Kącik Małolata...:D

Kogo 18-nastka niedługo się szykuje? hmm?
Dziewczyny, mam problem z glowa.  😁 Nie, nie o to chodzi.
Fryzura mi sie zle uklada. Jak je zwiaze czy zepne, to mi sie robi takie jajo na gorze, takie jak na ponizszej fotografii. Jak ja moge to schowac? Jakas mam nienormalna czache.  😜
mikusiowa  moja za 1,5 miesiąca  🥂
ktos ma wczesniej??  👀
idaczerwcowa, to "dostaniesz coś ode mnie" :P
Nic materialnego no ale..  😀iabeł:
weeź teraz nie będę mogła się doczekać !!!  🤬  😀
Krupnik., aa to okropne, też nie lubię jak coś gdzieś mi odstaje ;D. Może spróbuj czesać na mokro od razu po kąpieli i kucyka robić, wtedy powinny być bardziej przyklapnięte 😉.
Krupnik, mi robi się jeszcze mocniej 😵 prostowanie od nasady pomaga 😉


ale się pokłóciłam z mamą 😵 no trudno, czeka mnie cudny weekend a potem... potem zobaczymy, może się do taty przeprowadzę 🙄 ale się porobiło  🤔
Mama mi nie pozwoliła iść na piwo. Tak się wkurzyłam, że aż z tego wszystkiego prezentację do końca napisałam. 😂
flygirl, jak mogłaś ;D.
weeź teraz nie będę mogła się doczekać !!!  🤬  😀


Mogłaś się urodzić szybciej, nie byłoby problemu!  😀
Suszenie w kucyku nie wchodzi w gre, bo potem zle wygladaja. A zazwyczaj chodze w rozpuszczonych.
Sprobuje z prostownica, chociaz tez nie jestem jej zwolenniczka.
Dzieki.  :kwiatek:
mikusiowa no niestety jestem spóźniona 6 godzin   😡 miałam być z 13  😜
Sisisa no właśnie nie wiem, zgrzeszyłam 😁

e tam, fajnie mieć urodziny w drugiej połowie roku. 😎
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 kwietnia 2012 18:51
idaczerwcowa, wpadnę z 'soczkiem' 😎
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 18:53
mikusiowa  moja za 1,5 miesiąca  🥂
ktos ma wczesniej??  👀

Który jesteś 😀 ? Ja jestem 1 czerwca 😀 Także równiutkie pół roku 😀
Co do urodzin, to myślicie, że wisiorek z koniem będzie dobrym prezentem dla koleżanki?
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 18:57
Sisisa jeśli jeździ - jak najbardziej ! Gdybym ja coś takiego od koleżanki / przyjaciółki dostała, to bym się chyba popłakała ze szczęścia 🙂
Hermes ok !! zapraszam  😉
Mysza ja jestem 14 (połowa miesiąca z połowy roku  😂 ) także Ty będziesz wczesniej  😀
Mysza, to fajnie, mam już część prezentu 🙂😉.
ja dostalam tyle juz kilka z konmi i w zasadzie zadnego nie chcialam... ale co kto lubi 😉

no to formalnosc, anglo podstawa 100% a z rozszerzenia chyba jeden blad 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2012 19:08
niemiłek, ja w zeszłym roku napisałam ang na 49/50, zrobiłam błąd w najprostszym zadaniu  😂
właśnie się dowiedziałam, że cokolwiek by się nie działo, jadę do tego Wroca i nikt mi nie może fiknąć!
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 19:10
Facella ja Ci gówniaro fikam, dawaj na fight ! 😁
ida mi się tam nie śpieszy ... 😁 W sumie gdyby nie prawko, to bym mogła mieć cały czas te 17 lat 😁
Ale ja się stara robię... 🤔
Mysza nic nie mów 🙄 ja za pół roku będę na studiach, jakoś to do mnie nie dociera 😵


ale mnie irytują takie demoty. Przecież nadal tak wygląda.
flygirl, a mnie irytują ludzie, których życie tak właśnie wygląda..
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 19:17
fly do mnie nie dociera to, że tak długo czekałam na prawko - już prawie kończę kurs. Że czekałam na wymarzoną pracę - a jadę do 2 tygodni czasu. Leci ten czas jak szalony...
Takie demoty też mnie ityrują :/ Ja mam facebook'a od bodajże 2008 roku (jak nie wcześniej), a jakoś przez ten czas kiedy jest ciepło - albo grill, albo jadę nad jezioro... 🤔 przy komputerze jestem wtedy sporadycznie, czasami wieczorami ... Dopiero od momentu kiedy skręciłam kolano to staram się oszczędzać, ale jakoś nie specjalnie mnie ciągnie, żeby siedzieć cały dzień na fejsie... Ja rozumiem, że są maniacy tego, ale wrzucać wszystkich do jednego worka to dla mnie już przesada... :/
rzygam tęczą od tygodnia i jutro zaczynam najlepszy weekendzior  😀 😅
a potem mam na cały tydzień Modelsa dla siebie  😍
to będzie najlepsza majówka !!   💘
musze teraz czerpać bo za rok maturka  - ostatnio to do mnie dociera  😂
Mysza ze względów prawkowych ja też już chcę 18  😀
Mysza, uwielbiam jak składasz życzenia flygirl na youtubie, tak fajnie mówisz i w ogóle 😀
Krupniczek też, trochę długo mówi a na koniec chyba powiedziała coś o krótkich życzeniach i wysłała buziaka 😀

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 19:48
Mikusiowa szczególnie fajne jest jak przewracam oczami. Często tak mam, a nie czuję, że to robię 😁
No i ta moja wada wymowy, zrozumiałaś co mówiłam ? 😁
ida ja się dla prawka poświęcam - jutro na własne życzenie dojeżdżam do Legnicy, instruktor mnie wcisnął, lubi ze mną jeździć, mnie też lubi 😁 Uwielbiam jeździć, mama kazała mi zrobić sobie przerwę bo przez podkręcone sprzęgło umiera mi kolano mimo opaski, ale ja nie potrafię się opanować, uwielbiam jeździć samochodem, a jeszcze z takim człowiekiem obok - no normalnie miodzio 😍
Ja kocham miłością wielką cały ten filmik, wszystkie życzenia, wszystkie was, no po prostu szał pał. 😜 😜 😜
Często jak mam doła to go sobie oglądam i od razu mi lepiej. :kwiatek:
Mysza szaloona !!  😂
ja zaczynam jazdy po majówce i już przeskakuje z nóżki na nóżkę  😀
gdyby nie plany majówkowe to bym tu zwariowała z nadmiaru energii, bo ja uwielbiam nowe wyzwania  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się