rekreacja wrocław

interesuje mnie jazda bardziej zaawansowana ;p bo jak na razie na rekreacji się zawiodłam, a uważam, że osoby nie posiadające swojego konika tez powinny mieć szanse się doszkalać i rozwijać, a nie zatrzymywać się w martwym punkcie ;c no a jeśli chodzi o umiejętności to mam srebrną odznakę i instruktora (ale nie PZJ-towski bo wiem, że niektórzy mają baaardzo to na uwadze i  się czasem wcale nie dziwie ;p) ale najlepiej po prostu pokazać jak się jeździ i osoba sama by zdecydowała jak z moimi umiejętnościami ;D
Ruda_H   Istanbul elinden öper
21 marca 2012 18:20
magdalenna w Smolcu koleżanka szuka kogoś do współdzierżawy. Kobyła 15 lat, skacząca.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2012 17:40
[quote author=vill_18 link=topic=6134.msg312267#msg312267 date=1249572813]

Naprawdę głęboko się zastanawiam gdzie sie podzieje jak urodzę 🙄
[/quote]
Hahaha Asiu, popatrz co znalazłam! Jak to gdzie? Lizawice 😁
Oj nudzi Ci sie  😂
Zaśmiecamy wątek swoją drogą, a wątku od dawna cisza 🙄
Zairko, zostałaś pochwalona przez mamę jednej z Twoich amazonek. Mówiła, że  jest bardzo zadowolona z jakości prowadzonych zajęć przez Ciebie. 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lipca 2012 15:47
Oooo to miłe 😡, a moge wiedziec o jaką amazonke chodzi? 👀
Aleksandra S.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
19 lipca 2012 12:37
Czy to prawda, że świniary na sprzedaż?? Jeśli tak, to czy ktoś wie, jaki jest powód? jakie są plany p. Łukasza?
taggi Ja słyszałam, że ma "oddać" stajnię wraz z "halą" swojej córce pod Leszno. Podobno przewieść chce to wszystko tam. Ale czy tak będzie czy nie, a jeżeli nawet tak to jak? Nie mam pojęcia, a bo to tylko słyszenia  🤔
O matko, a co to za newsy o  tych Świniarach? Jak będzie ktoś coś wiedział to piszcie.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 września 2012 09:50
A mial ktos do czynienia ze stajnia Bachmat ❓ mam na mysli treningi indywidualne, gdyz pisalam z zapytaniem do tamtejszego trenera, jego odpowiedz wydala mi sie dosc profejsonalna, a to co robia nastawione na klienta, ale wrazenia po wymienie emaili moga byc mylne. Chciaalabym sie rozwijac a nie wozic sie bez sensu za gruba kase
/ciach-reklama!/

+ co do skuteczności treningów indywidualnych - myślę, że najlepiej o tym świadczą sukcesy zawodników (nasza 12 letnia Jagódka miała w tym roku złoto na Pucharze Polski Kucy w grupie B i brąz w C). A czy się spodoba czy nie to również kwestia indywidualna😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama w nieodpowiednim wątku i brak edycji postów. Po raz drugi proszę o zapoznanie się z regulaminem forum.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 września 2012 14:12
Po powrocie z zagranicy mam zamiar wybrac sie na trening. Wlasnie typowe szkolkowanie mnie nie interesuje. Oddalam wlasnie swojego konia do Niemiec, ale po powrocie do Polski chce zaczac jezdzic bardziej powaznie tak, aby moc pozdawac odznaki i zaczac jakies starty w zawodach. A jest u Was w stajni mozliwosc startu na waszych koniach ❓
Bo tak jak juz wspomnialam moj wyladowal w Niemczech-majac go u siebie nie bylo mnie stac na trzymanie go w pensjonacie i treningi, mialam go przy domu, nie mialam czasu, ani checi na jazde przez brak mozliwosci rozwoju, ale teraz mam prasce, pieniadze i nie mam obciazenia w postaci konia pod domem i chcialam zaczac konkretne treningi.
Dziekuje za odpowiedz i mam nadzieje, ze mi sie spodoba
taggi Ja słyszałam, że ma "oddać" stajnię wraz z "halą" swojej córce pod Leszno. Podobno przewieść chce to wszystko tam. Ale czy tak będzie czy nie, a jeżeli nawet tak to jak? Nie mam pojęcia, a bo to tylko słyszenia  🤔

Halę to jeszcze jakoś da się przewieźć, ale stajni to chyba nie bardzo.. Co najwyżej wyposażenie, ale ono nie jest chyba jakieś wybitnie rozbudowane. Poidła można zabrać co najwyżej, bo żłoby z tego, co pamiętam murowane, może fasady boksów da się rozebrać, tylko czy to miałoby sens ekonomiczny jakiś, to nie wiem. Zajrzałam tam niedawno- na podwórku pasły się.. sarny. Ale na łączce krzyżaczki poustawiane.
Ja słyszałam, że to p.Łukasz ma się przenieść pod Leszno i że córce kupił konia 😉 Ale to również informacja typu, "ktoś słyszał, że.."
Szukam fajnej stajni, we Wroclawiu i bliskich okolicach 🙂 Zwiedzilam, juz pare, ale żadna nie spelniala moich oczekiwań. Chcialabym,żeby w stajni byly porowadzone jazdy solidnie (nie w zastępie, koń za koniem), może być z  podstawami ujeżdżenia ewentualnie skoków. Dobrze jeżeli bylyby też tereny. Może ktoś zna takie miejsce?  🙂
Jazd w zastępie nie prowadzimy u nas w ogóle. Skoki czy ujeżdżenie to już wybór zainteresowanego 😉
A jakie są orientacyjne ceny jazd? 🙂
a wiecie może, jak sprawa jazd wygląda w Wielkiej Lipie? Można coś konkretniej pojeździć, prowadzą typową rekreację, czy może coś a la treningi również?
ceny treningów wahają się od 30 zł do 70 w zależności od oczekiwań.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] ostatnia prosba o zaprzestanie reklamy na forum
a wiecie może, jak sprawa jazd wygląda w Wielkiej Lipie? Można coś konkretniej pojeździć, prowadzą typową rekreację, czy może coś a la treningi również?


na Lipowych koniach to raczej rekreacja, zależy co oczekujesz poprzez trening😉. Wiem, że w sobotę jedna dziewczynka jedzie towarzyskie ujeżdżenie na lipowym kucu, więc jakaś namiastka treningów była.
Na miejscu jest Justyna Dysarz i Piotr Krysmann, więc można się umówić na indywidualny sportowy trening ujeżdżeniowy lub skokowy, tylko kwestia ceny i wykombinowania sobie konia. Dla zaawansowanych znajdzie się kilka prywatnych koni do dzierżawy/półdzierżawy za nieduże pieniądze, ale też nie są to konie w treningu, startujące itd 😉

tylko kwestia ceny, bo trening + koń wyjdzie sporo więcej jak w rekreacji
Czy ktoś z Was jeździ, trzyma konia tu: www.slubnadorozka.pl ? Interesuje mnie rekreacyjna jazda konna, tereny.
A to nie jest w Gałowie?
Szukam fajnej stajni, we Wroclawiu i bliskich okolicach 🙂 Zwiedzilam, juz pare, ale żadna nie spelniala moich oczekiwań. Chcialabym,żeby w stajni byly porowadzone jazdy solidnie (nie w zastępie, koń za koniem), może być z  podstawami ujeżdżenia ewentualnie skoków. Dobrze jeżeli bylyby też tereny. Może ktoś zna takie miejsce?  🙂

Ja jeżdżę w Ramiszowie i wydaje mi się, że 'moja' stajnia odpowiada Twojemu opisowi. Jak się umie jeździć, tak, że koń Cię nie wozi to jeździsz 'sama'. Jest to mała stajnia, kilka koni, fajna atmosfera, jeździmy w tereny (czasem w drodze na plac jedziemy kawałek bokiem poligonu).
A to nie jest w Gałowie?



Tak, to jest w Gałowie.
CuLuLa co dokładnie Cię interesuje? Prowadzę tam treningi 2 razy w tygodniu, może pomogę.
espana: tak czesto jest w moich okolicach i nawet mnie nie odwiedzisz? foch  😎

przeprasszam za  🚫
espana, przeprowadziłam się w okolice i szukam miejsca na jazdy konne. Twoja osoba powoduje, że ośrodek ma już u mnie plusa. Kto tam prowadzi rekreację? Czy warto zagościć w tym miejscu? Jak odbywają się tam jazdy? (chodzi mi o sposób prowadzenia) Jak z atmosferą wśród ludzi?
minerwa dzięki za informacje  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 września 2012 14:21
Za tydzien bede w KJBachmat to zdam relacje z treningu🙂🙂
CuLuLa w Gałowie nie ma regularnej rekreacji, jazdy sporadycznie prowadzą właściciele, głównie Paweł. Z reguły są to indywidualne jazdy, często tereny - polecam. Bardziej ogarnięte osoby, które mają ochotę na więcej, Paweł oddaje mi - i wtedy prowadzę im jazdę. Nie wiem czego oczekujesz od jazd, nie ma tam profesjonalnego podłoża, sam obiekt też nie zachęca, ale właściciele przyjemni, bardzo chętnie wpadam tam na ogniska i konne imprezki. Zapraszam na rekonesans - prowadzę tam jazdy w poniedziałki i czwartki (od 16 przez 3h).

vampiria ja nie bardzo wiem, gdzie jest Twoja stajnia  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się