Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Facella, dziadek jest wtedy gdy pojedynczo łamane wędzidło wbija się koniowi w podniebienie podczas działania wodzami. Najprościej mówiąc.
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
07 sierpnia 2012 13:03
Wybaczcie-mój błąd  :kwiatek: Powinnam pokazać zdjęcia z jej nk, wtedy dopiero widać, przepraszam.
Efekt dziadka do orzechów jest-jeździ (jak dobrze pamiętam) w wędzidle pojedynczo łamanym. Aby konia zganaszować po prostu ciągnie równocześnie za te wodze i trzyma tak długo aż...ktoś zrobi zdjęcie  🤔wirek: Wiem, że gdzieś było jej takie zdjęcie, gdzie dobrze to widać, jak znajdę, towstawię 😉
I nie-nie przesadzam. Dla mnie to nienormalne, żeby jeździć w złych siodłach, ostro ciągnąć za wodze bo konik się musi zganaszować...

edit: jest 🙂 Długo się nie naszukałam  😁
http://www.photoblog.pl/gucio10/116207699/ganasz-63.html
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 sierpnia 2012 13:10
Hipp, ja Cię proszę, wstaw zdjęcie na którym widać dziewczynę ciągnącą z całej siły za wodze, konia z rozdziawionym pyskiem tuż przy klacie i położonymi uszami, bo może wtedy Twoje teorie by się potwierdziły. teraz to wygląda jakbyś złośliwie wsiadła na jakąś dziewczynę, na której chcesz się zemścić bo cośtam  🙄
wątek zamknięty
Na tym zdjęciu widać tylko głowę konia. Nie widzę, czy dziewczyna ciągnie na chama za wodze.
wątek zamknięty
Ja też nie widzę na tym zdjęciu nic strasznego, poza nachrapnikiem o dwa metry za nisko 😉

Jasnowata, Ależ konik dostojnie wygląda na tym zdjęciu, które masz obok tickerka 🙂 Przypomina mi mojego byłego kp Murzę.
Masz gdzieś większe to zdjęcie?
Przepraszam za offtopic.
wątek zamknięty
Julie, ależ oczywiście, że mam i dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 sierpnia 2012 14:05
Hipp: mam wrażenie że wstawiasz do tego wątku osoby z pb których nie lubisz ; o Najpierw ta z dębami, teraz dziewczyna która krzywdy koniowi nie robi... Nie widzę kwiatków na jej photoblogu , a jak byłam mała i koń mi zniżył łeb też sie cieszyłam ze robi żucie ; ]
wątek zamknięty
Jasnowata, Och! Ach!  😍
Jestem waszą fanką.
Kurde jak na niego patrzę, to za Murzą tęsknię...
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
07 sierpnia 2012 14:48
Nie, je nie wstawiam ich dlatego, ze ich nie lubię (bo to są siostry). Nie lubię ich, fakt, no ale proszę ! Zobaczcie, w jakich siodłach jeżdżą ! To jest normalne ? I jak im się to powie, to usuwają komentarze, ignorują itp. Na tym cierpią tylko konie :/ Na serio tego nie widzicie ? Poprzeglądajcie zdjęcia i filmiki tych dziewczyn.

Jasnowata-mi też wpadł w oko ten kn  💘
wątek zamknięty
nie wiem czy było?Czego to ludzie z nudów/dla zabawy nie wymyślą 🏇,szkoda ze nie było drugiej pary🙂
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 sierpnia 2012 16:27
Tuśka filmy mają swój wątek🙂
wątek zamknięty
edit.łaaa! pomyliłam karty! przepraszam  :kwiatek:
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 sierpnia 2012 17:42
Jesteś pewna, że to ten wątek?  😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 sierpnia 2012 19:11
Powróciła nasza szalona blogowiczka  😅
Trzeba mieć wyobraźnię  😁 żeby cos takiego stworzyć, ewentualnie głupawkę.  😁
wątek zamknięty
🚫 Dziękuję. Faktycznie Jasny jest bardzo fotogeniczny luzem 🙂
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/seweryna2/129570233
A to nawet śmieszne jest  😁
Tylko, że na bank niektóre osoby myślą, że ona tak poważnie 😉
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
07 sierpnia 2012 20:16
Julie-ty sobie chyba żartujesz  🤔 Ta kobieta porusza poważne problemy ! To właśnie przez ludzi takich jak Ty konie tak cierpią i przełamują się na pół ! A ty jeszcze się z tego śmiejesz ?!
wątek zamknięty
Hipp Ty tak na poważnie? Widziałaś kolejne zdjęcia? "Nie zakładajcie 'frędzelków' na muchy, bo koń się udusi"
zobaczcie tak one frędzlują po koniu i go denerwują.konie same potrafią radzić sobie z muchami!co Ci ludzie teraz wymyślają ... dobrze chociaż że nie są dłuższe, bo wchodziłyby do nosa i co? i koń by sie udusił.popatrzcie na jego warkocz. przez niego koń ma znisszczoną grzywe i grzywa sie dusi co prowadzi do odpadku ...nie pleccie koniom warkoczy! nigdy.zobaczcie na te strzemiona jak obijają o konia! to straszne, później jego brzuch płacze :C

Albo tekst o tym, że koń padnie od stawania dęba?
wątek zamknięty
Chyba obie strony mają problem z praktycznym zastosowaniem sarkazmu 😁
wątek zamknięty
no chyba, że tak. Pierwsze zdanie mnie trochę zwiodło. Albo mózg mi sie zlasował od tych bzdur, które tam pisze ta osoba  😁
wątek zamknięty
Jasnowata, oblednie wyglada ten twoj ku... em, konik!  😍
Hipp, czepia sie dla czepiania od dawna w tym watku. i okazuje sie, ze raz lamane wedzidlo to zuooo. heh, zebys ty wiedziala na czym moj kon chodzi czasem...  😂 uwaga! pojedynczo lamany  😁
wątek zamknięty
katija - ale irokezik !  😍
wątek zamknięty
a tam irokezik! patrz co biedny konis ma w pysiu!
dzieki 😉
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
07 sierpnia 2012 21:30
W sumie Was rozumiem 😉 Trzeba by przejrzeć wszystkie zdjęcia i filmiki tej dziewczyny ( i wypowiedzi i odpowiedzi na moje maile), więc OK, przepraszam 😉

A frędzelki...Frędzelki to istne zło  😕
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
07 sierpnia 2012 21:33
katija, on płacze! czemu wymazałaś z PRAWDZIWEGO zdjęcia... oto ono!

wątek zamknięty
myślę, że mu krew nie dochodzi i mu zaraz coś odpadnie!
wątek zamknięty
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
07 sierpnia 2012 21:35
ahahahahahahaaaa!!
padłam!
wątek zamknięty
Gillian -  👍 hahahah
Katija - nie ładnie tak męczyć konisia, zobacz jaki zrozpaczony  🤬
wątek zamknięty
myślę, że mu krew nie dochodzi i mu zaraz coś odpadnie!

błagam, koniowi krew nie dochodzi, umarłam 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.