Pensjonaty we Wrocławiu

Myślę, że wiesz do kogo zadzwonić żeby mieć informacje z pierwszej ręki 😉 ja najdalej tydzien temu słyszałam, że konie wcale nie wyglądają dobrze?? aż się chyba sama przejadę...

a cena...  😁 😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 czerwca 2012 21:59
Byłam dzisiaj osobiscie! I nigdy nie widziałam Ortali w takim stanie jak teraz. Tylko Omita jakos niespecjalnie wygląda, w boksach stały tylko Conquest, Sema, Orsza, Ogiery, Scillo i nie wiem jakies jeszcze 2-3 konie.
P.S nie wiem do kogo dzwonić z jedna Panią nie gadam, druga zaraz będzie sie wykluwać 😁
Zairka, a ja na Semie jeździłam i wygrałam na niej 11 gonitwę w karierze wówczas 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 czerwca 2012 22:28
Ania to Ty? 👀
DressageN
ja siedzę w tej stajni ewamloda też była, więc proszę pytać  się kogo Pani chce 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 czerwca 2012 22:39
ja też byłam 😉 na szczęscie już mnie to nie dotyczy...
oooo Dakota96 masz jakieś foteczki koniczków aktualne??
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 czerwca 2012 23:08
Escada Dakota pisze o Mokrym, a tam w okresie pastwiskowym konie wyglądają dobrze... zreszta sama miałas okazje zobaczyc Grote ktora przyjechała przed tym okresem 😉
no miałam niestety 😉
Zairka, to ja 🙂
szukam konia do dzierżawy dla juniorki, bardzo ładnie jeżdżącej. KOń stanął by w pensjonacie u Janka Chrzanowskiego, dziewczynka ponosi wszystkie koszty i zapewnia badzo wysoki poziom opieki ( pasze, sprzęt itp) koń na poziomie srebrnej odznaki. Koń byłby w ciągłum treningu i ewentualne błędy były by na bieżąco korygowane.
Cześć Wrocławiacy 😉
Możliwe, że będę studiowała teraz we Wrocławiu i chciałam się rozeznać w pensjonatach w okolicach Wrocławia. Jeśli mogę to proszę Was o pomoc- nie dam rady przejrzeć tych 220 stron 🙄 Mój wydział znajduje się przy ul. Kuźnicznej (Wydział nauk o Ziemi), więc z tej strony Wrocławia będę pewnie mieszkać i z tej strony też chciałabym znaleźć stajnię. Zależy mi przede wszystkim na tym żeby koń miał czysto w boksie i były wybiegi (nie koniecznie łąki/pastwiska) w drugiej kolejności hala i dogodny dojazd najlepiej komunikacją miejską czy podmiejską. Znając pomorskie realia, 'zachcianki' nie-do-pogodzenia, ale moooże coś takiego u Was się znajdzie 😀

Z góry dzięki za pomoc :kwiatek:
Z dojazdem komunikacją miejską, halą i wybiegami masz Krzyżanowice, wywalanie obornika 1-2 na tydzień,codziennie dościelane. Jak będziesz miała jakieś pytania, to pisz na pw 😉
No właśnie połączenie już samych pastwisk i hali jest trudne a już dojazd komunikacją prawie niemożliwe.

Ale powodzenia🙂
ovca   Per aspera donikąd
26 czerwca 2012 18:07
Do obu stajni w Wojnarowicach jest dojazd komunikacją, obie mają też halę i wybiegi.
Stajnia Szafir na ul. Sarniej
hala jest,,
wybiegi są,
dojazd komunikacją miejską również.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 czerwca 2012 19:34
Jednak cała reszta podstawowej opieki koni w pensjonacie to pomyłka 🙄

Jeżeli w gre wchodzi dojazd Pkp, albo Pks
To Polecam Lizawice (żeby nie było że reklama, wymagania spełniamy 😉), Wojnarowice- Bestseller, Magnic nie polece niestety bo tam z dojazdem jest problem.
Jednak cała reszta podstawowej opieki koni w pensjonacie to pomyłka 🙄


A konkretnie?
Bo łatwo tak konkurencję podsumować 😉
moze na poczatek to, ze stajnia jest nieczynna w niedziele?
Cześć Wrocławiacy 😉
Mój wydział znajduje się przy ul. Kuźnicznej (Wydział nauk o Ziemi), więc z tej strony Wrocławia będę pewnie mieszkać i z tej strony też chciałabym znaleźć stajnię.

tak czepiajac sie, to wroclawianie 😉
kuznicza to scisle centrum i w sumie sam srodek miasta, wlasciwie w kazde miejsce jest rownie daleko 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 czerwca 2012 20:22
[quote author=Zairka link=topic=170.msg1442984#msg1442984 date=1340735699]
Jednak cała reszta podstawowej opieki koni w pensjonacie to pomyłka 🙄


A konkretnie?
Bo łatwo tak konkurencję podsumować 😉

[/quote]
Isadora wpisz sobie w wyszukiwarke to sie sporo naczytasz 😉 I akurat ja osobiscie nie pisałam tam nic w tym temacie 😉
Bardzo dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Witam
Odkąd przeniosłam konie poza Wroc. niewiele się orientuje w stajniach i pensjonatach we Wrocławiu i okolicach

Moja koleżanka pyta mnie o stajnię ARDENA w Gałowie, bo dostała kupon (grupon) na jazdę konną i jej córka - 13-latka całkiem zielona jeździecko chciałaby się zapisać na zajęcia dla początkujących:http://www.groupon.pl/deals/wroclaw/Stadnina-Ardena/7343098?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_179&a=408

Czy ktoś z Was tam ma może konia w pensjonacie? I może mi napisać kilka słów na priv. Jak wyglądają takie zajęcia? Jaki dojazd?

Dziękuję i pozdrawiam. :kwiatek:
Hej:-)
Znacie jakieś stajnie obok Wrocławia?
Głównie chodzi mi o taką, aby nie było w niej rekreacji za to były duże pastwiska, na których koń mógłby stać cały dzień ;-)
Abym mogła spokojnie przyjechać do niego raz w tygodniu i nie martwić się o to, że nie dostał dziś siana, nie daj boże poszedł na jazdę co się gdzie nie gdzie zdarza, że jest dokarmiany przez dziewczynki. Po prostu żeby miał święty spokój, i zarazem abym ja była o niego spokojna :-)
Pastwiska+święty spokój to Borkowice. Można i przyjeżdżać raz w miesiącu i się niczym nie martwić.
http://www.enklawa.biz.pl
rtk, tylko ta cena...
Vio Pastwiska , spokój i fajna atmosfera to  Ozorki SPA🙂 A tak poważnie to polecam do tego celu Ozorowice. Zaglądam raz w tygodniu i mój koń ma się super.
Vio Wietrzna Stajnia koło Oleśnicy. Dobra opieka, duże trawiaste padoki, cisza, spokój, z tego co wiem jest możliwość padokowania 24h na dobe late,.
http://www.wietrznastajnia.cba.pl/oferta.html


ritka a ile boks w Borkowicach?

900ZL
ibmoz a jaka cena w Enlawie? na stronie nie znalazłam info.
Ja bym poleciła Vio inne miejsce, dokładnie spełniające postawione warunki, nawet można powiedzieć de lux🙂, ale 80 km od Wrocławia, tylko chyba z miejscem wolnym może być problem😉

Vio w jakiej odległości od Wrocławia szukasz stajni, bo obok to może być blisko i trochę dalej...

Czy na temat Gałowa nikt nic nie wie? (kilka postów wyżej moja prośba)...

ovca   Per aspera donikąd
27 czerwca 2012 18:45
Vio Mrozów! tylko u nas nie dość, że wolnych miejsc brak, to jeszcze kolejka chętnych 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się