Młode Konie

Moja siwa oficjalnie zmierzona. Nadzieje "wielkiego konia", legły z gruzach... Zołza ma 3 lata i niecałe 2 miesiące, a mierzy zacne 155 cm.
galopada_  ajajaj jaki paker  😍  ciężko mi go sobie wyobrazić w treningu jak przybierze mięśni 😉
Katharina młp moze byc super? może  😎  💃

ulcia_jg nie zmiesci sie w drzwiach do boksu chyba. A wozic to go bedzie trzeba w przyczepce 1,5konnej  😂 😂
cieciorka   kocioł bałkański
19 kwietnia 2012 22:20
galopada_, jest bardzo w moim typie, może poza maścią, ale uwielbiam takie kształty! na szczęście nie jest brzydko rudy 🙂
Być. - ale do 160 pewnie dociągnie 🙂 Mój ma 4,3 i póki co 157, ale cały czas coś tam podskakuje do góry 🙂 W wieku 3 miał mniej niż Twoja. Przez rok między 3 a 4 lata podciągnął w górę

Moje konisko wczoraj straaasznie bało się lustra na padoku, które minimalnie zmieniło swój kąt pochylenia 🙂 Później miał taką ochotę na galop że nie mogłam go zatrzymać. Ale za to jak już się uspokoił i zaczęliśmy skakać to  😍
cieciorka jaby był kary, mocno malowany to byłby moim ideałem  😍 ale szczerze mowiąc jak sie obok niego stoi, albo na nim siedzi to masc juz nie przyciąga uwagi ( sama nie lubie rudych)  🤣
Ponieważ w kąciku dawno nie było Dżuniora to się przypominamy  💃 Chłopak sobie powolutku pracuje, dziś mijają trzy tygodnie poza domem 🙂
W niedziele pierwszy raz skakał w korytarzu, poszło mu lepiej niż sięspodziewałam  😅


Juniorowa siostra
armara no nareszcie Junior!  🤬  😉
armara, junior ma teraz 3 lata skończone tak? z jakiego on miesiąca ? Wiem, że kiedyś pisałaś kojarzy mi sie z lutym? Tak sie zastanawiam kiedy wysłać młodego w korytarz bo on z 17 kwietnia czyli skończył 3 latka 🙂
Skończył 27 lutego, ale to żaden wyznacznik bo on jeszcze drobniutki i źrebięcy. Robotuje sobie bardzo powolutku 🙂
No właśnie mój naj wcześniej i tak pewnie około września pójdzie jak ja sie wyźrebię i stanę na nogi, ale korci mnie korytarz i bije sie z myślami czy puścić go w takowy korytarzyk  :jogin:
Myślę, że nic mu nie będzie. Mój sobie kicał na takich małych (w zasadzie to byłą praca na drągach, a nie korytarz 😉) i wyglądał na zadowolonego  💃


Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 kwietnia 2012 10:38
galopada_ oczywiście, że może ja za tą rasą to jestem tak, że masakra !  😜
to jak ktoś chce jeszcze troche Rudego to zapraszam do wątku o małopolakach  😉
Pozdrawiamy pracowicie  😀

grast, oby! Lejesz miód na moje serce, mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz... Chciałabym.
FirstLight, cudne siwe!
ja tak tylko czytam ten wątek i podziwiam Wasze postępy z młodziakami 🙂 w końcu mogę się pokazać i ja 🙂 dostałam pod opiekę trzylatka i mamy się bawić w zajazdkę w wakacje 🙂 na razie pierwsze lonżowania mamy za sobą 🙂

og. Tel Awiw kf (Grafit kf - Tereska ak po Nowator oo)



Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 kwietnia 2012 18:56
A konik prywatny, pod studentów czy do hipo? Pytam z ciekawości 🙂
a ja się chwaliłam że Jurasek już kłusuje i galopuje pod jezdzcem?  💃
Biczowa ani nie prywatny, ani pod studentów, ani do hipo bo ogr i ogrem ma zostać 😉 uczelniany - do hodowli i w trening (być może pode mnie) albo na sprzedaż w tym samym celu, jeszcze nie ustalone na 100% 🙂 chyba, że wyskoczy wzrostowo z kuców (miejmy nadzieję, że nie mimo, że duży jest - mama mały koń) to kastracja czeka niestety

galopada łooo, szybko Wam idzie! 🙂 gratki! 🙂
Ponia   Szefowa forever.
21 kwietnia 2012 19:20
galopada_,  co ja bym dała, żeby rudy zajął jeden z boksów  u mnie  😍
galopada
Ale fajnie, gratki. Zamawiam zdjęcia z kolejnej jazdy na Jurku  🏇
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 kwietnia 2012 19:34
Zygzak konisko piękne 🙂 udanej współpracy 🙂
Biczowa dzięki 🙂 mam nadzieję, że się współpraca będzie układać, choć na razie trochę załazi za skórę swoim młodzieńczym ADHD 😁
Ponia a proszę bardzo  😉 byłby w dobrych rękach i mógłby się pokazać w sporcie i nie zmarnować  💃

armara powinny byc w tym tygodniu jakies zdjecia  😉

Zygzak kon grzeczny to i szybko idzie  😉
zygzak, super młody, strasznie lubię patrzeć na te twoje kuce

mój siwek bezgrzywek pozdrawia z L4 🙁

mała mi, co się siwemu stało?
kto chce zobaczyc Juraska cukierska pod siodłem?  💃
slojma   I was born with a silver spoon!
22 kwietnia 2012 17:27
galopada- ja 🙂
sie nie pytaj tylko wstawiaj🙂juraska cukieraska
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się