Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Sivens, a dzięki 🙂 Na ostatnim to nawet wygląda prawie "grubo" 😁 a ona jest bardzo trudna do przytycia 😉 zdjęcie więc może nie jest zbyt trafione, ale chciałam pokazać nasz piękny sad, który właśnie kwitnie. A tak btw to nie jest berry, tylko bloom 🙂

Zelmutek,  dziękujemy. W sumie nie byłam przekonana do tego bloom'a, ale im kobyła bardziej siwieje tym jej ładniej 🙂
wątek zamknięty
avero_2 o masz.. no faktycznie nie berry  🤦 Moja siwa wiecznie wygląda jak źrebna, ale na niektórych zdjęciach zarys żeber jest (a pod żebrami wielki brzuchol)
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 maja 2012 22:04
Martuha, Sivens, Dziękuję  😀

specjalnie dla was
rudzisław:


młoda:


wątek zamknięty
Siwens, moja siwa jest z tych szczupłych i na dodatek wybrednych jeśli chodzi o jedzenie, ale obecnie wygląda ok. No może odrobinę mogłaby przytyć, ale przed nią wielki wypas na łąkach od czerwca, więc może się uda 🙂
wątek zamknięty
Brzask dziękować  :kwiatek: zdjęcia super, a jak poszło?
avero_2 Moja o dziwo wybredna jest tylko jeżeli chodzi o smakołyki 🙂 uwielbia jabłka i marchewki, ale cukier czy suchy chleb... psss... Kiedyś przyniosłam jej buraka, i to takiego mega buraka, bo cięłam go siekierą, i jadły wszystkie konie w stajni oprócz niej. Ona się tylko wściekała, że konie jedzą, a ona nie, ale jak jej dawałam to nie chciała  🤣 a trawę to ona je codziennie, ale po 15 min. w ręku  😀 Mi to się marzy, żeby ona cały zbędny brzuszek przerobiła na mięśnie grzbietu i zadu 😉
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 maja 2012 22:47
Sivens, młoda w pierwszym przejezdzie zapoznawała się z parkourem a najbardziej musiała się przyjrzec pierwszej i było wyłamanie ale drugi już gładko i pewnie, na czysto, to jej trzecie zawody i drugie w tym sezonie i druga Lka dlatego jestem z niej bardzo zadowolona, z rudym powalczyłam zrobiłam dobry czas ale nie wytrzymałam presji i mieliśmy zrzutkę na ostatniej, w P zrzutka na tej samej przeszkodzie co w L, wybitnie nam nie przypasowała.
wątek zamknięty
Brzask to Kuclandia?
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
02 maja 2012 11:04
Endurka , tak, kuclandia.
wątek zamknięty
Dziś wpadłam na zdjęcia z jesieni, ale nie było ich tutaj i bardzo mi się spodobały, więc się pochwalę.

Od lewej Polinezja dziewczynki i moja siwa  🙂


I nasze kobyłki (pierwsze od lewej) w ruchu  🏇



wątek zamknięty
Też się pokażemy. Dzisiaj lonżowanie, kąpiel i na trawkę, niestety meszka dzisiaj była bezwzględna. Długo nie wytrzymałam ( szczególnie że w samym szlafroku byłam  😲 ), wróciłam do domu pogryziona, popuchnięta... Okropne.

wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
02 maja 2012 23:27
no to i my się przypomnimy 🙂
z dzisiaj, niestety już stajennie bo późną porą..

na pierwszym moi chłopcy dyskutują 😉
wątek zamknięty
więc i my się pokażemy 🙂







wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
03 maja 2012 06:44
Sivens więcej! mogę na Was patrzeć, patrzeć i patrzeć  😍
wątek zamknięty
To i my się przypomnimy z Nekanem i ostatnią seszyn 🙂 :





wątek zamknięty
Sivens, piękne zdjęcia! Super się prezentujecie 🙂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
03 maja 2012 09:58
Nekanowa, fajny! co on za jeden?
wątek zamknięty
cieciorka, Nekan od Niwka po Turbud Imbir. 🙂
wątek zamknięty
Czesław wiosennie
wątek zamknięty
To i ja sie przypomne  😀
wątek zamknięty
Chyba mam jakiegoś joba , co zdjecie to ja patrze na ogłowie  🤦
ola8719.... Świetne foty , i ogłowie też super  😍
wątek zamknięty
ola8719...., uczysz go sztuczki z nogą? 1 zdjęcie bardzo to sugeruje.

wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 maja 2012 17:49
cieciorka, Nekan od Niwka po Turbud Imbir. 🙂


Imponujący koń.  🙂
wątek zamknięty
Być tak 🙂 Jeszcze jedno pod kolezanka
wątek zamknięty
A czegoś jeszcze go uczysz? Ogólnie bardzo ładny wierzchowiec i jak widzę, bardzo chętny do wody.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
03 maja 2012 18:23
Nekanowa, pikny
wątek zamknięty
Czy ktoś z Krakowa nie chce mnie przygarnąć w niedzielę w czasie meczu śląsk-wisła do stajni na jakieś zdjęcia albo cosik (zdjęcia robiłabym ja😀) ?! Mój chłop chce jechać na mecz do Krk , a ja nie czuję się 'na siłach' by iść na stadion i kibicować i nie wiem co ze sobą zrobić!
Piszę w tym wątku, bo zdjęcia miałyby być Waszych koni 😀
wątek zamknięty
Nasz Erykowy w obiektywie Gosi Mąkosy. Mamy wysyp mleczy, jak nigdy 🙂
wątek zamknięty
Nekanowa, secretary piękne zwierzaki! I wyjątkowo ładne zdjęcia, zazdroszczę fotografów  👍 
wątek zamknięty
No to jeszcze my !
wątek zamknięty
ElaPe, cieciorka, anai, dziękuję  :kwiatek:
secretary, cudo  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.