Howrse cup - gra

Zaproście i mnie, bo ja nie mogę się do niczego zapisać :/ Kayka


poszło zaproszenie 🙂
Mogę prosić o zaproszenie do grupy Voltopiry? Nick mitery0322 🙂
Czy tylko ja nie mam żadnych zawodów ?  🙂
Proszę o zaproszenie - konwalia
Dzięki Cierp1enie! 🙂
Ja tez prosze o zaproszenie- Carunia 🙂
poszły zaproszenia 🙂


dziewczyny do boju, jak najwięcej zawodów i diamentów 😀

zostawię 2 miejsca wolne dla liberian_girl i miyako  w razie "w" 🙂
dzieki! zaczynamy cisnąć, noc jeszcze młoda  😁
haha, na mnie jeszcze w nocy nie liczcie, kobieta ciężarna na razie chodzi wcześnie spać 😀  😁 ale za to dziś wyjątkowo nie poszłam spać popołudniu 😀
Cierp1enie, miyako jest w re-volcie już. były pytanie, kto zakłada grupę, nie było wiadomo, kto jest na jakiej liście ani nic, to co miałyśmy robić? zresztą co to za różnica teraz.
jesteśmy na 36 miejscu 🤔wirek:
zawsze możemy pozmieniać trochę skład grupy, tak, żeby w jednej były osoby z największą liczbą diamentów. tak by było dość uczciwie myślę.
calore - szkoda, tylko że od początku mówiłam co i jak, że re-volta hoduje AQH, druga grupa Voltopiry mieszańce, ja miałam być AQH bo przez testowanie nauczyłam się sporo o nich, bo siedziałam nad tym po kilka godzin dziennie. Nawet zaplanowałam małą strategię.
No ale trudno, nic nie będziemy zmieniać.
Co do Miyako - to napisała, że jak będzie chciała to odejdzie  😉 więc zostawiłam jej miejsce w Voltopirach.
Ja mogę się wypisać z grupy bo w sumie wcześniej nikomu nie dawałam znać, ani nic. Więc jak coś to dajcie znać zrobię komuś miejsce 🙂
Niech zostanie tak jak jest 🙂
asds   Life goes on...
24 lipca 2012 19:06
a ja powoli rozmnażam swoja końską rodzinkę.....Szkoda mi tylko mojej kobyły matki...
No ja też rozmnażam 🙂 coraz więcej wet kosztuje ;/ wrrrr
asds   Life goes on...
24 lipca 2012 19:17
No ja też rozmnażam 🙂 coraz więcej wet kosztuje ;/ wrrrr



Może jakieś zaprzyjażnione krycie zrobimy?Szukam ogra dla mojej quaterki
Mam ogiera z um wrodzonymi 110 też quarter, ale na razie dopiero zaczynam go blupować, bo ma 3 lata.
W razie czego też mogę odejść z grupy Re-volta. Nawet nie wiedziałam, że były ustalone jakieś składy szczerze mówiąc  👀
asds   Life goes on...
24 lipca 2012 19:44
Mam ogiera z um wrodzonymi 110 też quarter, ale na razie dopiero zaczynam go blupować, bo ma 3 lata.


Ja szukam dla takiej klaczy :
Potencjał genetyczny
Suma: 653.00
Wytrzymałość
112.00
Galop
106.00
Prędkość
118.00
Kłus
106.00
Ujeżdżenie
105.00
Skoki
106.00

BLUP (Najlepsze Liniowe Nie Obciążone Błędem Przewidywanie):

68.44

-100

0+100



Ta klacz ma 8 gwiazdek doskonałości.

Cierp1eniemasz jeszcze miejsce w Voltopirach?
Są miejsca.
Klaudia. - było już mówione, że zostaje tak jak jest  🙄
po prostu chodziło, że główny organizator tego nie został przyjęty do grupy.


kto przetłumaczy?

Bonjour rosolowa,

Pour votre premier pass acheté, nous sommes heureux de vous offrir 1 pass supplémentaire !

Merci pour votre confiance et à bientôt !
L'équipe de Howrse Cup
moze mi ktos powiedziec o co w tym chodzi?  😡 moge sie dolaczyc  i pomoc i przez cale wakacje mam czas na to wszystko(  nawet nie wiem kiedy sie konczy  😡 ) tylko ktos mi musi powiedziec o co chodzi  🙇
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
24 lipca 2012 20:17
Przy zakupie 1 kuponu dostajesz 1 gratis, o to chodzi w tej wiadomości 😀
ta gra tak muli, że mnie to zaczyna denerwować :/

Miyako - no wiem o tym, w końcu kupiłam kupon już 😀 więc nie wiem o co im chodzi 😀
dopiero co mogłam wybierać i przebierać w zawodach, a teraz nic nie ma :/
OMG. Jak mi to wszystko wolno chodzi...
mi też i wylogowuje mnie z gry, albo włącza mi się "przerwa techniczna" masakra
Mam ogiera QH, Blup 74 z kawałkiem i umiejętności 781.16, za 2900 mogę pokryć prywatnie bo nie chce Ruskim dawać się rozwijać 😉
Mam sporo czasu w wakacje, chętnie mogłabym coś pomóc jeżeli są jeszcze miejsca w hodowli Quarterów  😉 mój nick to dream  .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się