Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Wawrek gratki, tez wam parka wyszla a to tu rzadkosc 😉

Udorka maleja maleja, na poczatku jajka sa spuchniete u noworodka tzn woda tam chyba jest :-)

Atea fajnie wygladacie :-)

Ja tez teraz biore pharmaton matruelle
Atea - super fotki, piękna rodzinka  😍

Wesołych Świąt 🙂

Ja właśnie skończyłam piec 4 babki  😵 i 12 babeczek  😵
miałam zrobić 3 babki, jedna do moich rodziców, druga do teściów i trzecia dla nas, a zrobiłam jeszcze 4 i babeczki 🙂 hihi
Jutro robię babeczki z czekoladą w środku i 2 sałatki 🙂

Śniadanie spędzamy u moich rodziców, a potem jedziemy do teściów 🙂  😅
To i ja przyszłam się pochwalić, bo Adaś jest już na świecie. Niestety tak się złożyło, że musieli mnie ciąć no i nie udało się donosić. W każdym razie malutki urodził się w 35 tc o wadze 1940 g  i obecnie przebywa w inkubatorze, ale niedługo, bo poza małą masą ciała jest zdrowiutki. Powodem cięcia były moje problemy z ciśnieniem.
Strasznie się cieszę z maluszka, ale mnie wypisali do domu i to okropne uczucie, że nie mogę wstać i popełznąć do niego w każdej chwili jest przygnębiające.
shagyaa gratulacje  😅 Nie ważne jak urodziłaś, ważne, że zdrowy i za chwilkę będziecie razem 🙂 Domyślam się, że ci ciężko bo instynkt pewnie szaleje 🙂
shagyaaa, Nie martw się, nim się obejrzysz będzie z Tobą. Gratulacje!
Shagyaa  :przytul: gratulacje 🙂
Wszystkim swiezo rozpakowanym jak i z malutka fasolka w brzuchu gratuluje 🙂
Atea cudne fatki, maluch przeuroczy 😍
Shagyaa- jeszcze chwila i malenstwo bedzie z Toba!
Dawno Pijawki nie bylo, wiec wklejam dwie swieze fotki  😉

edit: zapomnialam o jednej
In.   tęczowy kucyk <3
07 kwietnia 2012 12:06
shagyaaa, gratulacje 🙂
aketter, przesłodka!  😍
Wysłałam posta parę godz temu i widzę że go wcięło...

shagyaaa gratulacje! 😉

aketter super Pia 😉

My już w Zakopcu - mam chyba sposób na jazdę dla Filipa - Elmo odtwarzany na kompie i żelki 😉 hehe

Wszystkim Wam życzę zdrowych i radosnych Świąt.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2012 12:56
shagyaaa gratuluję i nie martw się, maluszek szybciutko będzie z tobą.
aketter śliczna dziewucha.

Wszystkim życzę zdrowych spokojnych świat i dużo słoneczka na lany poniedziałek.
Biala   z wieku geriavit z rozumu szczypior
07 kwietnia 2012 15:39
Co człowiek nie zaglądnie to już tyle się dzieje.

Eurydyka: no i ja znów na przedzie 🙂 I wiekiem też Cię wyprzedzam, w grudniu mi 37 stuknie. Więc taka stara nie jesteś 🙂

Wawrek: ale fajnie, że będzie parka.

Shagya: gratulacje. Ważne, że już synuś jest bezpieczny, za moment będziecie razem już na zawsze 🙂
Shagyaaa Gratki!!!
Zdrowych i Pogodnych Świąt dla Wszystkich!!! :kwiatek:
Dziękujemy bardzo 🙂
Wczoraj dostałam pokarm i dzisiaj już zawiozłam malcowi, więc będzie musiał teraz rosnąć szybciutko. Nie spodziewałam się, że będzie z tym tak łatwo i wystarczy 2 razy przytulić do skóry, żeby hormony zadziałały. Jutro prawdopodobnie wyjdzie z inkubatora, więc mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i niedługo go zabierzemy.
Ja tu wariuję, chcę wszystko przygotować, ale jednak brzuch daje się we znaki i nie wszystko mogę robić, a jeszcze zamieszania rodzinno-świąteczne komplikują sprawy i czasu jest za mało. Jak jestem w domu to chodzę w kółko i sprzątam, czekam i myślę, a tatuś krzyczy na mnie, więc dla swiętego spokoju już usiadłam w końcu. Oczy mi się rozjeżdżają ze zmęczenia, ale nie zasnę, tak jestem podekscytowana tym, że zostałam mamą. Od zabiegu właściwie wcale nie śpię tylko czuwam i już tak jestem wykończona, jakbym pewnie miała dzieciątko przy sobie. Najważniejsze, że ma dobrą opiekę, wspaniałych lekarzy i pielęgniarki, zawsze uprzejme, służące radą osoby.
Dwa zdjęcia pomarszczonej małpki 🙂
shagyaaa gratulacje,ale kruszynka  😍
Kami   kasztan z gwiazdką
07 kwietnia 2012 19:37
Shagyaaa gratulacje  😅 w ogóle nie widać po nim, że wcześniak  🙂
shagyaaa gratki  :kwiatek:
aketter ale słodka modnisia  💘
shagyaaa  Gratuluję , jeszcze trochę i będziecie razem  :kwiatek: 
Jaki śliczny  💘

Czy Wasze dzieci w wieku półtorej roku załapały ADHD? Z naszym nie sposób wytrzymać, zapierdziela cały dzień bez spania ostatnio i non stop na 5 biegu  😵
pokemon a ja myślałam,że to tylko moja dostała jakiś napad adhd 😵,jesteśmy wszyscy wykończeni 😵,małej wszędzie pełno 👀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 kwietnia 2012 13:37
niestety moje dziecko tez nie schodzi z obrotów, a wydawało mi się, że dziecko to powinno siedzieć w kąciku z koszem zabawek . Ja chyba trafiłam na inny model bo zabawki zupewłnie ją nie intetresują  😵
shagyaaa, gratulacje! WOW! W ogóle nie wygląda na wcześniaka, nawet powiedziałabym że tłuściutki, gdybyś nie napisała o wadze 🙂 A Ty faktycznie wyglądasz na małolatę 😉, więc nie dziwię się ludziom, że brali Cię za zaciążoną nastolatkę  😁 Staraj się wykorzystać ten czas i wypocząć ile się da zanim mały nie wylezie spod cieplarki!  :kwiatek:
pokemon my mamy tak samo 😵
Największą frajdę sprawia jazda ciągnikiem,zabawa młotkiem,kluczami i wszystkim co jest w warsztacie 👀
shagyaaa - gratulacje, piękna kruszynka  😅

Pokemon - u nas to samo  😵 Julka już od 8 miesięcy nie sypia w dzień :/ od rana do wieczora na nogach i nawet na chwilę czymś się nie zajmie. Teraz ma motyw skakania z krzesła na łóżko  😵  🤔 
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
09 kwietnia 2012 20:12
Cierp1enie nie strasz, że tak szybko dzieciaki przestają spać w dzień bo to jest jedyny czas kiedy mogę coś w domu zrobić  🙄
shagyaaa przepraszam, przeoczyłam zdjęcia. Słodki dzidziuś ii rzeczywiście wygląda na kluseczka.
Euforia_80 - wiesz jak za tym tęsknię 🙁( ciekawe co to będzie w przedszkolu hmmm  🙄
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
09 kwietnia 2012 21:53
Cierp1enie jak masz problem z Julką, to przyprowadź jej ciotkę Myszę 😁
Jeszcze raz dziękujemy. Kluseczek to on się dopiero robi, na mamusi mleku 🙂 Każdego dnia widzę różnicę, zaokrągla się na buźce, łapki robią się tłustsze. No i dobra nowina, w czwartek idzie z nami do domku. Wszystko jest w porządku, na wadze przybiera, zdrowiutki jest, więc nie ma powodu go trzymać na oddziale.
A ja oczywiście mam ogromny problem w co go ubrać, żeby mu nie było zimno  😵
Kenna, ja nie umiem wypoczywać. Z resztą jak widać, wstałam chwilę po 4. Załączył mi się tryb czuwania i koniec. Myślę co jeszcze trzeba przygotować, a mam tyle energii, że spokojnie starcza mi do wieczora. Trzeba się hartować, skoro na zapas wyspać się nie da.

shagyaaa ślicznie wyglądacie! gratulacje 🙂
shagyaaa- gratulacje ! Na zapas wyspać się nie da ale można się trochę zregenerować. Ja po porodzie byłam tydzień w szpitalu a mały przez niedotlenienie i żółtaczkę był ze mną tylko 1 dzień a resztę w inkubatorach, przywozili mi go na karmienia więc cóż było robić - leżałam, czytałam, brałam 20-minutowe prysznice, żadnych obowiązków więc ze szpitala wyszłam jak po wczasach 🙂
Pamiętam jak pisałaś dopiero co że w ciąży jesteś, jak ten czas leci 🙂

Wracając do spania z dzieckiem jeszcze przypomniały mi się dwa zdarzenia:
1. kiedy Magda była mała z niewyspania po ciemku w nocy napiłam się... balsamu do ciała, który stał na nocnej szafce. Pomyliłam butelki, nie wiem jakim cudem, nie pytajcie  🤔. Potem cały dzień mnie mdliło i czułam w ustach mydło i kokos..
2. też butelkowe: z 2 dni temu poszłam w nocy do łazienki. Przechodząc przez pokój zobaczyłam kota siedzącego na stole - w oku odbijała mu się latarnia za oknem... wyciągnęłam rękę żeby go pogłaskać, a tu owszem, latarnia się odbijała ale od butelki ( tym razem z wodą, nie balsamem ). Aż mi było głupio przed samą sobą, że butelkę w nocy pogłaskałam. Tak więc sen jest bardzo ważny :P
Jestem ciekawa jak długo nowa trampolina będzie cieszyć..

Fajnie bo zachęca do zabawy na powietrzu  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się