praca

Przedłużyli mi umowę.    😅
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
17 października 2012 20:45
wendetta, dokladnie tak. Bylo dobrze, naprawde ok i zawsze uczciwie. Ale- podniosl klientom oplaty czlonkowskie, czesc odeszla (sporo) i zaczelo sie szukanie oszczednosci :/ A ze umowy nie podpisane od czerwca to i jak dochodzic swego nie ma za bardzo... Zdegustowana tym jestem.

A po porodzie zdecydowanie chce wrocic do takiej pracy, bo to moja 'jedyna sluszna', cos w czym czuje sie dobra, mocna i mam duze doswiadczenie. No i lubie to.
A ja od dziś na wizytówkach będę specjalistą, sesese, ale fajne 😎
Szafirowa, kryzys jak to mówią (ulubiona wymówka pracodawców :cool🙂. To dobrze zrobiłaś, że się pożegnałaś, w ciąży lepiej unikać niepotrzebnych stresów.
A jak idzie szukanie zajęcia zastępczego?

Thymos, specjalistą d/s czego jeśli można spytać?

O, właśnie sobie przypomniałam, że za chwilę będzie rok odkąd w umowie mam "specjalistę" 😉 Może najwyższa pora na wizytówki hihi 😁
Szalejecie dziewczyny 🙂 Ja jak otworzę konto firmowe, to dostanę 100 wizytówek gratis - też sobie trzasnę, a co 😀 Stresuję się, a z drugiej strony od razu mam +20 do motywacji do pracy.
kujka   new better life mode: on
18 października 2012 08:51
ja juz mialam wizytowki ale moze niedlugo dorobie sie takich z napisem PREZES  😂

to nic, ze bede prezesem, sekretarka, chlopcem na posylki, trenerem, rekrutatorem i marketingowcem w jednym  😁
kujka, ojej, to rusza twój pomysł?? Super super! Jak byście potrzebowali psychologa, to wiesz 🙂
albo prawnika -to wiesz.... 😁
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
18 października 2012 09:41
A moze insruktora jazdy konnej? PR-owca? 😁
kujka   new better life mode: on
18 października 2012 09:42
rozumiem ze jestescie chetne na wolontariat?  😂
ash   Sukces jest koloru blond....
18 października 2012 09:43
i logopedy 😀

edit: a wolontariat utrzyma karego pasożyta ❓ 😜
a może ekonomisty?  😁
ash, ja będę potrzebować logopedy, ale to dopiero za jakieś... 10 lat 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
18 października 2012 09:50
za 10 lat moja droga to ja będę mieć już kila gabinetów logopedycznych 😀 (tfu tfu nie zapeszać, marzenia są po to, żeby marzyć 🙂😉
ash, haha, mam całkiem podobny plan 😀 Nawet lokal już mam, teraz tylko do roboty i do nauki, a za te 10 lat może coś z tego będzie 🙂
Albo masażysty... akurat jestem na bezrobociu.

Kierownik obiecał, że się będą starać jak najszybciej zdobyć kontrakty od nowego roku .Ale do świąt na bank siedzę w domu  🤔
albo.. usług logistycznych, bo to właśnie moja działka 😎
Mogę Wam wystawiać faktury :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 października 2012 10:38
to ja wam będę negocjowac kontrakty i odpowiadac za przetargi i zamówienia publiczne 😁
a ja bede odpowiadac za motywacje i dobra atmosfere w pracy 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 października 2012 11:15



A kto będzie odpowiadał za dostawę alkoholu?  👀
JARA, to chyba oczywiste że ja, mogę nawet wino z Chile sprowadzić:P
Ikarina coś pisała o dobrej atmosferze a Thymos o logistyce, Ktoś przetargi...
Ja to widzę tak: Ikarina bada zapotrzebowanie i składa zamówienie, Ktoś ogłasza przetarg dla dostawców, Thymos po przetargu załatwia transport ( priorytet! ), Jara, możesz testować...
Ikarina coś pisała o dobrej atmosferze a Thymos o logistyce, Ktoś przetargi...
Ja to widzę tak: Ikarina bada zapotrzebowanie i składa zamówienie, Ktoś ogłasza przetarg dla dostawców, Thymos po przetargu załatwia transport ( priorytet! ), Jara, możesz testować...



Słowem: firma idealna. I co miesiąc sponsoring na nowe czapraczki ES... - od firmy 💃
A jak wam nie wyjdzie, to ja wam załatwię żółte papiery i może uda się uniknąć odpowiedzialności za klapę tego całego interesu.  😁
Ja mogę się zająć kontaktami międzynarodowymi 🙂 A co, let's think big!  🏇
O! To jak bedziesz chciala urlop, to bede cie mogla zastapic 😉
Ja mogę pracować na słuchawkach, na obsłudze klienta  😁
zgłaszam się do obsługi medycznej 😀
kujka   new better life mode: on
18 października 2012 14:07
i wszystkie za darmo? jej, jestescie wspaniale 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się