Kącik Małolata...:D

madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 listopada 2012 14:23
hehehehehehehe, ja się właśnie zbieram powoli do adopcji pierwszego kota  😂

wilczyk,
przyjmą Cię na pewno 😉 tylko uwierz w siebie 🙂
vicke   Marzeniami żyłem jak król
05 listopada 2012 14:34
A ja siedzę i się wkurzam. Nie mogę spotkać się z kolegą (tym od kina) i jeszcze nastawilam sie ze paczka poich ulubionych ciasteczek bedzie na mnie czekała. Ale nie, bo niemczuch jebany jest samolubem, i zjadł wszystkie MOJE ciasteczka. Jestem zła. Niech spada ma bambus  👿 🤔wirek: boze czemu on mi zjada ciasteczka?! tak! bede to przeżywała :<
idziosława  :emota200609316:
madmaddie Ale mi się bardzo podoba perspektywa bycia żulem  😁

ja już mam 3  💘 najpiękniejsze cicie świata! już tylko 67 i mogę umierać 😀
Ja się strasznie stresuje czy mnie przyjmą czy nie. Tzn już mniej, odkąd się dowiedziałam, że na teście fiz.chem.biol.geo nie ma otwartych zadań!  😜 I z pełnym spokojem mogę odstawić 'ja na strzelnicy'  😀
infantil ja tez sie balam bardzo, ale jak teraz o tym pomysle, to glupota. 😀 oczywiscie domyslam sie, ze moja gadanie 'nie przejmuj sie' nic nie da (sama to przerabialam - starsi mowia, ze egzamin, ze rekrutacja to pikus, a ty i tak sie przejmujesz.. :hihi🙂

wiecie co? dostalam 4+ ze sprawdzianu z fizy. 😲 myslalam ze bedzie cos kolo 2, bo wszystkie zadania z teorii (wiekszosc sprawdzianu) strzelalam - nawet nie zajrzalam wczesniej do ksiazki. jaaaaacieee! 😜
infantil tak! zadania zamknięte są ostatnią nadzieją!  🤣

uu, grubo! drugi ignor poleciał  😀iabeł: straasznie mnie ciekawi, kto mnie nie chce znać  😁  😀iabeł:
ang podst. to banał, głupio jak na 100 nie napiszę, polski i historia z wosem też  😜 matma gorzej, ale te przyrodnicze to cud by musiał się stać, żebym napisała dobrze  🙄 No a jednak chce iść do dosyć dobrej szkoły. No ja wiem,że potem się będę śmiała z tego i tylko 'po co mi ten stres był', ale jakoś tak to jest no  🙂
angielski rozszerzony piszę, bo hiszpańskiego nie umiem  😁 przyrodnicze w sumie nie tak źle, polski ok, matma ujdzie, ale historia i wos, aaaa, najgorsze na świecie! nie cierpie!
no ja też angielski, bo hiszpańskiego też nie umiem  😀
tylko w mojej szkole to wstyd podstawy na max nie napisać  👀
Historia z wosem to moje zbawienie na tych egzaminach, wilczyk napisz za mnie biologie - dostaniesz ode mnie historie!
Właśnie mlaskając pańską skórkę przeczytałam, że jest to produkt Mazowsza, w sumie to Warszawiaków. Powiedźcie, że też ją u siebie macie bo nie wierzę
też ją mamy  😀
u nas w szkole jest obowiązek pisania angielskiego na rozszerzeniu 🤔 tsaaa. nie przejmuję się testami wcale, nigdy nie miałam problemów z nauką jeśli tylko się przyłożyłam, więc no. myślę jeszcze bardzo poważnie nad wyborem szkoły. duży dylemat mam. ale jest czas...
maiia ja z nauką problemów też nie mam, to znaczy ja się nie uczę, mam dobrą pamięć. Ale po prostu jak na razie wszędzie było mi za łatwo, rekrutacja do gim idealnie, wszystko ładnie pięknie, bez większych potknięć juz w gimnazjum... nie można mieć tyle szczęścia  🙁 czeka mnie reakrutacja uzupełniająca  😅
w ogóle dużo nas tu małolatków'97
też ją mamy  😀

Warszawiaku nie do Ciebie pytanie  🙂
infantil, ja w podstawówce byłam prymusem, zawsze stypendia itd., 1 i 2 gim to była totalna klapa w moim wykonaniu, więc teraz się podnoszę 😁

Alabamka, u nas czasem można trafić, ale rzadko. serio nie wiedziałaś, że to warszawski produkt jest? 😀
Jak lubicie Beatelsów, to obczajcie
mój kolega ze szkoły tam gra i zależy mu, żeby sporo ludzi oglądnęło i posłuchało 😉
maiia o tak, podstawówka i te średnie 5,80  😜
edit :
idziosława poszła łapka up, nieźli  😉
infantil pewnie! z przyjemnością!  😀
maiiaF Serio, ja myślałam że pańska skórką sie dzieciakom buzie wszędzie zakleja
idziosława, Fajnii są, tylko mnie podjazdy wokalisty denerwują już po jakimś czasie
a ja zaraz będę w Malborku. na jutro do szkoły nic nie zrobiłam, a co tam 😎 przerażające jak szybko już ciemno 🤔

jakoś dziwnie się czuję, cały dzień mi słabo, kręci mi się w głowie, mam dreszcze i boli mnie głowa. nie wiem jak dam radę jutro 🙄

i wróciła wreszcie moja pani od angielskiego 🏇 😅 💃
idziosława, Fajnii są, tylko mnie podjazdy wokalisty denerwują już po jakimś czasie

Mnie też, ale niech się uczą 😀
Siedzę w domku i wcinam wafle przełożone czekoladą. Te domowe oczywiście, według mnie sklepowe są nie do zniesienia! 😀

Dostałam dzisiaj trójeczkę z niemca i piąteczkę z chemii!  🏇 Jestem z siebie dumna.

W sobotę na stajnię się wybieram. W tygodniu jeszcze do raciborza na zakupy i na ploteczki  😜 może głupka wyciągnę?


Kurcze, dziewczyny, pierwszy raz od dawna czuję, że zaczyna być okej!  😎
wilczyk, infantil mam te same problemy, co Wy czyli liceum, a raczej jego brak. Macie jakieś typy?
anioleczek.97 oddawaj wafle!
jasne,że mam typy, a raczej jeden mocny i główny. Ja się tylko boje,że mnie nie przyjmą.
Jestem po obejrzeniu filmu do którego zbierałam się dobre kilka lat: "My, dzieci z dworca zoo''.
I powiem tak: mi ryje mózg jak każdy film o tematyce z uzależnieniem lub każdy film o obozach koncentracyjnych.
I nigdy po ciężkie narkotyki nie sięgnę.

I najgorsze jest to że teraz będę myśleć o tym filmie pewnie przez najbliższy miesiąć  😤

A co do szkoły to nie narzekajcie tak na gimnazjum, zobaczycie co się dzieje w LO  🤣
Pucus27, nie wiedziałam, że jest film. Książkę przeczytałam, mega mi się podobała. Musze ściągnąć i koniecznie zobaczyć jak to zekranizowali.
Domika ponoć film gorszy niż książka ale mnie i tak powalił. Książki już nie odważę się przeczytać bo ja potem dostaje świra.
Przejadłam się tymi waflami..  🙄

kaszmirowa2302 z miłą chęcią już oddam!
infantil a gdzie w 1 kolejności chcesz iść? 😉
cervantes
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się