Kącik Małolata...:D

co tam dziewczyny slychac? kurcze, chcialabym do koni przejechac, a ta glupia pogoda wszystko psuje 🤔  do tego jeszcze mój paluch znowu wydziwia
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 marca 2013 16:09
Maksiu mój master  😎 a tak na serio, to ja się na amen zabujałam w Boliwii. I jak ktoś oglądał ostatni konkurs wczoraj, to Rosjanin który był chyba 3. miał takiego pięknego siwego konia  💘

[b]Wilczyk[/b], jaki masz aparat i obiektyw? Widziałam Twoje zdjęcia na fejsie, te z wypadku na murze, bomba! A ta hala wcale nie była jakoś świetnie oświetlona (chociaż widziałam po zdjęciach, że w Lublinie była totalna masakra)

Jak ktoś oglądał dzisiaj przed 16 Wydarzenia na Polsacie, to mówili o przejściu dla pieszych tuż koło mojej szkoły, paranoja jakaś  😵 Zawsze tamtędy chodziłam, ale od tego roku jeżdżę innym autobusem i już nie jest mi ono potrzebne. Co nie zmienia faktu, że było bardzo wygodne i wcale nie niebezpieczne  🙄 tylko matka prezydenta myśli, że każdy się przed nią zatrzyma, jakby wiedział kim jest. Święta krowa  🙄
Maksiu z Boliwią wymiatał 😀
W ogóle żałuję, że mogłam być tylko w sobotę, dużo bym dała, żeby móc być przez cały czas...
No i jakoś tak nikogo nie spotkałam, a jak już kogoś widziałam to wstydziłam się zagadać  😡
Dziewczyny, czas założyć fanklub :P.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 marca 2013 16:40
Sisisa, bardzo chętnie do niego przystąpię  😁

Jak na poniedziałek, ten dzień jest wyjątkowo udany  😅
U mnie też... 86% z próbnej matury z matmy - jest fajnie, w ciemno wzięłabym tyle w maju  😁 Mam nadzieję, że to tendencja zwyżkowa i nie spocznę na laurach  😀

olencja no to gratuluje takiego wyniku! 😀 oby tak dalej, zobaczysz, super ci pojdzie.

ja w sumie to coraz czesciej odliczam dni do skladania papierów i przeprowadzki.. coraz mniej mnie tutaj trzyma. mam tylko nadzieje ze dam rade 🤣
Facella Nikoś D90 z sigmunią 70-200/ 2.8 🙂 na części robiłam nikosiem d800 (chyba), pełna klateczka w każdym razie, tooo był luksus, nawet na dekoracji sobie cudownie radził:


d90 na rundzie miał problemy
dzięki 🙂

A tak wracając jeszcze do tematu Maksa, to jak wchodziłam w sobotę to sobie siedział w namiocie przy stoliku, pokazałam go mamie (która końmi się interesuje odrobinę, tylko dlatego, że ja z siostrą jeździmy), a po Speed&Music moja mama stwierdziła, że jakby wiedziała, że to tak ważna osoba, to by mnie wepchnęła do niego po autograf, albo sama poprosiła  😂 może lepiej, że nie wiedziała  😁

Małolaty,
zwracam się z prośbą.. startujemy razem z Kometką w konkursie, więc baaardzo prosimy o głosy (lajki)
KLIK Z góry bardzo dziękuję :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 marca 2013 18:37
Wilczyk, obiektyw marzeniem moim od 2011 roku  😵 właśnie tak obstawiałam na f/2.8, z moim Nikkorem to mogłabym się tam w cztery litery pocałować... I nie narzekaj mi tu na D90  🤬 bo przyjadę, zabiorę, a zostawię swój  😁

Mam pierdyliard zadań z chemii i matmy, w ogóle straszne rzeczy się dzieją i przestałam ogarniać matmę, dostałam ostatnio szmatę. Nigdy w życiu nie dostałam szmaty z matmy!  😵
Dostałam dzisiaj 5 z fizy, max punktów! i 5 z biolci, nie wiem ile punktów, okaże się w środę.
Jakby było mało, rozwiązał mi się problem osiemnastki! W dość niefortunny sposób, bo ktoś po chamsku wystawił moją koleżankę, spytała mnie dzisiaj, czy nie chcę z nią zrobić. Ale będzie fajnie  💃 a że lista gości nam się powiela w stopniu znacznym, będę mogła parę osób więcej zaprosić <-:
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
11 marca 2013 19:06
hahah dziewczyny nie wiedziałam, że Maksio ma tyle fanek tuuuu noooo ; x ale niestety na nasze nieszczęście ma jakąś laskę. siedziałam nad nimi w niedzielę, na finale Cavaliada Tour. ale i tak jest mistrzem!  😍
ale niestety na nasze nieszczęście ma jakąś laskę

no i?  😁

edit: Facella ja nie narzekam, kocham nikośka miłością wielką, a sigmę to juz w ogóle :> ale potrzymanie pełnej klateczki było taka fajną chwilą luksusu i to jeszcze akurat na rundzie go miałam, to są najzajebistrze zdjęcia jakie kiedykolwiek zrobiłam 😀 w sensie nei są dobre, ale najlepsze z moich 😀
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
11 marca 2013 19:14
aaa no w sumie to nie ściana i da się przesunąc xdd
właśnie, jaki to problem dla nas? i tak go ukradniemy  😎
wilczyk, strzelasz pro fotki!


[s]sandakanowa, nie pisz tak bo ja jestem zboczona i inaczej czytam  😁[/s]
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
11 marca 2013 19:20
[b]kortina[/b wiem co czujesz xd u mnie koleżanki na Torwarze normalnie rozmawiały, a mi się prawie każda wypowiedź tak nieładnie kojarzyła... haha Maks jest re-voltowych małolat!!
😵 ja też źleprzeczytałam  🙄
No proste, że tak! Nie oddamy go  😀iabeł:
Ale z Was zboczuchy  😀iabeł:
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
11 marca 2013 19:43
hahaha za rok na Torwar wszyzstkie przychodzą w koszulkach 'I <3 Maks' xd
Co tam torwar, dowiemy się gdzie startuje i kiedy i będziemy go śledzić  😎 A tak na serio to fajnie byłoby z nim pogadać, tylko o czym jak my takie zboczuchy?  😁
kortina małolaty z reguły mają szczęście. Może on też akurat się zboczuchem okaże?  😁
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
11 marca 2013 20:00
hahahahah FAJNIE BY BYŁO JAKBY BYŁ 😀
Ale powiem Wam małolatki, że takie końskie sławy to są naprawdę fajni i równi faceci. Przesympatyczni, wiecznie uśmiechnieci, pomocni też najczęściej. Ja miałam okazję poznać np Krzysztofa Ludwiczaka i gadając z nim robiłam sobie (on zresztą też) herbatę, przemiły facet 😉
[s]Moja wypowiedź powinna wyglądać tak  😂 👍 😜 😁.
[/s]
Ale niestety tak kolorowo nie jest, koń mi kuleje i w ogóle jest niefajnie.

Facella   Dawna re-volto wróć!
11 marca 2013 22:03
Kortina, jak to o czym pogadać? O ZBOCZEŃSTWACH!
Wilczyk, jak to sa złe foty, to ja mam cycki. A nie mam.

Wiecie co? Kiedyś mi się zdarzyło trzymać Pawełkową Atrakcję przy okazji zawodów... Spisaka uwielbiam i nawet nie wiem za co, w Jaro zawsze strasznie poluje na jego przejazdy i najczęściej je przegapiam xD 13-14 idą 2*, liczę, że się pojawi ^^
Wybaczcie brak polskich znaków, pisze z telefonu i mało mi wygodnie.
Nie no moze zle to nie, bo sprzet ok, ale sa porazajaco zwyczajne  :p ale coraz lepiej jest

Mi rowniez wybaczcie brak polskich znakow, ale tez pisze z telefonu
Dziewczyny, ale jaki Maks?  👀
Bo chyba nie jestem w temacie.... 😡
Wechta Maksymilian  😎
A to prawda, że zawodnicy są fajni. Jakiś czas temu miałam okazję jeździć dużo na zawody po całej Polsce, poznałam dużo jeździeckich sław i co jeden to milszy, przesympatyczni ludzie  😉
kurcze on jest z ta Gosią K! http://www.photoblog.pl/gosiakoszucka/138637304
zawsze uwielbiałam przeglądać jej fbl 😀

ale ten świat jest mały  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się