Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

dzięki 🙂 Niestety nie ma nic co mogłoby mnie zainteresować
Hej 🙂  Widział ktoś może skórzane sztyblety na promocji? :>
w Atosie też były jakieś promocje🙂


Tak, np. "darmowa" przesyłka niektórych pasz. Makuch słonecznikowy, który kilka tygodni temu kosztował 55 zł, teraz kosztuje 68 zł. Cena wzrosła o 13 zł, czyli o koszt przesyłki kurierskiej (można sprawdzić w kosztach dostawy). Ale promocja "Darmowy transport" jest. Możliwe oczywiście, że cena samej paszy wzrosła, przypadkiem właśnie o koszt przesyłki  🙄
Olivia7 - no bo cudów nie ma 🙂
ale za to, te "darmowe" przesyłki cieszą się sporą popularnością 🙂
A skoro tak, to czemu sprytnym marketingiem nie zwiększyć sobie obrotów.
I żeby nie było - ja nie potępiam takich działań. Każdy z nas ma łeb na karku i sam wybiera.
W biedronce od 29.10 będzie album Piękno konia w cenie 24,99zł 🙂
szemrana to nie jest sprytny marketing, to zły marketing o ile w ogole nazwać to można marketingiem.

Ale w wakacje jak byla ta promocja to wysłodki ktore kupowałam kosztowały tyle samo. Natomiast kupowałam razem z nimi maść rozgrzewającą za grosze na promocji, a wczoraj patrze a tam data ważności do końca października. To nie jest działanie fair. Ja postaram się już tam nie kupować. Niestety. Darmowa przesyłka nie wywarła na mnie proporcjonalnie dobrego wrażenia, do wrażenia złego przez tą sytuacje i działania o których Wy piszecie. I taki efekt ma dawać sprytny marketing? Nie wydaje mi sie.
bo to działa na klienta najczęściej tylko raz  😉  ale jednak działa.
Nawiasem mówiąc - dalekowzroczny handlowiec na coś takiego sobie nie pozwoli.
[s]Jeśli ktoś by był chętny na zniżkę 21 % w J-horse to może się zgłosić do mnie 🙂. Wygrałam na zawodach ale raczej z tego sklepu nie korzystam.[/s]
Oddałam
Hej 🙂  Widział ktoś może skórzane sztyblety na promocji? :>




Bergo
W najblizsza sobote 27.10 w konskim swiecie jest 1 rocznica otwarcia sklepu na ul.okrag 4. Z tej okazji w godzinach 10-15 w sklepie stacjonarnym bedzie mozna kupic nowa kolekcje z 15% znizka. jesli ktos nie jest z wawy albo nie ma po drodze moze zamowic przez internet ale ze znizka 10%
a to nie było w zeszły weekend?
Nie. Mam zaproszenie. Moge wstawic wieczorem zdjecie. Ale 27.10 na 100% jest
W arpavie (ale chyba tylko stacjonarnym) jest teraz jakaś duża promocja na bryczesy, koszulki itd.
Znalazł ktoś może przypadkiem jakąś promocje na popręgi ujeżdżeniowe Daw Maga ? 🙂
Widział ktoś termobuty lub termooficerki przecenione ? 🙂
Czy widział ktoś może jakąś promocję/ekstra cenę na zwykłe wędzidła poj. łamane pełne 12,5 i 13,5? No i nie chromowane a nierdzewne. Potrzebuję 3 sztuki, to szukam okazji 😉
czy ma ktoś zniżkę do sklepu horses.pl?  :kwiatek:
Znalazł ktoś może przypadkiem jakąś promocje na popręgi ujeżdżeniowe Daw Maga ? 🙂


W Bergo wszystkie produkty Daw-Maga są teraz tańsze o 5%. Popręgi ujeżdżeniowe też są, ale kwotowo obniżka wypada niewielka.

Widział ktoś termobuty lub termooficerki przecenione ? 🙂


Też w Bergo.

Achaja_Olsztyn,

dziękuję za informację o sztybletach  :kwiatek:.  Bardzo się przydała.
A ja wrzucam taka informację, że kupiłam dziś w Kauflandzie w Krakowie( bratysławska) marchew ma wagę 0,39 zł/kilogram.  🏇
w Kauflandzie na bieżanowie ostatnio była po 50gr
desire   Druhu nieoceniony...
25 października 2012 19:06
Widział ktoś termobuty lub termooficerki przecenione ? 🙂


na allegro można już kupić od 89 zł  😜  niestety nie było mojego rozmiaru i kupiłam za 119zł - więc też nieźle.  😀
blucha, nie wiesz może jaka one mają szerokość w łydce i czy wypadają duzę male? ( no czy brac rozmiar większe) i jak jakościowo?
desire, - podlinkujesz allegro?

np yorki elegance (?) wypadają gigantyczne (mozna brac rozm. mniejsze), do tego żadne z nich termo bo nawet futerka czy czegokolwiek w srodku nie mają, a hkm kodiaki rozpadają sie po paru dniach...(choć kolezanka przechodziłą szon i tylko drobne pęknięcia) - na nie uważajcie ;]
niestety nie wiem , ja tylko znalazłam tą promocje  .
dzięki, wiec wysłałam do nich pytania 🙂
poszukuję w atrakcyjnej cenie ostróg z kółeczkiem / talerzykiem

takich jak te:

http://allegro.pl/ostrogi-pessoa-25cm-i2690429057.html

chociaż nie koniecznie pokrytych gumą. Mogą być też z gwiazdkami.

Oraz poszukuję w jakiejkolwiek cenie podkładek pod owijki takich wykonanych z gąbki i filcu (kupiłam takowe dawno temu w Niemczech, ale część już z kończyła życie, a reszta właśnie kończy, pamiętam, że produkowane były przez Kavalkade i Waldhausena)

czy może komuś się rzuciły w oczy gdzieś?
desire   Druhu nieoceniony...
25 października 2012 22:33
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg1564963#msg1564963 date=1351194964]

desire, - podlinkujesz allegro?

[/quote]

http://allegro.pl/listing.php/search?string=termobuty&category=112317&order=d 

dużo za 89 w mniejszych rozmiarach widze znikło..  🤔  rano jak szalałam na allegro było tego więcej, ale i tak jest w czym wybierać.  😜 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 października 2012 12:17
Wie ktoś może gdzie są jakieś promocje na kaloszki ( jakieś dobre kaloszki ) ?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 października 2012 21:38
Czy ktoś zauważył, że strona sklepu www.ihaha.pl jest shakowana?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się