Kącik Małolata...:D

madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 października 2012 21:59
[quote author=idziosława link=topic=30353.msg1566764#msg1566764 date=1351371469]
Jaka tam ze mnie piękność  😡
[/quote]
jest jest 😉
Kokieteria musi być. 😎
No weźcie, bo się zakocham 😡 albo popadnę w samozachwyt. Ale w sumie samoocena poprawiła mi się baaardzo, odkąd nie jestem z moim byłym.
[quote author=infantil link=topic=30353.msg1566750#msg1566750 date=1351371093]
Alabamka teeeeeeeeen 😀

jestem za 😎
[/quote]
Jeszcze o tym zapomniałam
witaaam  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 października 2012 22:33
[quote author=Facella link=topic=30353.msg1566711#msg1566711 date=1351369044]
plag egipskich...

Co masz na myśli?
[/quote]
Zaraze,  o której było na FB
Pamiętajcie że dzisiaj kimiemy godzinkę dłużej 😅
Jeśli ktoś jeszcze pamięta i kogokolwiek to interesuje, to z P się pokomplikowalo....A chyba na plus chociaż póki co sama nie wiem
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
28 października 2012 05:19
Jej ja szybko wstałam, ubrałam się bo myślałam, że jest 7 a ja na 9 mam trening.Teraz sobie przypomniałam o tej zmianie czasu... 😵

idziosława, Witaj 😀
Kurczę jak rok temu pierwszy raz przyszłam do tego kącika to były właśnie te nicki... 😉
a ja nie wiem czy dzisiaj pojeżdżę!  🤬
znowu kumpel nas wystawił, nie wiem kiedy mamy to wszystko nakręcić i zmontować jak jemu wiecznie nie pasuje. 👿 grr, nienawidzę takich ludzi 🤔
maiiaF też tego nie cierpię.  🤔 dzisiejszy trening odwołany.  🙄
a ja siedzę w pokoju, na środku mam wywalone prawie wszystkie pary bryczesów, dwie pary sztybletów, kaski, sztylpy, ochraniacze, owijki i jakoś tak mi smutno... 🙁 i chociaż tak sobie leżą i się kurzą, to raczej nie będę w stanie się ich pozbyć...
Ej, jakby ktoś nie wiedział, to śnieg pada! Fajnie, bo nie mam zimowych butów 🤔
ojejkujejku jak tu miło przez stare małolaty ! 😍
aż się kopnęłam poczytać, bo już mnie tu długo nie było  😡
idziosława, u nas na szczęście ani płatka 😎
ida, no właśnie, opuściłaś nas! 🙁 😁
ida, czeeeść 😀
maiiaF ja będę musiała chodzić w vansach po śniegu, supcio.
idziosława uwielbiam twój avatar  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 października 2012 11:50
idziosława, uświadomiłaś mi, że czeka mnie rajd po buty przez błoto i w trampkach  😵
avatar niszczy!
idziosława, dobry avek 😁 nie no ja mam buty do wspinaczek kupione rok temu, nie przemakają, nogi nie marzną nawet przy -20* 😎 a ja ogółem zmarzlak jestem i na wieczorne spacery to już we wrześniu czasem je zakładałam 😂
oprócz tego nieśmiertelne, całoroczne glany 💘 w tych samych butach chodzę w ferie po śniegu co w wakacje po plażowym piasku, trochę przerażające 😁
ida, Facella, maiiaF dzięki 😎
Ja jadę za godzinę na randkę, pewnie zamarznę po drodze 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 października 2012 11:54
udanej randki 😉

mi się wczoraj woda nalała do glanów. mam nadzieję że wyschły
Dzięki mad 😀 Jakoś się stresuje, nie wiem czemu 😡
Ja dzisiaj odpalam glany. Eh, trzeba będzie buty w szkole zmieniać ;/.
Jak dobrze, że u nas pogoda zmienia się najpóźniej. I nie ma żadnego śniegu, a jest wręcz słonecznie, czyste niebo i tak dalej. 😉
u mnie biało  🤔
wczoraj... a sumie dziś xD na imprezie ja w krótkim rękawku, noc, zimno, śnieg, deszcz. Latam po polu przed klubem szukam kumpla, żeby zdobyć kluczyki od auta...
problemy z transportem były, ale i tak byłooo super  😜 😍 tylko znajomych spotkałam, a ile poznałam nowych  😁

i tu już koniec weekendu  😤
Jak dobrze, że u nas pogoda zmienia się najpóźniej. I nie ma żadnego śniegu, a jest wręcz słonecznie, czyste niebo i tak dalej. 😉

u nas dalej piękna jesień 😀
coś krótki ten weekend 😵 biorę się zaraz za lekcje, robię obiad, lekcje, muszę wkuć całą historię, bo zaliczam pracę klasową, kartkówka z niemca i praca klasowa z matmy 😵 do tego jeszcze fizyka, ehh 😁

[s]a seriale się same nie obejrzą i książki nie przeczytają... [/s] 🤣
[s]a seriale się same nie obejrzą i książki nie przeczytają... [/s] 🤣


a no właśnie 😀

ja dziś nadrabiam seriale troszeczkę, ale wciąż muszę się chemii uczyć i obmyślić jak zrobić ściągę, bo nie mogę tego wszystkiego zapamiętać :/
maiiaF, hi5, nas też kumple wystawili, i dokładnie też chodzi o kręcenie.

idziosława, haha ja też, spadł śnieg więc kupiłam nowe vansy 😀
no, a ja głupia w dodatku poszłam na łowy do piwnicy... wróciłam z siedmioma baaardzo grubymi książkami, w tym dwie po angielsku. z pewnością znajdę czas na naukę 🤣
ja na zime mam tylko co... tylko trampeczki. 😂

kurde.. i znow sie weekend konczy, znow sie trzeba pakowac i spadac do lbn. 😵
ale tylko 3 dni, 3 sprawdziany i znow do domciu! 😍
Ja na szczęście jakieś zimowe buty mam. Aż 2 pary cieplutkich emu  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się