Kącik Małolata...:D

Ech, nie ma to jak zakończyć tydzień przerażającym spr z matmy...
Pocieszę się, nie tylko mi kiepsko poszło.
Krupnik., ja codziennie robie 5-minutowke 😎 krem + podklad antybakteryjny + puder antybakteryjny + tusz + pomadka. Kiedys robilam kreski, teraz mi sie odechcialo. Podklady ze wzgledu na niedoskonalosci, jak sie ich wyzbede to je tez wyrzuce, a jak wzmocnie rzesy (mam kuracje) to tusz tez chyba wyrzuce. Ja juz nawet paznokci nie maluje. I tez chodze w swetrach i podartych dzinsach, ale tego raczej nie zmienie 😉

btw. zostal mi jeden chlopak w klasie 🤣
Facella, ja grałam w ChefVill, ale mi się zacina na moim starym lapku i odpuściłam...
Dziewczyny rozkmina dnia... spider bites, angel bites, lip ring po środku , z boku ? Im bliżej zdjęcia aparatu tym więcej mam pomysłów, przez 2 lata wiedziałam co chce a już nie wiem, w końcu jak bede mogła już zrobić to nie bede wiedziała co  😵
Alabamka, najlepiej z boku, po lewej :P.
Mi się chwilowo obrzydziły po tym, jak zobaczyłam kto w mojej klasie ma kolca w wardze. Fuj!
Alabamka, z boku albo Spider Bite (mega to wygląda  :kocham🙂
z boku  😀
Kto był dziś na tym integralu 96 vol.4?
Było świetnie  😀 pozdrawiam ludzi od romana kimkolwiek byli  😁
nop spóźnione Sto lat! 😀D Jak dla mnie druga. Pierwsza na żywo wygląda gorzej.  🤣
Właśnie wróciłam z wycieczki i było bosko!  😜
Dziewczyny, przeprowadzka udana, oficjalnie jestem lubelakiem!  😎  😅
Wyprzedzam pytania: parapetówy nie będzie  😁
Kto był dziś na tym integralu 96 vol.4?
Było świetnie  😀 pozdrawiam ludzi od romana kimkolwiek byli  😁

Ja idę na vol.5 chyba  😁 Mimo, że będę znała chyba tylko organizatorkę

Właśnie zawsze chciałam z boku po lewej, może zrobię tak że najpierw jeden z boku a potem najwyżej spider? Bo dla mnie tak samo jak dla Rydon to mega wygląda  😜
Alabamka ja właśnie strzeliłam post na vol.4 czy szykuje się vol.5 ale ludzie mi to tylko zalajkowali a nikt nic nie napisał  🙄
o tutaj: https://www.facebook.com/events/454866157898582/permalink/457708457614352/?notif_t=like
Jak tylko mi facebook zacznie działać to Cię mogę zaprosić 😉 Wyśle Ci na pw mnie to zaproś do znajomych
będę mieć mistrza genetyki w znajomych!  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 września 2012 21:21
Alabamka, spider bites! jak żadne kolczyki w okolicy ust mi się nie podobają, tak te... MEGA!

jutro uuumrę, cały dzień poza domem, wychodzę o 9, wracam pojutrze  😁
A ja w sumie już sobie nie wyobrażam normalnego wyjścia z domu bez tapety  😲
Podkład nakładam nawet jak idę z psem. Ale jak idę do szkoły/ze znajomymi gdzieś i tak ogólnie "do ludzi", to zawsze eyeliner. Bo jakoś tak dziwnie.  🤔wirek:
Heval o, to samo 😉 jeszcze tusz do rzęs jest niezbędny, a nie zbyt mogę, bo mi rzęsy wypadają nawet nie wiadomo jak ''zdrowy'' i jak najdroższy kupię. Masakra.
Ja akurat tuszu rzadko używam. Czasem sobie przejadę, ale w sumie tego jakoś nie potrzebuję chyba. Ale eyeliner obowiązkowo. A chciałabym się odzywaczić, bo to uciążliwe. Zwłaszcza, że maluję najpierw grubą krechę a potem patyczkami reguluję ją a to sporo czasu mi zwykle zajmuje zanim idealne będą :/ Może sobie powinnam permamentne walnąć  😵
Ja przed wyjściem do szkoły rzadko jestem na tyle ogarnięta żeby się jeszcze malować.
Nie chce mi się, lenistwo mnie pożera okropnie, czasem tylko zrobię jakąś kreskę eyelinerem i do tego tusz do rzęs, czasem sam tusz.
A ja dziś mam urodziny  🥂
Wszystkiego najlepszego! Rozumiem, że projekt x sie szykuje?
Sto lat Konwalia  :przytul: (Kiedy zapraszasz warszawskie małolaty na impreze urodzinową?  😁 )
dziękuje  :kwiatek:
co do projektu x, to zobaczymy, zobaczymy...  😎 będę informować
Konwalia, sto latek 💃

jest sobota a ja wstałam pół godziny temu. żeby sprzątać 🤔 😁
konwalia spelniena marzen! 😅

jak ja lubie byc w domuuu! szkoda, ze tyle nauki na nastepny tydzien. :/
konwalia wszystkiego najlepszego ! spełnienia marzeń :kwiatek: :kwiatek:
konwalia sto lat!  :kwiatek: :przytul:
maiiaF A ja jakieś 30 minut temu wstałam.  😁 Ale zaraz lecę uczyć się biologi, fizyki i geografii.
Ale ostatnio piątki z tych trzech przedmiotów wpadły.
Ale ostatnio nauczycielka z fizyki zrobiła niezapowiedzianą kartkówkę z działu.  🤔
popielata, dobra dobra, z moich zamiarów prawie nic nie wyszło 😁 uczyć się będę jutro chyba, a teraz lecę na rower póki pogoda ładna 💃 [s]kij z tą kostką, nie będę w domu siedzieć tylko dlatego, że ledwo chodzę[/s] 😁
dziękuję wszystkim małolatom za życzenia. urodziny już odpowiednio wczoraj wyświętowane 😁 co do torby to wzięłam pierwszą, do tego przejściowy płaszczyk i szal jako voltowy prezent. jak szaleć to szaleć.
konwalia wszystkiego najlepszego :kwiatek:

jeśli chodzi o malowanie się, to ja do szkoły nakładam podkład, puder, tusz, błyszczyk i czasem eyeliner jak mi się chce (nad i pod okiem). podobnie jak heval, nie wychodzi mi prosta kreska a potem muszę ją regulować i długo to trwa. jak wychodzę gdzieś ze znajomymi to makijaż obowiązkowo, trzeba wyglądać na starszą 😁
A propo tego wyglądania na starszą. W końcu mnie wczoraj o dowód w sklepie nie spytali. Albo mnie po prostu znają już. 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się