Dyskusje ignorowanych

Papryka250   12.10.2011... [*]
28 czerwca 2012 18:34
To bardzo proszę TE osoby o wypowiedzenie się, czym zawiniłam, bo ciut nie ogarniam. ^^

Jedyne za co mogłam dostać ignora to twarz. XDD Hahah, to śmieszne jest. : d
Zostałam zignorowana przez kogoś, to mój debiut  🏇  czuję lekką ekscytację tym faktem  😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2012 21:18
W&P, ekscytujemy się razem z Tobą!  🥂

mi znów przybyło  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 lipca 2012 21:19
Mnie w dalszym ciągu ignorują 3 osoby i ciekawa jestem, kto to 😉
Pierwszy ignor ! ciekawe komu tak utrudniałam życie  😎
W&P, ciekawe przez kogo, skoro to nie ja  😁

Jestem ciekawa czy jest możliwe, że ma się ignora od użytkownika który zrezygnował z forum. Moim zdaniem ja mam takiego ignora... od caroline.
a dlaczego nie? konto caroline istnieje przeciez.
teoretycznie tak...
Petit. chodzi (chyba 😉) o to, że ma ostrzeżenie od kogoś, kto już się na forum nie udziela i tym samym ignora jej zdjąć nie może.
[popraw mnie, jeśli źle myślę]
chodzi o to, ze gdyby konto zostalo usuniete to ignor by zniknal (chyba). ale konto caroline jest, istnieje, uzytkowniczka sie nie loguje, ale w kazdej chwili moze.
W&P, ciekawe przez kogo, skoro to nie ja  😁


Petit, no skoro nie Ty to chyba nie trudno się domyśleć któż to może być  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lipca 2012 11:13
wybaczcie, że odkopuję, ale Papryka - chociażby za takie zwroty:
No cóż. Są ludzie i parapety. : D
Gillian   four letter word
22 lipca 2012 11:38
a także ^^ XDD i inne takie.
w związku z tym, jakie farmazony wypisywałam kiedyś (i niestety nadal mi się zadarza) jestem wielce zdumiona, że tylko 2 osoby mnie ignorują  😁
spodziewałam się milionów, albo nawet tuzinów
Hipp   Hipster Hippoland
08 sierpnia 2012 13:01
To i ja się pochwalę 🙂
Od wczoraj mam 13 ignorów (w razie czego przepraszam za błędną ilość, ale cały czas jestem ignorowana 😉 ). A to wszystko dlatego, że...jestem quniarką 🙂 Sama o tym nie wiedziałąm, i nie wiem, skąd mam ten zaszczyt posiadania tak poważnej roli na RV, ale OK 🙂
O, dopiero teraz zauważyłam, że mam nowego ignora. Odbieram to jako osobistą porażkę, no ale cóż. Wiadomo, że nie wszystkim pasuję. 😉
Mnie w dalszym ciągu ignorują 3 osoby i ciekawa jestem, kto to 😉

Mnie 4 i też mnie ciekawość zżera, bo szczerzę powiedziawszy nie udzielam się w kłótniach, za dużo nie piszę, jedynie w wybranych tematach i hmn...
ja mam już 4, udzielam się teraz w sumie mniej niż kiedyś, właściwie prawie wcale się nie udzielam 😁 hmm, ciekawie 🤣
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 sierpnia 2012 09:53
Ja mam 1.
A kto jest forumowym rekordzistą? wrotki?
desire   Druhu nieoceniony...
09 sierpnia 2012 10:16
tyskakonik ja też 1.  😁 😜   
a mnie się wydaje, że swego czasu rekordzistą był ten sambor czy jak mu to tam leciało  😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 sierpnia 2012 10:23
Mój osobisty sukces, muszę powiesić na ścianie, bo na forum jestem już 3,5 roku 😁
Ja nikogo nie ignoruję, bo zapewne i tak bym te posty odkrywała potem, więc po co? 😉
rekordzistka byla adrianna.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 sierpnia 2012 11:45
a mi się tak waha, raz mam 3, raz 4. ciekawi mnie od kogo to. sama ignoruję 12 osób, ale to w większości quniarki i w sumie dawno ich nie widziałam na forum.
hym ja dostalam ignora po 1wszym dniu udzielania sie na forum xD moja aspolecznosc jest chyba spora  🥂   😁

O, mam juz 3  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 sierpnia 2012 21:07
Ja ignory zaczęłam zbierać jakoś w tym roku chyba (a na forum od 2008), wcześniej jakieś pojedyncze które znikały a teraz 3 "stałe" ignory, ciekawa jestem komu i czym "zawiniłam" 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 sierpnia 2012 21:59
o, a mi stuknęło 7. jak fajnie, ciekawa jestem od kogo.
o, wrócił mi jeden ignor  😁 w sumie mam podejrzenia co do jednej osoby, tylko ciekawa jestem jaki ona ma powód 🤣 no i zżera ciekawość kogo jeszcze się wkurza 😎 😁
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
18 sierpnia 2012 10:06
Mnie przybył drugi 😁 Ciekawe, komu tak bardzo przeszkadzam 😉 I czym?
desire   Druhu nieoceniony...
18 sierpnia 2012 10:09
tyskakonik, no to jedziemy równo - u mnie też 2 ignor  😂 👍
Dołączam się- mam trzy. Jeden od daaawien dawna i nawet mam podejrzenia, drugi nie wiem kiedy przybył, a trzeci jakoś  ostatnio.  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się