paznokcie, żele, tipsy

Ostanio mialam cala plytke malinowo rozowa i na 3 palcach niebiesko chabrowe dzeciki, ale ze trzeba bylo dosztukowac juz, to mam jakby dwukolorowe, ale ze jednak laczenie bylo widoczne przypruszone  brokatem... Kolezanka akurat miala 2 bliskie odcienie  i ebz brokatu ... fany efekt


Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 września 2012 09:27
Dziewczyny help!
Gdzie w Krk zrobię tipsy żelowe do 120-130zł?
Robiłam tipsy 2 lata temu i płaciłam 100zł, a teraz ceny po 160zł 🤔
Strucelka, w Waw 160 to tanio 😉 hehehe

ja mam aktualnie od 2 tygodni hybryde i jestem zakochana 🙂 pazuty ślicznie wyglądają, warstwa cieńsza, ale jednak utwardza płytkę i do tego nie mam problemów np z podnoszeniem monet z płaskich powierzchni :P albo innych drobnych przedmiotów 🙂 Podejrzewam że zdejmę i założę od nowa 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
13 września 2012 10:46
Anaa, ja od lat robie żele w Wawie za 90 - 110zł 💃 
ash, ja zrobiłam 2 razy w miejscu gdzie typową ceną jest chyba właśnie 120 i nie byłam tak w 100% zadowolona... eh...
ash   Sukces jest koloru blond....
13 września 2012 11:42
Cena nie zawsze jest wyznacznikiem.
Ja na szczęście znalazłam salon, w którym ceny są bardzo przyzwoite, a jakość rewelacyjna.
ash, gdzie? podziel się proszę proszę 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
13 września 2012 13:26
Moja strona Wawy http://saloncatherine.pl/
ash, dzięki 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
13 września 2012 13:28
polecam Karolinę od paznokci i Monikę kosmetyczkę! Są rewelacyjne. Zawsze wychodzę od nich zachwycona!
Scottie   Cicha obserwatorka
23 września 2012 14:24
Jak się nazywa ten płyn do rozrzedzania lakierów? Gdzie go mogę szukać w SP?
Ada   harder. better. faster. stronger.
23 września 2012 14:39
Scottie, ja kupiłam w Inglocie.
Chyba nazywa się to po prostu rozcieńczalnik do lakierów.
cieciorka   kocioł bałkański
24 września 2012 23:31
Scottie, a super pharmie poprosiłam ekspedientkę, od razu mi dała.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 września 2012 20:47
Koleżanka mnie namówiła na tą odżywkę Eveline 8w1, stosowałam przez 4 tygodnie ściśle wedle zaleceń i powiem szczerze że jakoś szału nie ma, paznokcie rozdwajają się jak się rozdwajały, rosną tak samo jak przed tym zanim zaczęłam jej używać, może są ciut twardsze ale różnica nie wielka. Plusem jest to że nie odpryskuje z paznokcia i jest tania, aktualnie służy mi jako podkład pod lakier. Zostaje jednak wierna odżywkom Selly Hansen.
Powtórzę pyt z innego wątku. Czy malowanie paznokci je niszczy? Ja mam pomalowane zawsze ale nie zauważyłam super zniszczeń. Czasem się rozdwajają i tyle :-)
Biczowa u mnie efekty były super, choć nie jestem pewna czy po Nail Teku czy po 8w1, bo używałam jedno po drugim. Ale z tą odżywką trzeba uważać. Coraz więcej w internecie wpisów, że ma zupełnie odwrotny efekt do zamierzonego (przez obecność formaldehydu), nie każdy dobrze reaguje na nią. Możesz poszukać wpisów dziewczyn na blogach.
ja też jestem bardzo zadowolona z tej eveline, najpierw obcięłam paznokcie na zero, potraktowałam końcówki polerką i przez miesiąc kuracja wg zaleceń producenta a potem już tylko jako baza pod inne lakiery.
In.   tęczowy kucyk <3
26 września 2012 15:54
szalonakobyła, nie.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 września 2012 17:09
Moją jedyną zmorą jest rozwarstwiająca się płytka, bo pazury rosną mi szybko. Przy odżywkach Hansen nawet rozdwojona płytka była sklejona, nie rozwarstwiała się dalej i na spokojnie można ją było piłować po trochu no i efekt był natychmiastowy. Liczyłam że ta 8w1 poradzi się z moimi rozdwajającymi pazurami ale niestety 4 tygodnie stosowania i w zasadzie co mi urosło to się rozdwoiło.
Czy jakaś dobra duszyczka powie mi gdzie zrobię porządne żele w Leśnicy we Wrocławiu?
Czy widziałyście nowy trend w malowaniu paznokci, czyli kolorowy french? Tylko nie taki jak widuje się czasem na tipsach (same kolorowe końcówki), ale taki jak w załącznikach? Macie pomysł, jak to zrobić? Bo ja jak na razie wymyśliłam tylko tyle, żeby nakleić pasek do frencha zakrywając białą końcówkę paznokcia i pomalować jego większą część, a po wyschnięciu i odklejeniu paska zrobić paseczek na białej części paznokcia innym kolorem. Tylko jeszcze nie próbowałam, bo nie mam paseczków 😉
szepcik, na przykładzie drugiego zdjęcia: malujesz cały paznokieć na róż/bordo/fuksję (w telefonie i laptopie inaczej wyglądają...), czekasz aż wyschnie, przyklejasz pasek od frencha, malujesz końcówkę na pomarańczowo, czekasz aż wyschnie. całość pokrywasz topem 😉
Ale po pierwsze pasek od frencha naklejony na pomalowany paznokieć zerwie lakier... a po drugie nie zawsze jeden lakier pokryje drugi - bo wg ciebie na róż trzeba nałożyć pomarańcz. A przecież jak na końcówkę nałożysz więcej warstw niż na cały paznokieć, to będzie to widać 😉
Kiedyś poszłam jako manekin na szkolenie z takimi cudeńkami  😉 Nie mam pojęcia jak zrobić to samemu, ale to są gotowe paseczki (plastik?) naklejane na końcówkę paznokcia jak tips,klejem. I nie wiem czy dziewczyna to zepsuła czy firma (niestety nie pamiętam nazwy) była tak beznadziejna,że z pół roku nie mogłam dojść do ładu ze swoimi paznokciami po tym.. 🤔
In.   tęczowy kucyk <3
29 września 2012 14:42
szepcik, przecież nie naklejasz na mokry lakier tylko na suchy, dlaczego cokolwiek miałoby się zerwać?
naklejasz, malujesz drugim kolorem, czekasz aż wyschnie i na to przeźroczysty top. I to nie taki nowy trend, powiedzmy że dwu-trzyletni już :P
Oglądałam tutoriale na yt i faktycznie tak robią, ale myślę, że poradzę sobie bez paseczków 😉
Wpadam do Was z pytankiem  :kwiatek:
Jak duży trzeba mieć paznokieć żeby móc przykleić tipsy?
Chciałabym coś zrobić, bo moje paznokcie są dość krótkie, obgryzam od małego i niby teraz mniej, ale one mi się rozwarstwiają czasem itp i zawsze znajdę powód, żeby trochę obgryźć. A kocham malować paznokcie, jestem lakieroholiczką i chciałabym mieć co pomalować. Poza tym wstyd takie krótkie mieć :/ A tipsy je zakryją i nie będę miała jak obgryzać, to trochę by urosły przynajmniej.
ash   Sukces jest koloru blond....
29 września 2012 18:04
Paznokcie do założenia tipsów mogą być bardzo krótkie. Idź do sprawdzonej kosmetyczki, co zajmuje się paznokciami i Ci zrobi.
Dziękuję  :kwiatek:
Zaraz przekopię wątek kogo polecacie w mojej okolicy. A jak nie znajdę nic dobrego tu, to polecę tam, gdzie Ty poleciłaś kilka postów temu


Dobra, nie mogę znaleźć. Czy ktoś ma w ukryciu do polecenia jakiś salon z dobrymi, najlepiej niezbyt drogimi akrylami w okolicach Ursynów/Mokotów/Centrum?
ash   Sukces jest koloru blond....
29 września 2012 19:00
Ja jeszcze polecam http://www.prowokacja.waw.pl/
[url=https://www.facebook.com/#!/pages/Studio-Piel%C4%99gnacji-D%C5%82oni-i-St%C3%B3p-PROWOKACJA/174357642102?fref=ts] Prowokacja [/url]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się