Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 grudnia 2012 11:59
Chodzi mi właśnie o to, co napisała Cień na Śniegu- i modę na tę dietę. Znam dziewczyny, które uczulone nie są, a gadają o tej diecie jak najęte 🤔wirek:
Averis   Czarny charakter
07 grudnia 2012 12:06
CzarownicaSa, gluten, w uproszczeniu, równa się większości produktów mącznych (chleb, makarony i tym podobne). A to nie nowość, że jak się nie je tych rzeczy (zawierają bardzo dużo węglowodanów), to się chudnie.
ash   Sukces jest koloru blond....
07 grudnia 2012 12:07
Czy ktoś przy braniu tabletek na katar SUDAFED miał niepokój i kołatanie serca?
Kurde całą noc nie spałam, masakra jakaś!
Gillian   four letter word
07 grudnia 2012 12:12
ash, to po pseudoefedrynie zawartej w Sudafedzie. Takie są skutki uboczne.
ash   Sukces jest koloru blond....
07 grudnia 2012 12:16
Gillian, dzięki za info.
W szoku jestem, bo brałam już kiedyś ten lek i było ok.
Teraz już wiem, że go nie wezmę mimo że dał mi oddychać normalnie.
Myślałam, że serce wyskoczy mi gardłem, ręce mi się trzęsły...ble!
Gillian   four letter word
07 grudnia 2012 12:22
może wzięłaś za dużo na raz? albo połączyłaś z innym lekiem? popiłaś kawą?
ash   Sukces jest koloru blond....
07 grudnia 2012 12:27
Wzięłam na noc 1 tabletkę i około 7 rano drugą.
Wzięłam też gripex max.
Gillian   four letter word
07 grudnia 2012 12:33
ash, gripex też zawiera pseudoefedrynę. Skumulowało się 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
07 grudnia 2012 12:34
o, nie wiedziałam. Tak to jest jak nie czyta się ulote!
Dzięki!
Już wiem, że nie można łączyć!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 grudnia 2012 12:41
czy student zaoczny niepracujący jest ubezpieczony przez uczelnię? i zaoczny pracujący (oprócz ubezp. przez pracodawcę)?


Jeśli nie skończył 26 lat to powinien być.

ohoho Ash się naćpała  😀iabeł:
ash   Sukces jest koloru blond....
07 grudnia 2012 12:58
JARA, no dokładnie!  😀iabeł:
Przez chwilę nie wiedziałam co się ze mną dzieje, taka nakręcona byłam że mimo chory musiałam poszaleć z psem.
A Sudafed dostępny bez recepty  😤
z ciekawostek😉 w USA ograniczono wydawanie lekow z pseudoefedryna i w niektorych stanach sa limity na chorego, bo masowo wykupywali je producenci metaamfetaminy 😀
Moon   #kulistyzajebisty
07 grudnia 2012 13:32
Hehe, ash, wiem co czułaś, któregoś razu, czując, że mnie rozkłada na amen, chciałam wziąć na raz wszystko co było w domu, tak, żeby szybciej przeszło, skumulowany atak na przeziębienie.  🤣  Mimo, ze rodzicielka ma mi nadawała, że nie można brać sudafenu i gripexu, wzięłam sobie na noc... Następnego dnia może i czułam się deko lepiej, ale noc była cięęęężka... ;-)
mógłby ktoś polecić jakąś w miarę dobrą, małą i poręczną kamerę do nagrywania w hd? budżet niezbyt wygórowany...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 grudnia 2012 14:02
Ash ja się tak czułam po kawie. Przedawkowałam.
A Sudafed dostępny bez recepty  😤

co kto lubi, ale jesli lubi to w tym celu afrin neo jest lepszy 😎
Jesli jadę do Londynu i biorę ze sobą w gotówce funty, a do tego mam kartę zwykłą bankomatową i druga kredytową, to jeśli chcę płacić kredytową to dużą prowizję mi nalicza?
zalezy od banku
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 grudnia 2012 20:53
I generalnie najtaniej jest miec gotowke. Mowili o tym ostatnio w radio. A o prowizji nikt Ci dokladnie nie poopowiada, bo jak mowi kaktus zalezy od banku i jest kompletnie niezrozumialy mechanizm-min przewalutowanie kilkukrotne..
Czy może mi ktoś podpowiedzieć (podesłać stronę gdzie to znajdę) co mniej więcej musi potrafić dzieciaczek zanim pójdzie do zerówki? Znalazłam tylko umiejętności wymagane przed pierwszą klasą.

edit

już znalazłam 🙂
Będzie założony wątek Postanowienia na rok 2013?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 grudnia 2012 06:51
Fin to załóż 😉
Nie chciałam wychodzić przed szereg, bo może ktoś ma szczególną potrzebę wykazania się w tej kwestii, tylko czeka na dobry moment 😉

Edit: Widzę, że jest temat "postanowienia noworoczne" działający co roku, więc nie będę zakładać nowego :kwiatek:
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
10 grudnia 2012 14:47
Gdzie kupię niedrogi impregnat do derek?
Czy wiecie może jak wyglądają kursy przygotowawcze do matury i na studia na politechnice? (dokładnie mi chodzi o Łódzką)z góry dziękuje 🙂
Wie ktoś jak zainstalować flash playera jeśli mam windowsa 8
Potrzebna mi naklejka z konikiem polnym. Gdzie szukać?
:kwiatek:
[quote author=Kaktus link=topic=20.msg1607468#msg1607468 date=1354879868]
czy student zaoczny niepracujący jest ubezpieczony przez uczelnię? i zaoczny pracujący (oprócz ubezp. przez pracodawcę)?


Jeśli nie skończył 26 lat to powinien być.

[/quote]
Kochana, niekoniecznie. Jak ja studiowalam zaocznie to nie byłam ubezpieczona. Ani na Uniwerku, ani na prywatnej uczelni. Chyba, ze placilam 30zl miesiecznie to mnie ubezpieczali. Zalezy od uczelni, ale z tego co wiem, to teraz uczelnie nie maja obowiazku ubezpieczania studentow zaocznych.
Czy jest na sali ktoś, kto biegle mówi po niemiecku i mógłby przetłumaczyć mi dwa zdania życzeń świątecznych? Niestety nie mogę skorzystać z gotowców dostępnych w internecie, bo osoba, która jest adresatką życzeń umiera na raka i nie wypada mi napisać "dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w nowym roku" 🙄
Jak skopiować część pliku pdf i stworzyć z tego nowy? Dysponuję Adobe i Foxit Readerem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się