czapsy i buty

Anderia   Całe życie gniade
11 lipca 2012 11:55
ms_konik wiem... Ale poprzednie moje sztylpy to też były Hippici oficerkowe i nic się nie działo, choć użytkowane tak samo, na tej samej niestabilnej łydce, a w dodatku sporo dłużej  😎 No nic, oddam do rymarza, a na przyszłość będę miała nauczkę żeby już więcej ich nie kupować.
Facella bingo! właśnie złuszczenia 😀 super butki za całe 110zł 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lipca 2012 14:40
żartujesz  🤔 ja za swoje z przesyłką dałam 90  😁
Facella-to moze jednak masz inne-moje to horsehouse basic- u nich w sklepie sa po 110zł
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lipca 2012 14:44
kupiłam je dawno temu na allegro, chyba były na wyprzedaży (-;
kurcze doszły do mnie w końcu (po 3 tyg...) MH zip paddock i są za duże 🙁 nie jakoś strasznie, ale boję się, że się rozejdą i zaczną mi spadać  🙄
mogłabym wymienić na rozmiar mniejsze, ale też nie ma pewności czy będą ok i pewnie musiałabym czekać kolejne 3 tyg 😵
nie wiem co zrobić  🙁
Martuha-moje zimowe tez okazały sie Ciut przyduże, ale nie chciałam ich odsyłać i wymieniac bo szkoda mi było czasu. Teraz żałuję-ten dodatkowy tydzień by mnie nie zbawił, a nie musiałabym teraz za kazdym razem udowadniać sobie,że wcale nie są takie duże 😁
Czy ktoś miły by mi mógł polecić sztyblety, najchętniej zapinane na zamek z metalową wkładką na palcach? Mądry Polak po szkodzie, dzisiaj mnie koń tak zdeptał że mam pęknięty paznokieć a dwa dni temu kupiłam sobie zestaw do frencha tylko motywacji brakło do pomalowania 😤 Tak że potrzebę zakupienia takowych mam pilną  😤
Anderia,
miałam takie same plamy w moich Hippicach Roma, przetrzyj je dokładnie wilgotną szmatką z mydłem glicerynowym a następnie dobrze napastuj. Ja pastowałam najpierw bezbarwnym balsamem do skór, a potem zwykłą czarną pastą do butów kiwi. Na koniec przetarłam suchą szmatką. Są jak nowe.
http://cztery-kopyta.pl/index.php?route=product/product&path=44_53&product_id=553

Jak wypada ta rozmiarówka "młodzieżowa"  🤔

S będzie dobre na 12 lat/158?  :kwiatek:
Facella, Palemka kupowałyście te horsehouse basic ? ;> to jest skóra naturalna, czy jakiś sentetyk/ekologiczna ? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lipca 2012 12:27
EwuśCa, wydaje mi się, że eko, ale już nawet nie pamiętam  👀 sprawdziłabym, tylko nie mam jak  😁
A ja w końcu się zdecydowałam i zamawiam sztylpy i sztyblety z Firmy obuwniczej (sztyblety.pl).
Na razie podałam wymiary i czekam na jakiś odzew 😀
Ciekawa jestem jak długo to wszystko potrwa i czy dobrze się zmierzyłam :P
BlueHorse a jaka cena ?  👀
140 za sztylpy, 170 za sztyblety.
Testowo - zobaczymy 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lipca 2012 14:27
ja mam pierwsze jazdy w swoich sztylpach od ppawla z allegro. po dwukrotnym odsyłaniu towaru  😵 sprawują się całkiem nieźle, są dość wąskie u dołu, dzięki czemu nie siadają mocno - na moje szczęście, bo na chwilę obecną są przykrótkie (nie wiem jak oni to zrobili, że moje stare czapsy o długości 37cm były o wiele za długie, a te mają 35cm i są za krótkie). ale nie starczyło mi siły, żeby trzeci raz się szarpać z odsyłaniem itd. być może jutro pokażę jakieś zdjęcia, ale nie jestem w stanie nic obiecać.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 lipca 2012 15:21
BlueHorse to daj koniecznie znać ! ja do Nich wysłałam jak na razie zapytanie. Szukam kogoś kto mi uszyje buty w rozmiarze 33,5  😉 z suwaczkiem z tyłu. A moim marzeniem są takie sznurowane.
EwuśCa te moje sa skórzane przynajmniej tak wygladają. Bo mam zimowe hkmy i te widać że to eko.
Czy czapsy skórzane po jakims czasie się rozciagają? Kupiłam ale sa ciut przy duże. Nie chcę oddawać do szewca bo ciągle mi sie tyle i niedługo będą za małe. Boję się tylko że jeszcze bardziej rozciągną się po dłuższym użytkowaniu. Jak to z ta skórą jest.? Bo szansy na delikatne zbiegnięcie skóry nie ma?
Przyszła dziś paczka ze sztybletami i sztylpami ale za pobraniem a wysłałam im pieniądze na konto! Zadzwoniłam, były przeprosiny. Więc czekam na przelew pieniążków na konto i wtedy dopiero odbiorę paczuchę z poczty 🙁 Czyli pewnie po weekendzie 😀 Jaa... Czasem głupi ma szczęście może będą pasować? Bo ja i zdejmowanie z siebie miar... To nigdy nie wychodziło prawidłowo :P
Miał ktoś sztyblety Fair Playa ?? Z tych nowych modeli. Jak sie sprawują ??
Interesuja mnie, bo sa ładne i mają fajny odcień brązu. Cena też dość przyjemna.
BlueHorse,
jaki kolor skóry wybrałaś?
Czarny
orientuje się może ktoś z was jaka cena jest sztybletów z firmy obuwniczej i jak długo ew trzeba czekać.
z góry dzięki 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 lipca 2012 14:18
czapsy do ppawla na nogach:

niestety, lepszego zdjęcia nie mam. jak widać, są trochę za krótkie 🤔 no ale już miałam dość tego odsyłania, niech będą. wg mnie nie wyglądają źle. są wyjątkowo wąskie u dołu, ogólnie na szerokość leżą jak druga skóra. jednak czuć wszelkie nierówności jeśli bryczesy się zawiną...
jumper15 trzeba zadzwonić lub napisać do nich maila. Ale ja klasyczne sztyblety własnie kupowałam za 170 a sztylpy za 140 te miękkie skórzane.
BlueHorse a jak długo czekałaś, bo zależy mi własnie głownie na czasie, gdyż obecne sztyblety z firmy obuwniczej  niestety zakończyła swój żywot ;(
16.07 wysłałam wymiary i zamówienie 😉
18.07 dostałam mail, że wymiary ok
20.07 przesyłka była już u mnie tylko w poniedziałek odbiorę bo jak pisałam Pan się pomylił i wysłałam mi za pobraniem... Więc czekam aż mi pieniądze na konto dotrą z powrotem to wtedy wykupie paczkę z poczty pewnie jutro 😉
gdzie mogę kupić sztylpy szyte na miarę, nie za drogie i dobrej jakości?
gdzie mogę kupić sztylpy szyte na miarę, nie za drogie i dobrej jakości?



podpinam się 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się