Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
11 kwietnia 2012 22:35
tilly PW. 😉
ChingisChan Może, i tak, ale im dłużej patrzę, tym bardziej się upewniam, że nie założyłabym czegoś takiego  🤔 😁 gusta, guściki...
aa, testy tuz tuz a ja w lesie. 😵
chyba powinnam odciac sie od komputera i tydzien poswiecic na konkretne rycie.
szkoda, ze wcale nie mam na to ochoty. 😁 i zapewne nic nie zrobie.
mils   ig: milen.ju
11 kwietnia 2012 23:26
losieq pijona! 😎
Dobranoc Małolaty!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 kwietnia 2012 13:32
jest masakra, mama po zebraniu mi urwie jaj*a, których nie mam 🤔 była rano w szkole i czekam, aż przyjdzie z pracy i będzie draka 😁
U mnie też przypał, nie mogłam poprawiać matmy i nie wiem jak z końmi  😵 ale może uda mi się przekonać rodziców pracą aktorską, że jednak warto (oby!)

Dziewczyny ja do egzaminu gimnazjalnego nie ruszyłam ABSOLUTNIE nic. W ogóle się nie uczyłam haha. W sumie całe gim przebimbałam nic nie robiąc a i tak miałam całkiem całkiem wyniki i się do dobrej szkoły dostałam więc nie traćcie nadziei  😀

Masakra. Dzień zapowiadal się tak extra a jest do doopy.  🙄
Sprawdzian z chemii mi nie poszedl, jutro sprawdzian z niemieckiego. Żyć nie umierać. 🤔
I okazalo się ,że na konkursie z bio, będę w grupie z "koleżanką" z ktorą się niedawno pożarlam. Nie wiem jak ja to wytrzymam.  😵
A ja jutro mam dzień patrona, więc wolne można sobie zrobić.  😎 Ale idę na 10 na jakieś tam uroczystości.  😉
I muszę się pochwalić, że wczoraj rano szybko poprawiłam pracę grupową z fizyki (miałyśmy szansę polepszenia oceny) i dostałyśmy 4-, a było 3+. 😀 A wszystko zrobiłam sama. Zaczynając od doświadczeń na lekcji, przez koncepcje na obliczenia, kończąc na poprawianiu tego co miałyśmy źle. Ja ja kocham prace w grupach  🙄
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 kwietnia 2012 14:42
My jutro mamy dzień DRESA 😵. Kto to wymyśla?!
ChingisChan- na czym polega???? 
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 kwietnia 2012 14:51
ChingisChan, eej, masz coś do dresów? 😎
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 kwietnia 2012 14:54
Pagotta, że niby każdy ma przyjść przebrany za dresa 😵.
Hermes nie mam 😉, ale nie mam ochoty się przebierać i otrzymać masę pretensji od klasy "bo się nie przebrałam" 🙄.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 kwietnia 2012 14:56
ChingisChan, nie no rozumiem 😉 ja tam w dresie bardzo często chodzę i go lubię 🙂
A ja w tym tygodniu może będę miała już lustrzankę (de facto jako prezent na urodziny to będzie) i dostałam zaproszenie na wesele znów z osobą towarzyszącą, gdzie mojej babci mało oczy w orbit nie wyskoczyły czytając to 😁
u mnie był dzień patrona i były tylko 3 ostatnie leekcje  💃 najpierw do kościoła i potem na apel. nasza klasa miała dostać kremówki, ale nasz uprzedzili i nie dostaliśmy  👿
Ja dzisiaj śpiewałam na apelu w chórku, ominęły mnie 4 lekcje, czyli fajnie. Jutro lekcje do 11, jeszcze fajniej.
Chingis, ale fajnie, u nas nic takiego w szkole nie ma, jedynie w podstawówce był "dzień na opak".
U nas też nic takiego nie ma. Szkoda, ale może to i dobrze??
Ja też nie lubię się przebierać.  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 kwietnia 2012 15:48
Dzieki dziewczyny - faktycznie potrzebny jest czas. Ja po tygodniu czuje sie troszeczke lepiej, jednak wciaz niepotrzebnie rozpamietuje... Ale taka juz jestem, ze jak sie zakocham to nie w pierwszym lepszym i to porzadnie, wiec szybko mi nie przejdzie.😉

skąd ja to znam  🙄 taka mądra byłam, że liceum wybierałam pod kątem gościa, za którym latam od 2. gimnazjum i jeszcze mi nie przeszło, mimo że mam 0 szans, ale on jest kur*a idealny i ciężko się przerzucić na coś innego x-;
niby wiosna i te takie, każdy się zakochuje a ja co? niby nic.

padam na twarz, stłukłam kolano, ale dostałam 5 z WFu. przed chwilą wstałam, spałam ponad godzinę po powrocie ze szkoły, którą powoli zaczynam nienawidzić, mimo, że wydawała się taka superpro... ludzie, atmosfera fajni, nauczyciele dobrzy, ale jak ja tych nauczycieli nienawidzę... nie wiem co oni mają do mojej klasy, ale nas nie cierpią...
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
12 kwietnia 2012 16:04
A ja właśnie wróciłam z pierwszej jazdy Yariską 😜
Było świetnie, mam boskiego instruktora, dzięki któremu w ogóle się nie stresowałam. Powiedział, że jak na "pierwszą" jazdę to jest super, nawet się wyluzował przez chwilę 😁
Jest mega cierpliwy. Raz mnie nawet w maliny wpuścił przy obsłudze samochodu, nie mogliśmy przestać się śmiać z dobre 10 minut 😂
u mnie jakos sredniawo od wczoraj i się tak ciągnie ten humor  😵
w szkole jak to w szkole nic nie robie
czekam na sobote bo wreszcie wsiądę  🏇 💘
Mysza Dzięki Tobie chyba mniej się stresuję całym tym prawkiem, bo też zaczynam koło lipca teorię ;D

Ja podobnie jak idaczerwcowa wsiadam w sobotę, tyle, że ja pierwszy raz w tym roku. Za to jak usłyszałam w słuchawce, że podłoże jest już w porządku, i można wsiadać, to się mało nie posiadałam ze szczęścia  😅 Zrobię się z siebie pośmiewisko, koń mnie powywozi, ale jadę do stajni 😀 Szykuje się fajny tydzień!
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
12 kwietnia 2012 16:13
CzarnaGrzanka teoria to pikuś 🙂 Ja się dzisiaj strasznie stresowałam, ale nie potrzebnie. Instruktor mnie w pełni rozumiał. Raz mi tylko auto zgasło, bo mi bieg wyskoczył 😁 Ale powiedział, że to normalne w tej toyocie bo zajeżdżona jest na maksa 😁
W sobotę chyba kolejna, bo jeszcze ma do mnie dzwonić 🏇
i ja i ja i ja! na 90% wsiądę w ten weekend  👀
CzarnaGrzanka oj tam ja pewnie spadnę przy samym wsiadaniu po 2 latach przerwy. Ważne, że wracamy 'do gry'  😅
CzarnaGrzanka no ja też długo nie jeździłam, prawie pół roku 😡
ja tez prawko cisnę teraz, niedługo jazdy, pewnie po majówce się za nie wezmę  😀
Mysza To jest trochę nie fair, że niektórzy z mojego rocznika już za parę tygodni będą mieli prawka w rączce, a ja zacząć  mogę dopiero pod koniec czerwca! 🙁. A śmigaliście na placu manewrowym? Daj znać, jak będziesz jechała pierwsze ronda, i krzyżówki, dziewczyny z klasy mówiły, że początkowo niezły hardcore xd.
Heval No ba  😎 A tak serio, to jazdą strasznie się cieszę, ale sam fakt, że zobaczę te mordki, i wgl. pooddycham tym stajennym powietrzem- to jest to! Wiem, jestem dziwna  👀  😁
idaczerwcowa U mnie też prawie pół roku (coś koło 5 miesięcy), you're not alone 😉.
Damy radę małolaty, damy radę! 😀 Bob budowniczy, pam pam pam...
ja w sumie nie wsiadłam od hubertusa, początek października, czyli właśnie mi stuknie pół roku. Pewnie w wakacje tylko na jakąś jazdę się wybiorę, teoretycznie jakbym chciała, to chyba znalazłam stajnię, ale w praktyce... jakoś za dużo innych rzeczy mnie pochłania 🙄

dopiero wróciłam ze szkoły w sumie, bo tata zabrał mnie po lekcjach na miasto 😜 pogadaliśmy trochę, próbował wydusić ze mnie parę spraw, ale mu nie wyszło. Zła jestem na siebie, że nie umiem nikomu powiedzieć, co mnie dręczy 🙄


jutro dzień chemii, przepadają nam 3 lekcje 🏇
CzarnaGrzanka widać ja też dziwna jestem bo lubię to powietrze. Mój tata generalnie chęć jazdy / posiedzenia z koniem nazywa "wąchaniem końskiego zadu" a ja lubię ten zapach (tzn nie samego zadu  😉 ). Po prostu jak czuję koński zapach to mi sie tak lekko na sercu robi.

Jak tylko trenerka do mnie napisze to mogę się umówić bo rodzice się zgodzili. Na razie jedziemy na pierwszą jazdę do nowog miejsca żeby zobaczyć jak warunki itp a potem sie zobaczy gdzie dalej jeździć będę
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 kwietnia 2012 17:00
Małolaty trzymajcie kciuki, żeby udało mi się wyjść z tej czarnej du*y ze szkołą, bo chyba żadne liceum mnie nie przyjmie jak nie poprawię ocen 🤔
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
12 kwietnia 2012 17:20
Czarna śmigałam po parkingu koło cmentarza, bo mamy strasznie wielki, objechałam go i pojechaliśmy od razu na trasę, jeździłam już na skrzyżowaniach i mam za sobą 3 ronda. Jest fajnie, ale denerwuje się kiedy np. stoję na światłach, auta ruszają, a ja mam problem ze zwalnianiem sprzęgła, albo puszczam sprzęgło a auto w miejscu stoi 😁 Taki stresik lekki mnie łapie, ale ogólnie podobno dobrze jeżdżę i muszę przestać się właśnie na starcie denerwować 😁
Ja tam lubię ronda, bardziej niż skrzyżowania 🙂
A co do prawka, ja jestem z 1-wszego czerwca, więc mogłam zacząć 1.03, a zaczęłam 22.03 więc jak przyjdzie co do czego, to już nie będziesz patrzeć na to, że to jest "nie fair" i chcesz zacząć jak najszybciej 🙂 😁
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
12 kwietnia 2012 17:44
Bożeeeee... NIGDY WIĘCEJ! Właśnie jestem po tym przedstawienie i nie dość ,że zgubiłam MIKROFON ! I koleżanka stała na scenie a ja latałam za i szukałam wszędzie ,dostałam potem opieprz wzrokowy od Pani. 😵  W szkole siedziałam od 9 i przed chwilą wróciłam .  To  jednak nie dla mnie .
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 kwietnia 2012 18:42
Małolaty potrzebuję pomocy w dwóch sprawach 😵
1. Czy ma ktoś uzupełnione ćwiczenia "Śladami przeszłości 3" do 3 gim?
2.Co kupić dobremu koledze na 18 stkę? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się