Konie zimnokrwiste i pogrubiane

grubcia z dzisiejszego terenu 😉
Alice29  Basieńka jest przecudna, ona ma ciemny pasek na plecach?  🤔
Corbinha gdzie cenzura? Dzielna z niego "maszynka"  🙂
Euphorycznie piękna maść, dorzuć jeszcze jakieś fotki  😀
Patataj92  jak Wam dobrze pogibać lasem, już nie pamiętam kiedy byłam w terenie na którymś z grubasków.... 😕
Dzielna z niego "maszynka"  🙂
Może i dzielna ale pod górę bez jeźdźca chodzić za bardzo nie chce i udaje bardzo zmęczonego...  😂
Edy - Baśka to pewnie gdzieś kiedyś miała jakiś fiordowy dopływ krwi stąd ta pręga na grzbiecie🙂
te konie są piękne, ta siła wdzięk, kocham te konie 😀
MajaK   Tina 2000-2013
06 listopada 2012 15:15
Nas tu daaawno nie było  😉
Ale przypomnimy się, nawet a żywo.
Tina będzie prezentować sie jako grubasek na Paradzie Jeździeckiej. Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie dobrze i cos uda sie pokazać, w hali w damksim siodle jeszcze nas nie było  😀
MajaK trzymamy kciuki i powodzenia 🏇  Dobrze pamiętam, że Tina jakiś czas temu miała źrebaka? Masz go, czy poszedł w świat?
MajaK   Tina 2000-2013
06 listopada 2012 16:03
Miała źrebaka w 2009 roku, poszedł w świat. Szkoda trochę bo była ładna i wieksza od mamusi  👀 do tego skarogniada i teraz miałaby już 3 lata ale w pensjonacie nie dałam rady dwóch koni trzymać...

Oby na pokazie wszytsko sie udąło to będzie dobrze. Nadrobimy wyglądem i muzyką  😁
Póki co jeszcze do drugiego pokazu muzykę układam (brakuje mi na galop).
Ale to tylko to mi zostało, reszta praktycznie gotowa  😉ś
hey
Jestem to nowa, bardzo spodobał mi się ten wątek i strasznie chciałam z Wami pogadać/podyskutować 😡
Ostatnio miałam przyjemosć pojeździć na klaczy zimnokrwistej i po prostu jak grom z jasnego nieba-zakochałam się w tych grubaskach.Wczesniej jeździłam na sporych koniach ale nigdy na zimnokrwistym. Teraz już po prostu nie mogę się doczekać kiedy znowu do niej pojadę.W przyszłosci postaram się wstawić jakies fotki  😉 A tak ogólem to ja: (zdjęcie z hubertusa-przed emną jeszcze wiele pracy :icon_rolleyes🙂
Dereszi nie wygląda mi to na zimnoka
MajaK, powodzenia, trzymam kciuki 🙂 pokaż jeszcze jakieś zdjęcia Tiny!
RatiNa, ale Dereszi chyba chciała pokazać siebie, a konia jak będzie miała jakieś jego zdjęcia 😉 Przynajmniej ja tak zrozumiałam 🙂
MajaK, więcej zdjęć. A pokaz na pewno się uda, trzymam kciuki 🙂
Dereszi, witamy kolejnego miłośnika zimnokrwistych.
harja, jak zobaczyłam, że piszesz w wątku, to liczyłam na choćby jedno małe zdjątko 😁

A z nowości u nas, to w sobote mamy hubertusa i chyba z Siwą będziemy uciekać w gonitwie dla dzieci (mamy osobne). A w niedziele edziemy na Parade Niepodległości do Gdańska 🙂
Dereszi przypominasz mi moją koleżanke, której niestety klacz padła, a ona porzuciła jeździectwo i poszła do wojska .
MajaK dzis przyglądałam się jednej z "moich " 2latek, i doszłam do wniosku,że jest wyższa od mamusi, i próbuje zdominować przywódczynie stada  🤣
kittajka, specjalnie dla ciebie portrecik 😉 :

i noski eskimoski:

foto by PumCass  :kwiatek:
Ciachnęłam mu grzywę "na pałkę", co by porządnie odrosła, a nie taka wygryziona w dwóch miejscach, akurat jak okres much się zacznie, to coś już będzie miał 😉 Warkocz oczywiście został 🙂😉
Możesz coś więcej powiedzieć o tej paradzie w Gdańsku? Gdzie dokładnie, o której, co i jak? Jakieś szczegóły?  :kwiatek:
harja, dziękuje, fanklub jest usatysfakcjonowany 😎 Z tego co wiem to start parady zaplanowany jest na 10:30. Wyruszać pewnie będziemy albo z Wałowej albo z Targu Rybnego. Dokładnej trasy nie znam, ale docelowo mamy dotrzeć pod pomnik Sobieskiego na Targu Drzewnym. Podobno mamy jechać gdzieś pod koniec 🙂
Do usług 😉
Hmm, dziękuję za info, chyba wezmę PumCass pod pachę i przyjedziemy popatrzeć 😉 Ale kończąc OT - teraz ja czekam na foty Siwej! i z chęcią także innych wątkowych grubasów 🙂
Zapraszam :kwiatek: zwłaszcza po paradzie na krótką przejażdżkę 😎
I jeszcze Siwka sprzed dwóch i pół roku
💘 uwielbiam grubaski, no jak tych łobuziaków nie kochac. Śliczne sa te Wasze zadbane koniki.
Faza pochwal się Swoim  🙂

Polecam : http://konie-z-zimna-krwia.bloog.pl/?_ticrsn=3&ticaid=6f7b9  . Znajdziecie tam sporo info na temat pkz, oraz relacje z typowo "zimnych imprez"  😉
MajaK   Tina 2000-2013
07 listopada 2012 07:39
Ja zdjęć wiele nie mam, zreszta większość się tu już pojawiła.
Mam z soboty najświeższe - z Hubertusa  🙂

Z lata



harja - ja "choruję" na takiego grubaska, kiedyś zakupię sobie jakiegoś bardziej kolorowego.

PS - widziałam kiedyś w Końskim Targu ofertę sprzedaży dwóch ogierów srokatych - jeden był po prostu cudeńko - jak ulepiony z foremki, og. Rubin (Riwiera II - Wakat) karo-srokaty. Dziadek Royal Command clydesdale stąd srokatość  😀  Ale cudny jest (mam w KT 1/12 str 69). Taki to łapie za oko  😀
MajaK ale Ci babsko sie rozrosło 🤣 Do mnie jakoś zimnioki w wersji "plamionej " nie podchodzą, są gusta i guściki  😉
MajaK   Tina 2000-2013
07 listopada 2012 07:58
Gdzie tam rozrosło, toć ona kruszynka jest  😉
Jest bardzo "fit".
Teraz to moze ze względu na futro jest szersza, chociaż chyba musze ja postawic w jeszcze chłodniejszym miejscu żeby do Parady bardziej zarosła (cytuję): "będziecie mieli okazję zobaczyć to niezwykłe stworzenie rodem z epoki lodowcowej"   😁 ale w sumie sedno ujęli  😀
Edy alez chwalilam się. Pokazywałam na poprzednich stronach i swoją Bajeczkę i Kaskę.
Faza a no tak  🤣
MajaK  kurcze, teraz każdy laik bedzie kojarzył zimnioka z mamutem  😁
MajaK   Tina 2000-2013
07 listopada 2012 09:24
W poprzedniej stajni Tina miałą ksywkę "lokomotina" w obecnej ma "mamutek" wiec cos w tym jest  😉
Edy,faktycznie można tam sporo informacji znaleźć, Mateusz jest na bierząco 🙂
MajaK,fajne fotki, kobyłka wygląda na dość wysoką, ile ma wzrostu? 🙂 Kolorowe może i oryginalne, ale ile roboty jak takie siwe czy srokate sie upaprze... 😉 Ciesz się z gniadego, ciesz 😁
Chociaż śmiejemy się, że Łysy ma jakieś specjalne zdolności samoczyszczące, bo przeważnie jest czyściuchny, ale jak już trafię na taki dzień, kiedy ma ochotę się wybrudzić... to na całego, nawet w jednej jedynej kupie się wytarza, a niespecjalnie przepada za psikaniem szamponem 😉
MajaK   Tina 2000-2013
07 listopada 2012 10:21
Fakt czyszczenie nie jest trudne jak sie ma gniadego konia, przynajmniej plam nie widać  😁

harja - nie jest wysoka, ja mam 160 cm, nie wiem czy mnie dogoniła, raczej ciutkę mniej ma. Ostatni raz mierzyłam ją jak miałą 3 lata - wyszło 155 cm.
Ona jest taka wyskokonożna dość.
Dereszi nie wygląda mi to na zimnoka

bo to nie jest zimnokrwisty tu po pprostu dałam moje zdjęcie  😉
Jak będę miała zdj. z zimnokrwistymi to wstawię 🙂
a ok, w takim razie nie zrozumiałam, przepraszam  :kwiatek:
MajaK, to mnie zaskoczyłaś, faktycznie ma długie nogi 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się