Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

fabapi Trzymam kciuki, bo miejsce bardzo fajne  :kwiatek: Na szaloną ekipę z Michałowic pod względem zawodników jak i gorącego dopingu możesz zawsze liczyć  😉
Ma ktos jakies zdjecia z facimiecha?  🙂
Dava   kiss kiss bang bang
22 kwietnia 2012 20:22
fabapi Trzymam kciuki, bo miejsce bardzo fajne  :kwiatek: Na szaloną ekipę z Michałowic pod względem zawodników jak i gorącego dopingu możesz zawsze liczyć  😉


Hahaha no 😀 No i Nasz Mareczek skosił konkurencję  🤣

Fabapi Wielkie gratulacje  :kwiatek:  Ludzi było jak mrówek i zawodników też. To bardzo budujące i pokazuje, że zawody jednodniowe też są potrzebne. Ośrodek zapowiada się rewelacyjnie, mam nadzieję, że bez komplikacji uda Wam się dokończyć wszystko  🙂
Ilość 'łąk' przyprawia o zawrót głowy  🤣 oszalałam jak zobaczyłam ten bezkres. Bardzo podoba mi się nowa stajnia, bardzo jasna i sprytnie przemyślania.
No nic tylko trzymać kciuki za dalszy rozwój  🙂

Zaraz zapodam jakieś zdjęcia (aczkolwiek skupiłam się na Naszym zawodniku, a później pogoda mnie wygoniła 😉 )
jak ma ktoś zdjęcia koni Arwana (L WKKW), Kwestia (N8, N9) i Be My Life Top(N6 i N7) to bardzo chętnie przyjmę  :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
23 kwietnia 2012 09:59
Mam kilka fot (od razu mówię, że robiłam jednemu zawodnikowi, ale ktoś tam jeszcze się załapał 😉)













i oczywiście na końcu Nasza wesoła ekipa  🤣 
-> więcej fot w galerii i na FB 🙂
jest może ktoś z pegaza? proszę o pw 🙂 mam takie pytanie techniczne  😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 kwietnia 2012 19:31
ja zapodam takie  z Facimiechu 🙂

mi tam  smakowały tosty 😀  😅


a tu już po nawałnicy deszczowej, szaro buro.



Właśnie wesoła ekipa!
O, nawet ja tam jestem z Kucykiem 🙂 Piękne foty Julka, dzięki 🙂

No to kto się wybiera w maju? 🙂
Jak sił, środków i szczęścia starczy, a ja przeżyję maturę to my, co by koń się przyzwyczajał do widoku szranek, bo w domu takich nie dają  😉
In.   tęczowy kucyk <3
23 kwietnia 2012 20:51
A ta dziewczyna ze zdjęć, ceglaste spodnie i kurtka w kratkę to nie w Zabierzowie jeździ(ła)? Ola chyba?
to kolebka niegdyś z zabierzowa 😉
Witam Cię, droga In. - to zaiste ciągle ja! Ale teraz wesoła ekipa KJK Szary Michałowice mnie przygarnęła  🤣
In.   tęczowy kucyk <3
24 kwietnia 2012 00:46
Rany, jak mi pamięć szwankuje 😵 Tak patrzę, patrzę, no kojarzę, ale co to, kto to... Dobrze, że chociaż połowę ogarnęłam 🙂
To pozdrawiam i miłej nocy 🙂
Nie będzie dylematów Facimiech czy Swoszowice - Memoriał odwołany:
http://www.toporzysko.pl/default,majowy-memorial-odwolany.aspx
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 kwietnia 2012 21:27
Dodałam kilka zdjęć z Facimiechu  do albumu na picassie 🙂 Poszukać, może się ktoś znajdzie 🙂 klasy L/P

później już zwinęła nas do domu Kolebka  :kwiatek:

https://picasaweb.google.com/115246051596444260885/ZawodyFacimiech210412#
Juliadna, dziękuję za obfocenie 🙂
Wogóle, tak patrzę na inne zdjęcia na picasie i kojarzę Cię chyba z Santosa (?) 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 kwietnia 2012 22:06
Aimee i dobrze kojażysz bo do kwietnia 2010 stacjonowałam w santosie ,a wcześniej jeździłam tam  upierdliwie w rekreacji  😁
Ale teraz tak jak Kolebka zaczepiłyśmy się do Szarych  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
25 kwietnia 2012 21:53
oo z Bremcią się załapałyśmy na zdjęcia 😀 😀 dziękujemy !  :kwiatek:
witam,doszły mnie słuchy ze konie ze stajni w Niepołomicach się wynoszą,czy ktoś coś więcej wie?ile koni? dlaczego(chyba nie likwiduja stajni?)
Himenez   Koń ma pięć serc z czego cztery w kopytach...
28 kwietnia 2012 11:09
Słyszałam, że wyprowadza się ich kilkanaście. Podobno nowy ( stary) właściciel im nie  pasi.
A mnie szczerze powiedziawszy nie dziwią niepołomickie roszady. Wszedzie takowe są. Jedni przychodza drudzy odchodza.
estena   Wariat nad wariaty.
29 kwietnia 2012 13:06
.
to tam w ogóle stało 12 koni? (nie licząc hipo)
To ile teraz za pensjonat? na stronie dalej 800 plus vat.
bryziak, Jak się nie dawno pytałam to było 950 🙂
Robił ktoś zdjęcia w KKJcie ?
Kurde, pamiętam dobrych parę lat temu ten ośrodek. Jeszcze z panem Czajką wtedy chyba. Full obłożenie. Szkoda strasznie.
ja słyszałam ze 5 koni odchodzi,pensjonat podobno 800zl.kosztuje,a nowym zarządcą jest p.Czajka 🤔
Jak ja byłam to zarządzało miasto, tak przynajmnie mi powiedzieli, a jak 800 to staniał 🙂
no staniał,a mimo to ludzie się wynoszą 🤔
jeśli to sprawdzona informacja i faktycznie pan Czajka bierze ośrodek w swoje 'łapy' to może być tylko lepiej. Ciężko mi uwierzyć, że ta osoba, wprowadza fatalną atmosferę.
Wiecie, na stronie jest napisane "800zł +vat", więc pewnie tak zostaje, tylko w praktyce to wychodzi ok. 1000zł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się