Kuce - wszystko o

Fotka z Demonową przy rzepaku
i my dzisiejsi 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
24 maja 2012 22:06
Time, jak mały? Był wet?
lalusiowa izabel to co to? 🙂 (poza tym, że koń i kuc ;p rasa, rodzice itp 🙂 )
emptyline- nie właśnie  😕
Time i co z poniakiem?

a ja się pochwale 😀 Gumon ostatnio chodzi uber, super, turbo, mega świetnie 😀 wczoraj najlepszy trening świata. poskakałyśmy kopertke, kolorową, a to przecież takie straszne rzeczy! z kłusa na razie. koperta miała może 40 cm. ale my skakałyśmy 90  😁 Gumon podobno z tego spokojnego kłusika wybijał się z zada na mega wysokość robil super baskil i wracał do spokojnego kłusika, o to nam chodzi, o spokój  😀 i pierwszy raz czułam, że ona była w 100 % pewna, że ufała i sobie i mi  😜 zdecydowanie nasz czas  🏇 może pojedziemy w czerwcu zawody w naszej stajni, nawet poza konkursem np. z kłusa jeśli się nie zdążymy przygotować, zobaczymy 🙂 ale jest naprawde super 😀

a co tam u Was? bo coś nam kucowątek umarł 😉
A ja się pochwalę, że z Kucykiem zajęliśmy 14. miejsce na 58. w Akademickich Mistrozstwach Polski w ujezdżeniu amatorów, weszliśmy do finału i pierwszy raz w życiu jechaliśmy kura!!! Dla mnie duży sukces.




subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 maja 2012 08:48
Sprzedajesz Merlina ?
Tak, od jakiegoś miesiąca jest na sprzedaż. Drugi 'kucyk' ciągle czuje się zaniedbany, pora się za niego wziąć 🙂.
Wybiera się ktoś do Lublina na przegląd kucy 17 czerwca???
Small Bridge, pewnie ja - pooglądać. 😉.
A będziesz robić zdjęcia?
Small Bridge, być może, ale na rewelacyjne zdjęcia nie ma co liczyć :P.

A jest już jakiś program wystawy?
nie chce ktoś kabanosów? bo chyba znalazłam przenaczenie kucyka  😵 to co ona dzisiaj wyczyniała przechodzi ludzkie pojęcie... kobyła głupia, kabanos 😵 no ale jak tu tego nie kochać no...

Zygzak izabel to papierowo kuc bo ma teraz 155cm jest sp i kiedyś startował w ujeżdżeniu klasy P ,a i ma na imię Skarb
Witam, chciałabym was zapytać jak to jest z rozmiarem ochraniaczy, potrzebuję ochraniaczy na szetlanda i chcę je zamówić w sklepie internetowym. Wiem, że Shetty to typowy rozmiar na szetlandy, ale upatrzyłam sobie ochraniacze, których rozmiar to S. Nie wiecie, czy będą pasowały na szetlanda?
Kayra   Kucusiowy wariat :P
02 czerwca 2012 09:37
saltydrop, poproś w sklepie może Ci je zmierzą na długość, ja mam walijczyka i Ski (veredusa) mogły by być minimalnie mniejsze 🙂
Kayra dziękuję bardzo  :kwiatek: zapytam w sklepie jak radzisz, ale obawiam się, że będą za duże.
Kayra   Kucusiowy wariat :P
02 czerwca 2012 09:46
saltydrop, no problem 🙂 Tu fotka poglądowa, w razie w jak wygladają S. i przy okazji mój Gnomek 😀
Kayra Śliczny ten twój gnomek 😀 ale w porównaniu z szetlandzikiem to wielki koń 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
02 czerwca 2012 14:27
Witam, chciałabym was zapytać jak to jest z rozmiarem ochraniaczy, potrzebuję ochraniaczy na szetlanda i chcę je zamówić w sklepie internetowym. Wiem, że Shetty to typowy rozmiar na szetlandy, ale upatrzyłam sobie ochraniacze, których rozmiar to S. Nie wiecie, czy będą pasowały na szetlanda?


Większość esek będzie raczej za duża, mój kuc ma 142cm w kłębie i nosi S.
[b]emptyline[b] dziękuję za odpowiedź 🙂 Tak właśnie mi się wydaje, że pozostaje mi szukać wśród rozmiarów shetty.
Kayra Gnomek jest PIĘKNY  💘

zmieniam zdanie Kucyś rządzi  😎 dzisiaj pierwsze fajne skoki z siodła zawrotna wysokość 50/60 cm. osiągnięta  😎 i był OKSER, największy kucykowy strach świata, skoczony PIĘKNIE  😀  😎 mam nawet filmik niedlugo sie pochwale 😀

niedługo jedziemy zawody  😎 u nas w stajni, jedziemy konkurs skoków w przebraniu  😁 pomóżcie mi cos wymyślić, bo kompletnie nie mam pomysłu, myślałam żeby ja na rakiete/statek kosmiczny przerobic ale troche to niepraktyczne  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 czerwca 2012 21:17
Wilczyk Pippi Pończoszanka i jej koń 😀.
było :p zresztą koń nie siwy, ja nie ruda  🤣 ale dziena, szukamy dalej 😀
Kayra   Kucusiowy wariat :P
02 czerwca 2012 21:21
saltydrop, wilczyk, dziękuję bardzo 😀
wilczyk, trzymam kciuki za zawody, ja startuje po raz pierwszy na kucu w następny weekend, ciekawe co to będzie 😉)
ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 czerwca 2012 21:23
o moj boze ahahahahahahahahahahha, genialne 😀 no to pierwsza propozycja, ahahahahahaha, nie no umarłam...
Kayra - piękny 😍 😍 💘
Kayra chyba na nowo się zakochhałam !  😍 😍 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się