Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

A ja mam takie pytanko do mężatek/żonatych: Co chcielibyście dostać na rocznicę ślubu? Moi rodzice mają na boże narodzenie rocznicę, a ja zupełnie nie mam pomysłu co im podarować. Chciałabym, żeby to było coś takiego wspólnego, takiego, co mogłoby ucieszyć oboje.

Co Wy dostajecie / chcielibyście dostać na rocznicę?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 listopada 2012 17:35
a ile chcesz przeznaczyć?

weekend gdzieś,tylko we dwoje,opłacony,dla relaksu....
A.   master of sarcasm :]
18 listopada 2012 17:41
Jak taniej, to kolacja w eleganckiej i romantycznej restauracji, z obowiązkową butelką szampana  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 listopada 2012 17:43
...a tatuś za pokój dopłaci 😉
Generalnie bużdżet byłby tak około 100zł  😡

Wpadł mi do głowy pomysł (wyczytałam kiedyś tu na rv), że może takie ładne kupony im zrobić typu "kupon na pyszną kolację we dwoje" i takie tam, że bym im przygotowywała kolację, posprzątała itp, kiedy tylko będą chcieli? Tylko zastanawiam się czy to by ich rzeczywiście ucieszyło.

A., to jest pomysł! Poszukam jakiejś fajnej restauracji.

A weekend we dwoje będzie super, jak już zacznę zarabiać 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 listopada 2012 17:45
Heval, szukaj na gruponie 🙂
Ktoś, właśnie, że też nie pomyślałam. Będę śledzić te wszystkie promocje 🙂

Dzięki za pomoc  :kwiatek:
dlaczego kobiety ktore "zrobily sobie cycki" sie tego wstydza? czemu nie chca o tym mowic ani sie przyznawac do tego?


A dlaczego uogolniasz?
[quote author=kujka link=topic=20.msg1588047#msg1588047 date=1353250718]
dlaczego kobiety ktore "zrobily sobie cycki" sie tego wstydza? czemu nie chca o tym mowic ani sie przyznawac do tego?


Bo wolą żeby wszyscy myśleli, że to ich naturalne, a nie zrobione 🙂

[/quote].

A mnie sie wydaje, ze dla wielu to po prostu taki sam zabieg jak wycięcie wyrostka - a przecież człowiek nie chwali sie wycieciem wyrostka...
O operacjach i chorobach raczej sie publicznie nie mówi.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2012 18:03
Właśnie, a jak to jest z czuciem po powiększaniu? Usłyszałam ostatnio, że się traci wrażliwość...


Czuje się normalnie 😉
A.   master of sarcasm :]
18 listopada 2012 18:05
Gdzie na volte nie wejdę w wątek - tam cycki  😲
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2012 18:06
Dodofon, jak to nie? a ja myslalam, ze choroby, operacje, lekarstwa i sluzba zdrowia to jest jeden z ulubionych w naszym kraju tematow 😉 wystarczy posluchac rozmow w autobusie...

zen, ok, moze faktycznie... to wobec tego korekta: dlaczego wiekszosc kobiet, ktore zrobily sobie.... jak wyzej?

aparaty na zeby, depilacja, antykoncepcja, seks - o tym zdaje sie mniej osob sie wstydzi mowic, niz o poprawieniu sobie cyca. why?

A. a co Ty bys chciala, na forum jezdzieckim o koniach?  😂
Kujka, szczerze to nie wiem, bo znam kilka dziewczyn po plastyce biustu i zadna z nich nie ma oporow przed mowieniem o tym, ale same z siebie nie mowia. Zapytane owszem, udzielaja wszelkich informacji, ba, nawet bywa, ze pokaza efekt koncowy 😁
Czy można gdzieś kupić butelki w kształcie starych butelek po mleku?
Coś takiego, tyle że bez wzorków:
Na allegro znalazłam tylko jedną aukcję i są niestety z napisem.

A masz mlekomaty w miescie? Mozna kupic chyba takie w nich 😉
kujka   new better life mode: on
18 listopada 2012 18:24
a ja osobiscie nie znam osoby, ktora sama by sie przyznala. wiem, ktore zrobily sobie biust, ale to tylko dzieki dlugiemu jezorowi jednej czy drugiej "zaufanej osoby", ktora jak sie okazalo, miala dlugi jezyk. 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
18 listopada 2012 20:57
kujka, może to jest tak, że babki z powiększonym biustem uważa się raczej za mało inteligentne (stereotyp) i silikony się ogólnie wyśmiewa. I choćby była szalenie inteligentna, to "ogół" mógłby ją traktować z góry. Może to też jakiegoś rodzaju kompleks- np. babeczka była płaska całe życie- zrobiła biust- i nie chce się nikomu chwalić, że kiedyś wyglądała inaczej, bo... (patrz zdanie wyżej).
In.   tęczowy kucyk <3
18 listopada 2012 21:06
Ale o co chodzi? Maja napisac na czole, ze sobie cycki zrobily czy podchodzic do kazdego z osobna i go o tym informowac?
a ja mam takie pytanie które zawsze chciałam zadać, ale jakoś nie było komu. Czy po zrobieniu sobie piersi można później karmić piersią?
In.   tęczowy kucyk <3
18 listopada 2012 22:00
Jezeli nie wkladaja implantu pod brodawka tylko przez pache albo pod piersia to tak. Co do tego jak wkladaja pod prodawka, to nie jestem w 100% pewna, czy to prawda, ze wtedy jest uszkadzany gruczol, bo nie wiem co tam ciachaja, ale slyszalam, ze to wyklucza karmienie. Sam implant nie ma wplywu na karmienie.
Averis   Czarny charakter
18 listopada 2012 22:03

In dziękuję  :kwiatek:
Czy na takich najzwyklejszych, ogólnodostępnych podobraziach (http://allegro.pl/artysta-30-40-podobrazia-30x40-podobrazie-40x30-i2733990000.html_ można malować akwarelami albo gwaszami? Jestem w tym temacie kompletnym laikiem (do tej pory mazałam po zwykłym papierze, dopiero ostatnio przerzuciłam się na taki do akwareli) a chcę namalować koledze obrazek mieszając właśnie te dwa rodzaje farb. W opisie aukcji jest napisane, że nadaje się toto do farb olejnych i akrylowych więc nie wiem czy ryzykować czy lepiej kupić większy format papieru i np oprawić go później w antyramę, ewentualnie mogłabym też kupić na szybko jakieś niezbyt drogie akryle.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 listopada 2012 06:47
W dobie dzisiejszej medycyny można karmić normalni sztucznymi cyckami 😉
Chess, akwarela i gwaszem maluje sie na chlonnym, bezkwasowym papierze. To podobrazie zdecydowanie sie do tego nie nadaje. Podobrazia sa klejone (czyli tradycyjnie najpierw zagruntowane klejem kostnym) a potem gruntowane aby miedzy innymi NIE chlonely farb.
Dlaczego wszyscy mówią,że światła przeciwmgielne tak męczą wzrok?
I każą nie uzywać? Jechałam we mgle i byłam wściekła na tych co nie włączyli.
Gdzie znajdę plakaty takich osób jak np Monika Brodka czy Robert Lewandowski ?! Na necie są przeeeeróżne plakaty ale z bardziej znanymi, światowymi gwiazdami.
Tania, chodzi o to, zeby nie uzywac ich, jak mgly nie ma.
GDZIE MOGE KUPIC SZTUCZNA GLOWE  KONIA I MANEKINA KONIA?
kiedys u nas na praktykach byla sztuczna krowa z sztucznymi wymionami, do dojenia  😁 ale z tego co wiem, to sporo kosztowala 🙂

a po co Ci manekin konia ?🙂
staram sie od ofinansowanie na otwarcie sklepu jezdzieckiego i potzrebuje glowy konia i calego konia 😀 a chcialam sie zapytac jak fachowo nazywa sie platnosc za towar dopiero po jego sprzedazy? Firma dostracza towar jakby na kredyt a po jego sprzedazy ja dopiero place
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się