Kącik Małolata...:D

ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 maja 2012 10:52
Ida Hux chętnie odda tłuszcz 😂. I tak jest lepiej 😵.


I tak jak na to patrzę to się załamuję 😂. A to wszystko przez stajennych 🤬.
Chingis to dawaj !! my chętnie przyjmiemy bo Modelson taka chudzineczka, że aż strach ! teraz i tak już troszke przytył i siersciucha odrosła ładnie i błyszcząco ale po goleniu wyglądał żałosnie  😵 🙁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 maja 2012 11:14
Wyślę w strzykawkach+ gratis igły 😂. Golenieee 😍, w zimę może namówię tatę na opitolenie go z sierści.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2012 14:34
Chingis nopebow ja mam problem w drugą stronę, chce już skoczyć a tu koniu robi fule i dopiero skok a ja jakieś dziwne rzeczy wyrabiam  🤔wirek:

the same here (-: ja daję łydkę do skoku, robię półsiadzik i takie zdziwko, a co to, jeszcze nie lecimy?
ale dzisiaj na treningu miałam taki ogar, że heja, wszystko zrobiłam, nawet 3 lotne pod rząd, co takt, przypadkiem  😂 miała być przekątna w galopie z przejściem do kłusa w X, wyjeżdżam na przekątną, nic nie robię ręką ani łydką, a koń mi podskakuje  😂 Rodi to jest bestia  💘
w ogóle trening jakiś genialny, najpierw jeździła taka dziewczyna, co ją trener ostro zjechał za dyskutowanie z nim. ja już spina i wszystko na perfekt, żeby tylko na mnie nie nakrzyczał  😁 ogarnęłam latające łapy, ogarnęłam latające łydy. wiem jak jechać kłusem, żeby dodać, a nie pasażować. nareszcie jadę prosto na linii środkowej, kiedyś to była porażka, jakieś serpentyny jeździłam  😵 ogarnęłam się w przejściach, ogarnęłam dzisiaj skoki nawet! skakałam z galopu, Rodi mocno atakuje przeszkody więc potrafi bardzo dodać przed (poza tym jest cały czas w rytmie i trzyma tempo sam  💘 ), musiałam tego pilnować. a moje skoki z dodania kończyły się zawsze osobnym lądowaniem. nie dzisiaj  💘
za tydzień zawody, wygląda na to, że zobaczę trenera na parkurze  😍
odznaka jednak 9.06.

Alabamka  😕

ChCh, pokazać Ci grubego konia?  😁
Co za pogoda.. o tej godzinie byłabym już na koniach!  👿
rumka, fajna Ruda! Do Hubertusa jedziesz, prawda? 🙂 Jak ogarnę wszystkie swoje wydatki to może wreszcie zbiorę się na jakąś wycieczkę do Was 🙂
Uff. Wróciłam z zawodów, jestem padnięta. Dobrze, że jak jechaliśmy, to tak nie padało jak teraz...

mitery0322, rumka, będziecie za tydzień w Skaryszewie?
rumka   niezbadane są wyroki boskie
12 maja 2012 15:15
mitery, Sisisa nie wiem czy bd w Skaryszewie , bo szkoła itp  🙄
rumka, szkoda jeśli Cię nie będzie 🙁 Ja jadę raczej na pewno. Podobno moja koleżanka na Gieroju będzie startować. Szczerze mówiąc, jestem ciekawa tego konia.
Wita się z Wami dziewczyna uzależniona od lodów (pyysznego świństwa) z mc'donalda  💘

Z mamą byłam: 4 lody (małe) z polewą czekoladową, mama jednego i dla mnie trzy: pomijając to, że 3/4 zjadł tata.  👿

2 w zamrażarce są na film, bo oglądamy horror dzisiaj znowuu  😍 😍

CHCĘ WYSTAWĘ KUNDELKÓW W RACIBORZU/PSZOWIE/RYBNIKU lub w innych pobliskich miastach.
Sory za Capsa ale musiałam! :P
mikusiowa lody z mc'donalda!  😍 Uwielbiam jeeee.  😜


czy u was też dzisiaj taka okropna pogoda? Miałam dzisiaj iść na zdjęcia - nie poszłam. Miałam iść do koleżanki, do koni porobić zdjęcia źrebakom - nie poszłam.  :/
Ja również 🙂 chyba ostatnio dodali jakieś uzależniacze, a skutki widać np. na moim przykładzie.
Ostatnio biorę tylko z polewą czekoladową (zaraziła mama); więc nie czuję tego loda 🙁

bądź co bądź jest.... wiadomo jaki.  😍
mikusiowa też je uwielbiam  😜
A dzisiaj leci Sala samobójców w TV  😜

fly powodzenia  :kwiatek: i opowiadaj jak było albo tu albo na pw 😀

Ile ja bym dała żeby mój był tak "gruby" jak wasze  😂
ps. na 1  umiera... z głodu  😂 a na 2idzie tak wygięty, bo bał się jechać tam koło ściany przez te gałęzie, a dalej jakieś krzaki 🙂
patt140 na którym kanale?  👀

"Mój" hucuł też gruby, a w zimie to w ogóle jak nieeedźwiedź był!  😁
rumka   niezbadane są wyroki boskie
12 maja 2012 18:37
mitery jak Gieroj bd to jade, ubóstwiam go  😍
Superdonkey cyfra +  :kwiatek:
No to zróbmy listę re-voltowiczów ubóstwiających lody z mc'donalda  😍
- mikusiowa
- Superdonkey
- patt140
mikusiowa dopisz mnie, kocham je  😍
Kolejna osoba 😀

Skopiuj to i dopisz się, dzięki temu (mam nadzieję) na jednej stronie będzie widniała ta lista i kto lubi - dopisze się 🙂
aaaależ zakupy dzisiaj 😜 w ogóle co za dzień, jej, miło mieć taką osobę, wygadałam się za wszystkie czasy znowu 💘 z tym, że jestem chora, a planowałam wypad na rowery, cóż, może wyzdrowieję do jutra 🙄


co do lodów... ja konkretnie ubóstwiam te Grycanowe, z Ikei włoskie, mcdonaldowe w sumie też lubię, ale nie szaleję za nimi. ogółem lody to nie jest coś co uwielbiam tak po konkrecie 😁
rumka, to się dopytam w poniedziałek w szkole i Ci powiem 😁
maiiaF No to tak jak ja  🤣 kocham sorbety Grycanowe  😍
Facella Już myślałam że ja jedyna z tymi skokami  😁
A może by tak lista lubiących wyciskać pryszcze ołówkami?  🏇

1.Arroch
2.Alabamka
Arroch coo jak to?  😁
1. Arroch
2. Alabamka
3. maiiaF

💃

edit: warto dodać, że w grę wchodzą tylko darmowe ołówki z Ikei bądź Leroy Merlin.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 maja 2012 20:51
Ołówkami można jeszcze oczy malować (no ew. paznokcie) 😁.

edit: warto dodać, że w grę wchodzą tylko darmowe ołówki z Ikei bądź Leroy Merlin.


No oczywiście, po co przepłacać? Dla pryszczy? no weź...  🙄
o jaaaa uwielbiam !!  😍 💘


1. Arroch
2. Alabamka
3. maiiaF
4. idaczerwcowa
Zostałam zmuszona...

1. Arroch
2. Alabamka
3. maiiaF
4. idaczerwcowa
5. fin
1. Arroch
2. Alabamka
3. maiiaF
4. idaczerwcowa
5. fin
6. nopebow
😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się