wakacje z koniem

Co polecicie mi na wakacje? Koniecznie w  województwie pomorskim, nie potrzebuję luksusów, ani ja, ani koń. Ważne żebym mogła się przespać, wykąpać i najeść. Koń żeby miał czysto w boksie i możliwość przebywania na łąkach. Mile widziane jakieś jezioro. 😉
Może OJ SKRĘT ?
Polecam, dużo terenów, konie praktycznie cały czas na powietrzu. Do tego wspaniali ludzie i atmosfera 🙂
Moglibyście polecić mi coś w miarę taniego, z pięknymi terenami i dużymi pastwiskami niedaleko Warszawy na samotne wakacje z koniem?  :kwiatek:
no ja w tym roku, to przeszłam samą siebie... wakacje z koniem zaczynam już w kwietniu🙂 przeprowadzam się na wieś, do stajni, w której trzymam konia i zostaję tam do końca sierpnia/września🙂 na szczęście w Białymstoku muszę być na uczelni max 2 razy w tygodniu a resztę czasu poświęcić mogę w 100% Trollowi🙂😉))

KaroPhotoo możesz sprecyzować "niedrogo"? u nas są i piękne tereny i jest możliwość noclegu, a od Warszawy to ok. 170 km
http://www.uchwatteam.pl/index.php

był ktoś na zgrupowaniu lub konsultacjach  ? z koniem lub bez?
warto ?

bede wdzieczna za opinie  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 kwietnia 2012 10:15
arabika, Zielona Brama w Przywidzu? w wakacje fenomenalne wielkie pastwiska, jezioro i dużo kwater do wyboru,nie koniecznie na terenie samego ośrodka?

co do trenera czy instruktora,nie wiem,jak będzie latem,mozliwe,że nie będzie nikogo,albo będzie przesyt...
skoro dalas ogloszenie, to wystarczy. nie trzeba nim spamowac watkow.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Czy ktoś może polecić jakieś fajne miejsce na dolnym sląsku, albo w lubuskiem, gdzie można się wybrać z koniem, mężem i małym dzieckiem? W internecie namierzyć coś sensownego nie tak prosto. A zalezy mi żeby były tereny fajne, najchętniej lasy, duuużo lasów, pokój z łazienką, jakieś ogólnie przyzwoite warunki mieszkaniowe. Tak max. do 200km od Wrocławia.
repka - w lubuskim polecam "Siodło" w Wilczu. Piękne lasy, stajnia bez luksusu, ale na prawdę fajna. Jest jezioro, a w kolejnej wiosce drugie. Sporo kwater do wynajęcia w rozsądnych cenach.
Amarotsa, dziękuję, wygląda ciekawie.
repka - tam są tak piękne drogi na galopy jak chyba nigdzie  😉 Fajny pisaseczek, górki, pagórki i sporo dzikich plaż nad jeziorem o fajnym spokojnym zejściu do wody. Dla mnie bomba  😉
okej,a więc mamy dopiero październik,a ja już szukam czegoś na lato,ale wole upewnić się wcześniej,a więc zamarzył mi się w kolejne wakacje wyjazd,wakacje z moją koniną,ale żaden obóz,najchętniej gospodarstwo agroturystyczne,najlepiej ze stajnią,albo czymś podobnym do stajni,gdzie koń będzie mógł spać,łąki,no i jedzonko :-)
oraz oczywiście zakwaterowanie dla człowieka,nie musi to być nic znanego,ani super luksus,chętnie totalne zadupie ;-)
byleby były dobre tereny do jazdy,mile widziane jeziorko w okolicy aby można było się popławić z koniem  😉 za wszelakie info będę wdzięczna!
Szukam przyjemnego/spokojnego/kameralnego miejsca, gdzie mogłabym pojechać na urlop z końmi, małym dzieckikiem i znajomymi.
Wielkich wymgań nie mamy ale...
- do 150km od Warszawy
- bezpieczne i czyste boksy, zielone padoki, tereny do jeżdżenia, ew mała ujeżdżalnia
- zakwaterowanie w jakimś osobnym domku albo w pokojach z łazienkami

Macie może jakieś pomysły, gdzie znaleźć taki raj? 🙂
Będę wdzięczna za wszelkie namiary.
Może ktoś mi doradzi.. 😉 Czasu mam jeszcze duużo, bo szukam czegoś na przyszły rok- sierpień/wrzesień, ale wole mieć czas na przygotowanie finansowe  😉. Szukam miejsca, w województwie kuj-pom lub ościennych- chętnie warmia, mazury.. Na wakacje z koniem, potrzebujemy dużych zielonych pastwisk, boksu na noc, ładnych terenów i... kogoś, trenera? pod którego okiem będzie można rozwinąć się wraz z koniem w dobrym kierunku (ze względu na wiek konia- ujeżdżeniowo, ale naprawde w podstawowym stopniu, koń będzie kilka miesięcy po 'zajeżdżeniu'😉. Ja do każdych warunków się przystosuję, namiot również, bo chciałabym jednak względnie tanio.. Zależy mi jedynie na miłych ludziach, braku 150 obozowiczów i chętnie jakieś jeziorko 😉 Jeśli ktoś mógłby mi coś doradzić, będę wdzięczna.  :kwiatek:
Szukam miejsca na pierwszy tydzień lipca, dla dwóch osób bez własnych koni, z jazdami na poziomie mniej więcej brązowej odznaki i koniecznie z jeziorem w pobliżu. Do ok. 100-150 km od Wrocławia. Jak na razie znalazłam Leśny Dwór Pakówka. Macie może inne propozycje?
Może ktoś pomoże , szukam jakiegoś fajnego miejsca na 2 konie

-najważniejsze to tereny
-i jakaś woda w pobliżu 🙂

tak do 150 km od Łodzi  🙂
izkadul byłam, warto, nawet bardzo  :kwiatek:
Jeśli ktoś ma ochotę na pławienie w zatoce puckiej, maneż z widokiem na zatokę takim jak na zdjęciu, pastwisko od świtu do zmierzchu, ładne pokoje i bardzo spokojną okolicę, może zawitać do mojej małej przydomowej stajenki. Mamy też halkę, w razie niepogody można koniowatego ruszyć. Więcej info na priv
murmika cudoo , szkoda ,ze tak daleko  🤬
Niestety morze mamy w polskich realiach na północy 🙂 ale to stąd wynika cały bajer, by móc zrobić sobie wyjątkowe wakacje i z własnym wierzchowcem nad morzem wylądować 🙂
Ja osobiście to w góry bym mojego zabrała i to byłoby dla mnie coś wyjątkowego 🙂
amnestria   no excuses ;)
20 maja 2013 16:09
widoczek ładny, ale szkoda mi by było nóg konia na trenowanie w takim piachu.
ale tereny na pewno zacne 🙂
Podłoże póki co grząskie, bo jest od tygodnia, teraz nad nim pracujemy. Do lata maks pół kopytka będzie się zapadać 🙂 Część zostanie wybrana, część wymieszana a całość nieskończenie wielokrotnie uwalcowana. Także za jakiś miesiąc mogę podłoże maneżu poddać konstruktywnej krytyce 😉
Na wakacje z koniem polecam stajnie w Czarnym Błocie pod Toruniem. Cisza, spokój, lasy dookoła...Tereny bajka.  Zamieszkać można w  gospodarstwie agroturystycznym, a jaka pyszna kuchnia!  Przynajmniej tak było w zeszłym roku, ale nie sądzę, aby sie cos pozmieniało 🙂
Olka11 tak tak, wszystko się zgadza co piszesz. A do tego jeszcze fajnie jeździć nauczą!  😅 Też gorąco polecam Cz.B.  😀
ODDIS. To prawda, nauka też tam jest na wysokim poziomie. Fajnie, że też znasz stajnię w Czarnym Błocie. A wybierasz sie tam latem?😀
Poszukuje jakiejś agroturystyki nad jeziorem (to najważniejszy aspekt) gdzie przyjmą 2 os z dzieckiem , psem i koniem 🙂 do 200km od Wrocławia , naprawde bez żadnych luksusów, PILNE  :kwiatek:

Może być jakaś przydomowa stajenka z kawałkiem łaki dla konia i pokoikiem dla nas .
A ja poszukuje jakiejś stajni, agroturystyki  w okolicach jeziora Nyskiego lub Otmuchowskiego, na wypad kilkudniowy, 2 osoby i koń, tak, żeby można było się w jeziorze popluskać z koniem?
podpisuje się pod pestką, te okolice też mogą być
Mam pytanie o sam fakt zabrania konia z jego stajni nie o miejsca tylko jakie macie doświadczenia, czy zrobiło konikowi to dobrze czy źle, czy dużo było stresu, wszystko za i przeciw takiej wyprawie?

MJ
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się