Doggi-game

+3
dzięki  :kwiatek: zmieniłam, bo miałam wiklinowy koszyk 🙂


dziś miałam szczęście do loteriii
wygrałam to legowisko i jeszcze

tadamm!  🏇
mam pytanie czemu jak wchodzę w link  www.doggi-game.pl to wyświetla mi się ,, Już niebawem otwarcie gry DoGGi
pod adresem www.doggi-game.pl '' ; ?
bo jest przerwa techniczna, przenoszą na inny serwer

wiecie co, już brakuje mi doggi 🙂
ciekawe czy jak doggi wróci to moja Saba wróci skruszona czy będzie dalej na gigancie
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2012 14:40
kurczę, wczoraj zarejestrowałam psa na dzisiejszą wystawę, a tu zmiana serwera.... czyli będzie na wystawie jutro? czy mam go rejestrować jeszcze raz?
Przyłączę się do pytania, jeśli pozwolisz 🙂
Oczom nie wierzę.
Widzę, że doggi działa, więc się loguję: i nagle wyskakuje mi że jestem zalogowana jako Misskiedis. Normalnie mogę wykonywać akcje z jej pieskiem. Screen nie działa więc aparatem sfociłam; jutro wrzucę a teraz się wyloguję.

Dziwne.

edit: 23:19 - nie zauważyłam, że piszę post pod postem, po prostu new'sem chciałam się podzielić i tak na szybko wyszło

A więc macie dowody:


[URL=http://

No fajnie, fajnie. Nie mogłam w to uwierzyć. Misskiedis, spokojnie, wylogowałam się i jestem na swoim. Oby ktoś inny tak nie miał.

A tak w ogóle: prawa dziecka w "ulubionych" to tymczasowo do szkoły a o coli.. wiadomo, ciekawość :P dodałam jakieś 2 tyg temu a nie oglądałam... ;o
Koleżanka fanabelle zbiera głosy do zaliczenia zadania, bardzo prosi o pomoc!

suczka HALETTA w kategorii PSY RASOWE -> JUNIORZY

Wszystkie głosy postara się wynagrodzić, jakby ktoś potrzebował to śmiało pisać na PW i prosić o rewanż 😉
a ja nie mam paska do przesuwania w górę i w dół 🙁
In.   tęczowy kucyk <3
13 maja 2012 01:06
a mi nie dodaje pkt charakteru za nauczone sztuczki :/
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
13 maja 2012 06:54
A ja się zalogować nie mogę bo wyskakuje : Błąd serwera...  😵
Kto chce polecającego? Właśnie się rejestruje 😉
Piernik  :kwiatek: net możliwość zobaczenia swojej pozycji w rankingu?
Proszę bardzo 😉
Dziękuje  :kwiatek:
rumka   niezbadane są wyroki boskie
13 maja 2012 10:10
A ja mam problem , zarejestrowałam się wszystko ładnie pieknie chce potwierdzić e-mail a tu wyskakuje mi strona wpisz login i hasło wpisuje i nic znów to samo login i hasło i przez cały czas tak wie ktoś może o co chodzi ?
zaprosi mnie ktoś? potrzebuje do zadania, nick: Greeny  :kwiatek:
rumka, Kiedy się zarejestrowałaś? Jaka przeglądarka? Plus gdzie masz email? 🙂  Spróbuj też wysłać jeszcze raz.
rumka  :kwiatek:
rumka   niezbadane są wyroki boskie
13 maja 2012 10:15
Eledie zarejestrowałam się dzisiaj rano , przeglądarka google chrome a email na onecie , próbowałam już 3 razy i wciąż to samo  🙄
Czy ktoś mógłby zaprosić mnie do znajomych ( zadanie)? nick: asia540
Z góry dziękuję.
Jak można zarabiać pieniądze w doggi?...bo jakoś nie doszłam do tego.
rumka, spróbuj założyć email na gmail.com i wtedy wysłać 🙂 U mnie działało.
Zaprosi mnie ktoś do znajomych? nick Deni, potrzebuję do zadania :kwiatek:
oraz bardzo proszę o zagłosowanie na moją jamniczkę Vegę, kategoria psy rasowe, to zadanie jest niewypałem, trudno uzbierać 10 głosów 🤔
znowu to samo- nie moge polozyc psa spac 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2012 11:04
jest mi strasznie przykro, bo mój pies nie uczestniczy w wystawie. był zapisany przedwczoraj na wczoraj, myślę, że w związku ze zmianą serwera powinien być dzisiaj, a nie jest. i zadanie poszło się ...
Ponawiam pytanie 🙂 Jak można zarabiać w doggi? bo jakoś nie doszłam do tego.
a ja dalej nie mam zakupionych DGL przez przelew 🙁
In.   tęczowy kucyk <3
13 maja 2012 11:22
Watrusia, spróbuj uzbierać 50...
Facella, ja też tak mam, zapisałam obydwa kundle, a tylko jeden bierze udział :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się