Animaliowa akcja UBIERZ CHOINKĘ

aquarius z tych trzech co ci wysłałam widzę, że na razie jedna jest ubrana 😉
szepcik, właśnie tylko z mojej normalnej poczty odebrałam. Z tamtych mogę wysyłać wiadomości, a choinki ani normalne wiadomości nie dochodzą, ale to są maile nieużywane od dawna.

+    qqunik (at) wp.pl
+    osrodek (at) eden.kki.pl
mi też nie dochodzą ;(

Aquarius wyślesz na
karola05@buziaczek.pl
karolaa_@buziaczek.pl
karola_5@op.pl

chcę sprawić czy dojdą, koleżanka ponoć wysłała i nie doszły, ja wysłałam z jednej poczy swojej na drugą i też nie doszły ;(

a lovely powiedziała w szkole panu od infy żeby na zadanie w klasach mówił żeby chojaki wysyłali, nie wiem ile powysyła.. 😤
korsik, wysłałam na wszystkie trzy. Może eliminują podobne adresy e-mail lub dochodzi na SPAM.
właśnie, jak wysyłałam sobie choinkę na pocztę na onecie to lądowała w spamie
też mam na onecie i też właśnie lądują w spamie
tylko czy wtedy są odebrane czy nie?
no jak odbierzesz tego maila i klikniesz w link to tak 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
12 grudnia 2008 16:35
LOVELY ja Ci wysłałam na wszystkie maile jakie podałaś, z moich 2 kont. Nie mów, że nie doszły :oczopląs:
A co do schronisk, to ciężko powiedzieć, które jest najbardziej potrzebujące... Zależy z jakiego miasta jesteś.
Może warto by było pomóc tym mniejszym, mniej rozreklamowanym schroniskom. Bo na te rzadziej są organizowane zbiórki w szkołach, nie mają stron internetowych, nie są organizowane kampanie by je wspomóc.
slojma   I was born with a silver spoon!
12 grudnia 2008 17:59
A do mnie podochodziły mogę jeszcze odbierać megi187@wp.pl tylko zaświecą się dopiero w poniedziałek lub niedzielę wieczorem bo jutro wyjeżdżam i nie będę miała neta.
raven- doszły 😉 były w spamie  😤
hm.. mieszkam w miliczu, w budzie co roku jest organizowana zbiórka do schronika w Krotoszynie.. pewnie ja też tam dam ;]
Dzięki, dziewczyny! Nie znalazłabym ich w spamie, bo nie korzystam na co dzień z onetu.
A więc xxboomxx (at) vp.pl działa 🙂.

Można też na

qba-90 (at) tlen.pl
kubaprzystawski (at) wp.pl
blondi_90 (at) gazeta.pl
aquarius
poszły 😉
w sumie to wysłałam do Ciebie 9 bo też mam 3 e-maile  😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 grudnia 2008 20:41
pamiętam ile rok temu dostałam choinek  😁
edytka.mgz(at)gmail.com

sama zaraz zabiorę się za ubieranie i wysyłanie, wiec baby, sprawdzajcie skrzynki  😉
Witam
Równiez czekam na choineczki, a jutro sama biorę się za wysyłanie

tigresse33@gazeta.pl
iwonawalczak@o2.pl
Pozd
Do mnie też można 😉

[email]tattini04@amorki.pl[/email]

Wysłałam do wszystkich z tego wątku 💃
korsik, tigresse33, szepcik, Raven, Kaktus, Lady A. :kwiatek:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
21 grudnia 2008 18:14
lotnaa (at) interia.pl  :kwiatek:
Dzięki!!!
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2008 14:33
hej, dzieki za wszystkie otrzymane choinki. dzis sie wreszcie zebralam i wyslalam na wszystkie adresy podane w formie linkow.
wszyscy dostali to samo, bo przeciez nie o choinke chodzi a o zwierzaki wiec chcialam oszczedzic sobie czasu.pozdrawiam, odbierajcie!
to jeszcze do mnie można: patrycja_mroczna   wp.pl


Właśnie odebrałam od Tattini, sama też wysłałam to wszystkich z wątku. Może takie skromne życzenia, ale przy takiej ilości maili... 😉 ważne, że poszło około 40.
dziewczyny- ostatni dzień choinkowej akcji, a choineczek dużo mniej niż w zeszłym roku  🙁
cieciorka   kocioł bałkański
26 grudnia 2008 23:34
a ja nie widzę, lub nie wiem gdzie sprawdzić- ile to choinek?
Coś mi tu nie gra.

http://animalia.pl/choinka.php

Zamykamy tegoroczą akcję. Wysłano 17529 pocztówek, z czego zaliczliśmy wg ustalonych z góry zasad, 8236 pocztówek! Informacje o przekazanej karmie już wkrótce.

Czyli, że 82,36 kg będzie przekazane? A w tamtym roku, aż 200.
Jak to się stało, że tak mało i czyżby był błąd w naszych wnioskach, że jedna osoba może wysyłać kartki do wielu osób?
wyglada na to, ze byl blad, nie ma to jak wspolne dojscie do "mondrego" wniosku 😁
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
01 stycznia 2009 21:08
Yyyyy ke? 🤔
Zeszły rok - 19846
Ten rok - 8236  😲
A może zostało wysłane 17529, ale PRZECZYTANE (czyli było wejście na stronę) tylko 8236...
cos nie halo...naslalam sie jak glupia z roznych kont, z roznych kompow do rozniastych osob- zmobilizowalam tez kupe osob...dziwnie 🤔
Raven, no tak, ale to dziwne, bo ludzie już znają tą akcję i wiedzą, że trzeba być skutecznym - wysyłać do tych, co odbiorą.
Sama wysyłałam kilka godzin choinki, jak byłam chora.
cieciorka   kocioł bałkański
02 stycznia 2009 18:48
wysłać można do kilku osób. w tym roku widac mniej osob odebrało, co zreszta było widać na stronie.
dziewczyny gdzie wy widzicie ile tego było rok temu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się