie rzeczy kolekcjonują.
o pistoletach, karabinach, granatach słyszałam, ale działa przeciwlotniczego nie byłam sobie w stanie wyobrazić  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
18 kwietnia 2013 20:37
Ja znam pana który i czołg miał na podwórku, taki pasjonat II Wojny Światowej.  🤣
sumire, to nie jest tak, że myślą, że inni są naiwni, tylko przez oszołomów boją się przyznać, że sprzedają konia na rzeź.

Niezależnie od powodów - dla mnie to jest wciskanie ludziom kitu i nie wiem, po jaką cholerę, skoro i tak wszyscy wiedzą, o co chodzi - to po co się oszukiwać? 😉 Tak to może by pan miał kupca i dostał lepszą cenę (bo kobyła była młoda, ładna i zadbana), ale jak tak ma wyglądać rozmowa, to sorry...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 kwietnia 2013 23:38
A no właśnie po to, żeby oszczędzić sobie histerii stukniętych panienek, ale to nie ten wątek 😉 Z tego co piszesz, to konia sprzedał wcześniej, więc tym bardziej nie musiał się zastanawiać czy jesteś potencjalnym kupcem czy nie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 kwietnia 2013 08:10
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/6246


Wiem, że ot pomyłka przy zaznaczaniu, ale ... wypasione te achałtekiny  👍
Nie końskie, ale mnie rozwalilo 😀

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/54781? ----------> Biorę pieska 😀 😍
desire   Druhu nieoceniony...
19 kwietnia 2013 12:05
http://tablica.pl/oferta/asystentka-ID2Igih.html#7294e1ed71;r:6;s:83

reprezentacyjny biust i zgrabna pupa. Od kandydatki wymagany jest umiejętność dostosowania ubioru do sytuacji. Preferowane eleganckie ciemne obcisłe sukienki, spódniczki, eleganckie szpilki, nienaganny wizerunek.
Osoba taka ma stanowić wizytówkę prezesa. Drugi aspekt to fakt iż poszukiwana osoba ma być bardzo osobistą asystentką, a więc powinna również potrafić zagwarantować odprężenie prezesowi po pracy po spotkaniach.


która chętna pracować na stanowisku "osobistej asystentki" ?  👍 😵 

można takie coś w ogóle gdzieś zgłosić??  🤔wirek:
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 kwietnia 2013 12:19
desire, to jest chore  🤔wirek: Najbardziej rozwala mnie ten kawałek:
bardzo osobistą asystentką, a więc powinna również potrafić zagwarantować odprężenie prezesowi po pracy po spotkaniach.   🙇
pracować na stanowisku "osobistej asystentki" ?   


"bardzo osobistej asystentki"  😁
http://tablica.pl/oferta/asystentka-ID2Igih.html#7294e1ed71;r:6;s:83

reprezentacyjny biust i zgrabna pupa. Od kandydatki wymagany jest umiejętność dostosowania ubioru do sytuacji. Preferowane eleganckie ciemne obcisłe sukienki, spódniczki, eleganckie szpilki, nienaganny wizerunek.
Osoba taka ma stanowić wizytówkę prezesa. Drugi aspekt to fakt iż poszukiwana osoba ma być bardzo osobistą asystentką, a więc powinna również potrafić zagwarantować odprężenie prezesowi po pracy po spotkaniach.


która chętna pracować na stanowisku "osobistej asystentki" ?  👍 😵  

można takie coś w ogóle gdzieś zgłosić??  🤔wirek:

A to nie podpada pod dyskryminację? Tzn... teoretycznie pracodawca nie może odrzucić czyjejś kandydatury tylko z powodu wyglądu. Z drugiej strony jak ktoś szuka hostessy czy modelki, to wiadomo, że taka osoba ma dobrze wyglądać... No ale to konkretne ogłoszenie jest z wyraźnym podtekstem (a wprost chyba też na portalach ogłoszeniowo-pracowych nie wolno pisać, że chodzi o panią do łóżka - przynajmniej tak wnioskuję z niektórych ogłoszeń o paniach do sprzątania i zamieszkania za darmo czy oferowaniu masażu dla kobiet - i tylko dla nich, z zaznaczeniem, że mają być atrakcyjne). Że to chore, to się zgodzę. 🤔wirek:
A zwyczajnie - zgłosić do inspekcji pracy?
Myślę, że takie ogłoszenie to ściema, żadna firma zatrudniająca 300 osób (ergo duża i na świeczniku) nie pozwoliła by sobie, żeby tak bez owijania w bawełnę napisać o kryteriach.
Ale z drugiej strony z tą dyskryminacją to też trudny temat. Nie każda osoba nadaje się do każdej pracy. Jeśli ja zatrudniam kogoś na magazyn do rozładowywania towaru (palety, nierzadko produkty po 20-25kg) i przyjdzie do mnie dziewuszka 150 cm, 40kg wagi i jej powiem nie, to dyskryminacja? Względem np. rosłego chłopa?
Czytałam w sieci o pracodawcy, który miał szklarnię z sadzonkami ozdobnych kwiatów. W ogłoszeniu pisał, że poszukuje osób szczupłych. Na rozmowę przyszła dziewucha szersza niż wyższa i dalej z wyzywaniem, że dyskryminacja, że ona to wszystko zaskarży gdzie tylko się da. Właściciel dla świętego spokoju przyjął ją na okres próbny. W szklarni roślin mnóstwo, alejki ciasno pozastawiane, szczupła osoba może komfortowo śmigać, ale taka rosła albo się nie mogła w ogóle zmieścić, albo przechodząc zgarniała ze sobą pół wystawionych doniczek. Zwolniła się na własną prośbę pierwszego dnia.

Ja też bym chciała być prezesem banku, ale nie mam ani wystarczającej wiedzy, ani wykształcenia - też dyskryminacja, jeśli PKO usadzi moją szlachetną kandydaturę? 😉
desire   Druhu nieoceniony...
19 kwietnia 2013 13:28
quantanamera, wiesz co, mnie już nic nie zdziwi w szczególności że sama miałam taki przypadek, jak na CV dostałam odpowiedź "ok, wypłata i umowa normalnie plus 5tysięcy pod stołem, ale seks w pracy, dobrze?"  dlatego też możliwe, że to ogłoszenie to żadna ściema. 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 kwietnia 2013 13:30
Myślę, że takie ogłoszenie to ściema, żadna firma zatrudniająca 300 osób (ergo duża i na świeczniku) nie pozwoliła by sobie, żeby tak bez owijania w bawełnę napisać o kryteriach.
Ale z drugiej strony z tą dyskryminacją to też trudny temat. Nie każda osoba nadaje się do każdej pracy. Jeśli ja zatrudniam kogoś na magazyn do rozładowywania towaru (palety, nierzadko produkty po 20-25kg) i przyjdzie do mnie dziewuszka 150 cm, 40kg wagi i jej powiem nie, to dyskryminacja? Względem np. rosłego chłopa?
Czytałam w sieci o pracodawcy, który miał szklarnię z sadzonkami ozdobnych kwiatów. W ogłoszeniu pisał, że poszukuje osób szczupłych. Na rozmowę przyszła dziewucha szersza niż wyższa i dalej z wyzywaniem, że dyskryminacja, że ona to wszystko zaskarży gdzie tylko się da. Właściciel dla świętego spokoju przyjął ją na okres próbny. W szklarni roślin mnóstwo, alejki ciasno pozastawiane, szczupła osoba może komfortowo śmigać, ale taka rosła albo się nie mogła w ogóle zmieścić, albo przechodząc zgarniała ze sobą pół wystawionych doniczek. Zwolniła się na własną prośbę pierwszego dnia.

Ja też bym chciała być prezesem banku, ale nie mam ani wystarczającej wiedzy, ani wykształcenia - też dyskryminacja, jeśli PKO usadzi moją szlachetną kandydaturę? 😉


Ale zatrudniasz panów na podstawie: zgrabny tyłek, kaloryfer na brzuchu i szerokie bary?
Inną sprawą są predyspozycje do pracy fizycznej ( mnie na magazyniera nie wezmą -> 158cm i 52kg, ale na hostessę do ulotek już tak), wykształcenie ( też prezesem banku nie zostanę, ale już prezesem spółdzielni czy firmy zarządzającej nieruchomościami mam szansę i nadzieję  :hihi🙂.

Nikt nie napisze, że szukają prezesa, który ma mieć 180cm, ma być opalonym brunetem z zielonymi oczami, z nienaganną sylwetką, a też przecież jest wizytówką firmy, a jeszcze żeby był miły, żeby pracownicy się nie stresowali  😁
safie, a gdybym np. szukała portiera do luksusowego hotelu, albo modela do prezentowania kolekcji ciuchów, które właśnie wyprodukowałam, to chyba normalne by było, że bym wybrała kogoś z gładką buzią, odpowiednim wzrostem i zgrabną pupą?
Jeśli masz salon masażu, to zatrudnisz pryszczatego masażystę z żółtymi zębami, nawet jeśli będzie miał powalające cv i doświadczenie?

Akurat prezes ma mieć nieco inne funkcje, niż ładny uśmiech (i już na pewno nie ma znaczenia, czy ma być miły), ale np. u recepcjonistki to będzie jakieś konkretne kryterium - sympatyczna buzia, łatwość nawiązywania kontaktów.

Dla mnie to ogłoszenie też jest seksistowskie do tego stopnia, że na bank ktoś sobie robi jaja - po to, żeby inny ktoś się zbulwersował dyskryminacją 😉
quantanamera, ale wymagania dotyczace tylka i cyckow moim zdaniem sa mocno nie na miejscu. Sekretarka to sekretarka - owszem, ma byc schludna, czysta i nie straszyc wygladem, ale to jest przesada. W sumie chetnie sprawdzilabym, czy to fake, czy nie. Od pewnego czasu ludzie przestali kryc sie z tym, ze sekretarka ma byc dla nich rowniez zabawka erotyczna :/
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 kwietnia 2013 13:59
Ja po prostu jestem dyskryminowana tym ogłoszeniem :p

W szpilkach biegam, mam kojący głos (  😂 ), praca biurowa to mój żywioł, wyglądem podobno nie straszę, ale niestety Matka Natura poskąpiła biustu i wzrostu ( 20 cm to ja się nie naciągnę)


PS. powyższy post jest oczywiście żartobliwy 😉


Quanta, są zawody, gdzie wygląd się liczy, ale już umiejętność relaksowania prezesa? Tak jakby agencja modelek dała ogłoszenie, że szuka dziewczyn do sesji czy hostess do obsługi przyjęcia, ale po sesji/ przyjęciu mają udać się jeszcze z klientem go zrelaksować- to nie jest stręczycielstwo? ( art. 204 § 1 i § 3 i 4 Kodeksu karnego)
Fejk jak nic, dlatego nie ma co się bulwersować, co najwyżej rozbawiać 😉 Prezes wielkiej firmy sobie spokojnie załatwi dziewczynę do relaksowania, naprawdę nie musi jej szukać przez ogłoszenia i zatrudniać na etat.

Swoją drogą nie łapię praktyki umieszczania ogłoszeń o pracę, w których pracodawca jest ściśle tajny. Jak ktoś sensowny ma aplikować na jakiekolwiek stanowisko nie wiadomo gdzie?
Jakbym miała szukać pracy przez ogłoszenia, to od razu bym sobie sprawdziła, gdzie firma jest zlokalizowana (może na drugim końcu miasta i albo przeprowadzka, albo stracę pół dnia na dojazdy?), jaka jest historia firmy, jak działa na polskim rynku, czy rzeczywiście jest szansa się u takiego pracodawcy rozwijać. Jak można wysyłać cv w eter?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się