Końska rewia mody cz. VII (2013)

Jakość halowa - Anky white + owijki schockemohle. Zostawić, puścić w świat...?
Hadżi na zdjęciach chodzi pod forumową Libellą jako pierwszy konkretniejszy trening od operacji, dlatego jest taki bezmięśniowy


wątek zamknięty
Rozetkowe euro-stary to jakieś szaleństwo.  😜  Jak doszedł do mnie cherry to siedziałam i przez dobrą godzinę gapiłam się na niego. To jest ulubiony czaprak mojej Rudej. I to co my sądzimy o nowych herbach  😜

wątek zamknięty
Burza dobrze to ujęła 🙂 ja z aktualnej kolekcji eurostara wykupiłam 3/4 rzeczy.  😁
Mistrzostwo świata pod względem wzornictwa i jakości. Szkoda tylko że ceny nie niższe  😉
Ostrzegam tylko , że nowa kolekcja już AŻ tak szałowa nie będzie...  😉
wątek zamknięty
Precelek, no i bardzo dobrze! Mój portfel by nie dał rady już drugi raz przeżyć tak szałowej kolekcji :P
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lutego 2013 09:48
Precelek, no i bardzo dobrze! Mój portfel by nie dał rady już drugi raz przeżyć tak szałowej kolekcji :P

ja niby kupilam tylko 2* czaprak, 2*owijki i 1 * nauszniki ale czaje sie jeszcze ma jeden czaprak , 1 nauszniki i dere 😁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 lutego 2013 11:25


myślę, że nie wyszło najgorzej  😉
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
04 lutego 2013 11:26
Medziiik a chciałam być pierwsza 😁. Zalatuje mi pomysłem euro stara.
wątek zamknięty
ładnie ,ale nic mnie nie woła  💃 Czekam na nowe nici i NG w całośći...
Macie jeszcze jakieś foty?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 lutego 2013 11:27
ChingisChan - to samo chciałam napisać 😉 bardzo dużo podobieństw\

Karino1998 - do mnie tylko derka i chyba ala polopady te w skośne pasy, choć zdjęcie zdjęciem, a kolor w realu to już inna sprawa  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 lutego 2013 11:28
Nie dość, że podobne do ESów, to jeszcze ten zielony mi tam w ogóle nie pasuje... jest jak kij do oka do czerwieni, szarości i granatu... 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 lutego 2013 11:28
o fuu jaki brzydki dralon  😵
dery z pasem pionowym na wzór ES'a.
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
04 lutego 2013 11:29
Mi by zieleń się bardzo podobała gdyby to była zieleń a'la z navy green.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 lutego 2013 11:30
o fuu jaki brzydki dralon  😵


powracają do wzorów starych dralonów  😁
wątek zamknięty
Medziiik jak dla mnie bez rewelacji;] ta zielen jest bleee, chociaz znajac mnie to za pol roku mi sie spodoba xd
wątek zamknięty
Mi się to skojarzyło z .. włochami 😁
ten szary jest nawet nawet ,ale ten zielony psuje wszystko
jak na razie ,żadna letnia kolekcja mi się nie podoba...Co oznacza że trzeba teraz się obłowić doszczętnie  🤣
wątek zamknięty
szary jest śliczny 😜
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 lutego 2013 11:34
[quote author=juliadna link=topic=90284.msg1676931#msg1676931 date=1359977336]
o fuu jaki brzydki dralon  😵


powracają do wzorów starych dralonów  😁
[/quote]

chociaż tam z lewej strony widać 2cm jakieś innego dralonu (  :cool🙂
wątek zamknięty
O niee ... to zdecydowanie MOJA zieleń  😵 Szkoda tych polopadów, strasznie brzydko zrobione ..
A czerwony bardzo mi chilli przypomina... Cholera, to nie tak miało być, miało mi się NIC nie podobać!  😁
wątek zamknięty
Do mnie właśnie doszedł komplet hazel, wymarzony kolor dla młodej. Przeżyję nawet to pikowanie... 😅
Dziękuję Nekanowa :kwiatek:
wątek zamknięty
Kolory niczym z Legii Warszawa 😁

Do mnie nie przemawia nic, ani z Anky, ani z Eskadrona. Bardzo dobrze dla portfela. 😀
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 lutego 2013 11:42
gabb., szczerze mówiąc, takie było moje pierwsze skojarzenie... Dopiero potem Włochy 😉
wątek zamknięty
Czy ma ktoś z Was porównanie między padami Anky i tymi od York? Ja właśnie mam Yorka, używam go długo, jest po kilku praniach, nadal wygląda idealnie i jest mięsisty. Dużo Anek jest mocno pomiętoszonych. Zastanawiam się, czy warta jest swojej ceny, czy po prostu szalejecie za marką.
wątek zamknięty
gabb. z tym samym mi się skojarzyło! 😂
wątek zamknięty
czy po prostu szalejecie za marką.


Szalejemy za marką. Ja uważam, że nie jest warta swojej ceny.  🙂 Ale może ktoś inny ma inne zdanie.

A kolekcja Platinum? Mówiłyście, że będzie i że ma być w niej granat. Tylko granat ( fu) czy jeszcze jakiś kolor?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 lutego 2013 12:00
Mi tam od razu Włochami zapachniało  😁
Poza tym zielonym, ciekawe jak te granaty(?) mają się do Maritima i innych kolekcyjnych granatów. Szarości mogłyby być jaśniejsze, ale szara derka "włoska" wymiata  😍
Oj, chyba zbankrutowałam...
wątek zamknięty
oooobrzylistwo :/ ostatnia kolekcja jaka mi się podobała i nie była kompletną kopią poprzednich to royal-navy. A to jest mój kolorystyczny koszmar 😵
o, jedna szara derka uchroniła się przed zielonym🙂 i ripstop ładny. Szkoda, ze wtrynili wszędzie, gdzie sie da tę trawę, wszystko popsuli 😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 lutego 2013 12:32
Mnie zaintrygowała ta szara derka z herbem (u góry) i ta w kratkę (u dołu). Reszta raczej nie bardzo 🤔
wątek zamknięty
Mi też się ta kolekcja od razu z barwami Legii skojarzyła 😉 Szary może być ładny.
Konwalia moim zdaniem zostawić. Biały pasuje każdemu koniowi i zawsze może się przydać 😉
wątek zamknięty
Kurcze, uważać trzeba na kibiców Widzewa...🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 lutego 2013 12:35
juliadna, faktycznie, tam jakby z boku dralon kawałeczek wystaje, może będzie jakiś normalny 😉 Ja myślę, że to coś w kratkę, z lewej na dole, to polarówka.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.