produkty ANKY

Do mnie ten pad przyjechał z Holandii w paczce razem z 10ma innymi, sprzedająca wypisała mi listę i niebieski opisała jako seagreen. Może to też kwestia kolekcji, albo prania - coffe z tej samej paczki też mam w bardzo jasnym kolorze, tam samo army green.
A nie jest to może aqua?
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2012 13:54
quanta, ja po prostu myślę, że to, że Holenderki mają Anki, to nie znaczy, że są tak nawiedzone jak my i rozpoznają kolory z daleka 🙂 Pewnie stąd się bierze większość "nieporozumień kolorystycznych". Sama miałam kilka przypadków, że miało przyjść coś, a przychodziło co innego.

kittajka, jeśli kolor wyszedł Precelek podobnie jak na żywo, to też obstawiam Aqua 🙂
Precelek, wg mnie ten Twój to może być aqua...

edit. moja dawno już puszczona w świat aqua 😉
tak dziewczxyny dzięki za pomoc to jest aqua.  :kwiatek:


quanta rozumiem, każdy może się pomylić, jednak główna róznica leży w cenie 🙂 aqua można dostać za 130-160zł, seagreen to przedział cenowy niestety bardziej 300zł na naszym rynku, z tego względu będę go odsyłać.
Kupowałam pad jako seagreen, w rzeczywistości okazał się innym padem
na pewno nie jest to kwestia prania. Ten pad nie ma nic wspolnego z kolorem morskim jaki widać w szmatoholikach na zdjęciach Livii 🙂

pożycze zdj Livii 🙂
to zdjęcie w miare dobrze oddaję kolor padu który firmowo nazywa się seagreen


a tu pad sprzedany przez quante jako seagreen


jak widać odcienie nie mają ze sobą wiele wspólnego 😉 każdemu zdarzają się pomyłki, życie 🙂  :kwiatek:
Precelek,  mogłabyś powiedzieć, dlaczego jest taka róznica w cenach? pady były chyba podobnej jakosci i nie róznia sie bardzo czasem wydania kolekcji? od czego to jest zależne? :kwiatek:

swoją drogą seagreen jest mega sliczny... mocny, intensywny... miodzio!
Isabelle chodzi mi po głowie(ale nie jestem przekonana na 100%) że kolekcja z seagreenem jest tak stara ze nie wyszla w PL, wtedy te pady nie były dostępone w sprzedaży.
A powód róznicy ceny jest prozaiczny- seagreen dostać jest prawie niemożliwe, aqua wisi w ogłoszeniach ciągle -nawet teraz 😉
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2012 16:54
Isabelle, tak to było i będzie, że są kolory bardziej i mniej chodliwe 😉 Im nowsze, tym tańsze, a Seagreena nawet w Polsce nie było 😉

Precelek, aż tyle dałaś za ten pad? Może być na PW 🙂
Livia wrzucę ci pw

trzeba to odkręcić i tyle. nie ma problemu 🙂

wlasnie! Ta kolekcja nie była sprzedawana w PL, jest tak stara a aqua była dostępna w sprzedazy bez problemu
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 kwietnia 2012 19:36
Precelek pierwsza moja myśl Aqua! 🙂 ale to już wiemy wszyscy  😉

Seageen,Ruby,Hortensja,Alt rosa,Rafblauw,Straw może i Cobalt i Purple  - to kolory które są jedne z ładniejszych i do tego nie za łatwo dostępne, więc cena szybuje w górę  😁

Kompletem Seagreen bym nie pogardziła 😀😀 Myślałam że jest cudny, potem po zdjęciach mi zbrzydł nie miłosiernie a teraz znowu mi się podoba xD
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 kwietnia 2012 20:05
A mnie tam sie podoba ta Aqua...  🤔wirek:

Jak dobrze, ze mnie aktualnie nie stać  😁
Najgorsze jest to, że tych starych dobrych anek jest coraz mniej i będą coraz droższe 😤 Ciekawe ile taka alt rosa będzie kosztować za pięć lat 🏇
donusiowa7   "Poruszę niebo i ziemię dostane to czego chce.amen
25 kwietnia 2012 20:19
Rokuś w Ance(niestety nie wiem jaki to kolor ?!)
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 kwietnia 2012 20:21
Danusiowa7, To Kreta blue- jeden z moich ulubionych niebieskosci anky  😜
donusiowa7 Kreta Blue. Moja znienawidzona 😁
Za 5 lat nie będą drogie bo Anky napewno spełni marzenia szmatocholików, przywróci starą wersje padów i jeszcze powtórzy najbardziej rozchwytywane kolekcje specjalnie dla nas 😁
Demonowa,  jestem w stanie w to uwierzyć, bo na rynku wtórnym uzywane szmaty mają wyzsze ceny niż nowe kolekcje, więc nie nabijają producentom kabzy, bo nowe raczej rozchodzą się gorzej 😉
Demonowa,, ale z Ciebie optymistka 😂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 kwietnia 2012 20:57
ale by było  😜 bym kupiła po dwa komplet  😍
A jakie te wszystkie kolory byłyby super w starej wersji 😜
A jakby powtórzyli to już wogóle..cena nie grałaby roli 😁
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2012 11:25
Jakby Anky powtórzyła niektóre kolory przy starym kroju i pikowaniu, to bym oszalała ze szczęścia 😉 Pewnie też po 2 bym sobie kupowała. Ale nie jestem aż taką optymistką, raczej będzie tak, że stare pady będą szły w górę.
ja tam bym kupowała po 3 !  😜  no,ale nie sądzę,żeby Anky wróciła do logicznego pikowania i jakości. A dobrze by było  🙁
W koniku oglądałam dzisiaj pad Anky standard ze starym pikowaniem (matko, jak te dwa pady leżą obok siebie to te z nowej kolekcji wyglądają niestety obleśne z tym pikowaniem... :zemdlal🙂 tylko teraz nie jestem pewna czy to był sand? na pewno nie kremowy, tylko taki piaskowy własnie. Chyba nawet nie mają go na stronie, więc jak ktoś szuka to melduję 🙂
Ankoholicy, nawiązując do rozmowy o łatwości sprzedawania niektorych kolorów mam takie pytanie: czy pea jest kolorem łatwo sprzedawalnym czy nie? Pytam, bo nie wiem, czy zielony pad, który będę zamawiać u ivett ma być zbliżony do pea czy zupełnie inny. Mam pea i nie chcę mieć dwóch podobnych. Jak sprzedam pea, u ivett zamówię ten "prawie pea". Na razie nie mogę dać ogłoszenia, bo wyjeżdżam na tydzień  i będe bez netu, a z drugiej strony bym chciała sfinalizować moje zamowienie u ivett. Stąd moje pytanie, niestety dość głupawe, wiem.
IMO beznadziejnie sprzedawalny.
W ogóle zielenie chodzą jak krew z nosa.
Teraz ogólnie jest zły czas na sprzedawanie czegokolwiek,  nie tylko Pea  😉
Burza jedyną ''cenną'' zielenią jest Jade 🙂
Wogóle teraz jest kryzys w ogłoszeniach. Nareszcie mam fundusze, ale nie ma nic do kupienia.
Eskadron jeszcze jakoś tam stoi, ale Anky ?
Burza, wcale mnie to nie dziwi, bo wszystkie dotychczasowe zielenie Anky (z wyjątkiem Jaspera) to jedno i to samo. :/
Różnią się tylko minimalnie innym odcieniem...  🤔
Mam nadzieję, że kolejna zieleń będzie bardziej konkretna niż te wszystkie pastelowe nudy.  🙂
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2012 08:37
Ale też zauważcie, że kto ma jakieś perełki, to się 1000 razy zastanowi zanim sprzeda. Ja np. Jade sprzedaję tylko dlatego, że mam drugiego, a dwa mi niepotrzebne - bo to nie jest kolor życia dla mojego konia 😉

A żeby coś ruszyć, wstawię jeszcze dwie fotki, które mam na wymianę do szmato, Ankę Navy i Stone grey 🙂



Livia, naprawdę co raz lepsze zdjęcia!  😜  Nawet kopytny zaczyna pozowac.  😁

PS: Nie chciałabyś się może wyzbyc Navy?  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się