Kącik Małolata...:D

ja jutro mam sprawdzian z chemii.  😉
I dostałam 5 z bio.  😜  💃
jest dobrze 🏇 5 z religii, 5- z biologii, kolejna kartkówka z angielskiego napisana bezbłędnie 💃no i pała z historii, ćśś 😁

teraz wracam do mojej geografii 😍
a ja mam: 5- i 4 z polaka i 3 z matmy 😂 😂
A ja mam jutro sprawdzian z polskiego i nic się nie uczę. Wkurzyłam się dzisiejszymi ocenami ;(.
Ja się swoją ostatnią oceną z bio załamałam.
Oby rozłożyła dobrze zadania na te 45 min...
Grunt, że nie mam jeszcze żadnej pały i niech tak pozostanie jak najdłużej...
jezu, dziewczyny zabijcie mnie... nienawidzę siebie
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
24 września 2012 19:09
patt40, co się stało? :przytul:
Ależ straszne słowa, tak się nawet nie mówi.
Ja też dziś zły dzień mam.
Jakoś tak wszystko się popsuło. A nic nie mogę naprawić jakoś, nie wychodzi po prostu.
A teraz jeszcze szkoła, wstaję zmęczona, cały dzień jestem zmęczona, kładę się spać zmęczona, potem znów zmęczona wstaje i tak w kółko  🤔wirek: Jutro mam kartkówkę z angielskiego. Babka się mega wkurzyła i mamy mieć 4. Z tym, że to są setki (kolega liczył) słówek, do tego zupełnie o tym zapomniałam i dziś ogarnęłam, że to jutro już. Książki zostawiłam w szafce, więc musiała mi koleżanka robić zdjęcia i wysyłać, a ja w ogóle nie ogarniam. Nie chce mi się, nie mam siły. Mam jesienną depresję i chcę zapaśc w sen zimowy  😵

borkowa, skoro chcą sprzedać klaczkę, to napewno jakiś powód jest, nie? Nie mają kasy, albo coś? Tak naprawdę, to i tak masz ogromne szczęście, że masz dwa własne konie. W porównaniu oczywiście. Bo nam zawsze jest mało tego, co mamy 😉 Ale np ja teraz w ogóle jestem odcięta od jazdy. Nie mogę jeździć, choć dwa lata walczyłam, dosłownie, z rodzicami o tą jazdę. A teraz znowu się posypało. A Ty budzisz się rano z myślą o swoich dwóch koniach, które czekają na Ciebie. Ciesz się z tego, co masz  🙂

patt, co się stało?

Facella   Dawna re-volto wróć!
24 września 2012 19:24
dostałam pierwszy raz w liceum 5 ze sprawdzianu z biolci  😜 zawsze miałam 4+, bo zabrakło np. 0.5 pkta  😵 ale tym razem 5!  😅

ahhh i w ogóle kocham tę szkołę, a właściwie - tych ludzi! dzisiaj kocham wszystkich!
patt co jest?  :przytul:
Ja jak na razie mam dobre oceny najmniej to 4 no ale dziś był sprawdzian z chemii i może być mniej kolorowo  🤔 a co do jazdy konnej to tak za tym tęsknie.. nie wiem co już mam robić gdzie jeździć i wgl.. 😵
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
24 września 2012 20:02
patt140 głowa do góry!! 😅

Ja też mam dzisiaj ciężki dzień... trzy kartkówki...taaa kartkówki, raczej wielkie sprawdziany, a jedna ze znienawidzonej przeze mnie gejografii... z której się szykuje dwója jak nic 😉 I mnóstwo roboty na jutro znowu, Król Edyp i elem.Mitologii do przeczytania na Polski, duuuuzio z biologii i jeszcze ogromna pd z matmy... poza tym trzeba nauczyć się na łacinę i rosyjski jeszcze... a ja dopiero wróciłam od śmierdziuszków i nie mam pojęcia (a boję się myśleć) o której dzisiaj pójdę spać😉
W każdym razie moje rumaki mnie tak pozytywnie zaskoczyły, że aż chce się to wszystko zrobić, aby znów do nich pojechać...🙂
bakalia, Heval, Kamita pw poszło, nie wiem, co siebie teraz o mnie pomyślicie, głupio mi strasznie, ale musiałam to komuś napisać
Karmelek dziękuję, ale ciężko z tym bardzo...
dziękuję dziewczyny, nie wiem, co bym bez tego kącika zrobiła

[sub]a moja najlepsza ocena w szkole, to 2, i pewnie szybko się to nie zmieni [/sub]
patt wal na pw 😉
patt :przytul:
Taa właśnie skończyłam obić zadania domowe, a wróciłam do domu o 17 chwilkę się położyłam i robiłam zadania. A teraz kąpiel i nauka...  🙄
No cześć małolaty! Dawno mnie tutaj nie było  😀 leże w łóżku, wykorzystałam już chyba cały wagon chusteczek, kicham prycham na prawo i lewo i nic się nie poprawia  🙁 znajdzie sie jeszcze jakiś chorowitek do kompletu?
Intryga, ja chora trochę, ale w szkole 😁

agrh, nie wzięłam ćwiczeń od geografii 🙁 pani mnie zabije chyba 🤔

kocham panią od niemieckiego, kocham zastępstwa 😍
maiiaF Ja bym poszła pewnie gdyby nie to, że klasa poszła na wycieczke z buta do wiochy oddalonej o 7 km 😵 wczoraj poszłam, ale to był błąd. Do tego dostałam tak lipne kropelki, że bardziej zatkały mi nos  😕
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
25 września 2012 10:23
Intryga, ja trochę chora i w domu.Powinnam się zabrać za nauke, ale... gry na bestach wciągają. 😁
bakalia ja też, mam tyle zadane na jutro, ale coś czuje, że chyba też sobie wolne zrobie.
Babce od angielskiego odwaliło! 4 kartki tłumaczeń, wypracowanie na 3 strony, jakiś głupi tekst o swojej szkole na przynajmniej2,5 strony i to wszystko zadane w poniedzialek na.. środe  😵

edit. tak btw. znacie jakieś ciekawe gry przeglądarkowe? ew. do pobrania? nudzi mi sie przeokropnie..  😁
House na fejsie. 😎
A ja się dziś poryczałam na matematyce z bezradności na kartkówce... co się ze mną dzieje, 1 prawidłowy przykład na 8 chyba, super  🙄 ratuje mnie przynajmniej ostatnia kartkówka na -5.
Małolaty a co jest z Hermes  🤔  🤔
Od dawna mnie korciło do napisania tutaj, bo ja małolata porządna-3 gim.  I tak czytam i czytam, że piątki z biologii w liceum lecą i sobie pomyślałam, że kompletny matoł jestem  🤔 Bo z 4 cieszę się jak głupia. 😀
A ja się dzisiaj załamałam, 3+ z zadania z matmy.. Na koniec była czwóreczka. Dla porównania, kumpel który na koniec ledwo na 2 wyciągnął, dostał 4+.. 
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2012 14:52
anioleczek czwórka czwórce nierówna (-; w jednej szkole mając 4, w innej możesz za tę wiedzę mieć 2 albo 6.
wkurzyłam się bo dostałam 3 ze sprawdzianu, facet wg mnie nie fair rozdzielił pytania w grupach i moja była "ta gorsza"  😤

fly jeszcze się z tym męczysz?  😁 ja odkryłam ChefVille (btw pomoc mile widziana, zapro do sąsiadów etc.)

pamiętacie co pisałam o wyjeździe zagramanicę?
wczoraj brat wrócił od ojca i przywiózł 20euro do podziału na pół. mama daje mi banknot 10Eu i mówi "nie wymieniaj tego, będziesz miała na Włochy". czyli... jadę?
Facella , no wiem, wiem.. I zgadzam sie z Tobą-bycie w grupie z trudniejszymi pytaniami psuje humor na cały dzień!  😤
I to uczucie gdy znasz odpowiedzi na wszystkie pytania z drugiej grupy, a patrząc na swój sprawdzian masz w głowie pustke 😵
Facella, aaa 😍 no jeśli mama tak powiedziała, to chyba jest bardziej na tak? 😅 super! 💃

moja szkoła należy do tych, co to za naszą trójkę w innej szkole możnaby było mieć 5/6... trochę wkurza, jak ktoś z innej szkoły pyta jaką miałam średnią, ja mówię, że 4.3, a oni "jak to, Tyy? 🤔 przecież Ty tak się dobrze uczysz i taką masz wiedzę!" taaa...

Intryga, dokładnie 🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2012 15:11
mania, ja tam się boję o tym chociażby myśleć, bo zapeszę 🤔 ale gdzieś tam w duchu się cieszę.

zmywam się do dentysty 🤔
Intryga , dokładnie! Wtedy to aż coś rozrywa od środka...  😜
Facella, to ja po cichu trzymam kciuki 😀
trzymaj się u dentysty!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się