Końska rewia mody cz.VI (2012)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 kwietnia 2012 20:33
ententa bardzo ładnie  🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 kwietnia 2012 20:38
Dzięki dziewczyny za przeróbki. :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Gracja   Piękna i Dobra Księżniczka
06 kwietnia 2012 20:44
Precelek pierwsze zdjęcie to aro?  🤔 W którym to miejscu?🙂 W pierwszej chwili pomyślałam, że to Grodzisko  😂
wątek zamknięty
siwy w brillancie z navy burgundy bronze, zostawic czy puscic w swiat?
wątek zamknięty
Puścić  😎
wątek zamknięty
Puszczaj 😉
wątek zamknięty
Czy ja wiem..
wątek zamknięty
A ja mam Siwe w Nici Cobalt. 😉 Nada się do galerii? 😉

Jak zawsze byłam za różami i fioletami dla Niej, to ten kolor mnie zmógł, wygląda według mnie rewelacyjnie! Co sądzicie? 😉
wątek zamknięty
gryglodor, na Siwej wygląda super! Podoba mi się o wiele bardziej niż wszystkie róże razem wzięta  😁
wątek zamknięty
huzarova  :kwiatek: też do tego doszłam! a żeby było lepiej mam w pace jeszcze owijki do niego, nówki nie śmigane! ;D
wątek zamknięty
druzalkowa ja bym tak ładnego czapraka nie puszczała w świat, jest zbyt piękny!( Nie wiedziałam, że był taki brilliant  🤔 )

gryglodor jak dla mnie bomba, tylko na siwym koniu ten kolor wygląda ładnie
wątek zamknięty
ja też nie wiedziałam, zawołał do mnie "mamo!" na torwarze ^^
wątek zamknięty
druzalkowa zoooostaw. Przynajmniej dopóki na mojego nie wrzucę i nie przymierzę 😁 Poza tym na żywo prezentuje się o wiele lepiej niż na tym zdjęciu.
wątek zamknięty
druzalkowa, piękny! Ja bym na Twoim miejscu zostawiła. A jak jednak zdecydujesz się wysłać w świat to ja go chętnie przygarnę 😉
wątek zamknięty
ententa,  sliczny ten dralon na siwym jest... tylko koszmarnie sukienkowo leży 🙁 dralony zawsze tak fatalnie leżą?


mogę mieć bardzo laickie pytanie? bez absolutnej złośliwości. Co Was tak kusi w dralonach oprócz ładnego wzoru i tego, że są miekkie w dotyku, żeby za nie płacić tak nieludzkie pieniądze? bo mnie przeraza cena 500 zł za szmatkę, ale może to ma jakies wielkie zastosowanie, które bezapelacyjnie sprawia, że warto?
wątek zamknięty
ładny wzór. A tak między nami to raczej 99% osób z tego forum nie płaci za taką szmatkę 500zł tylko poluje na wyprzedaże gdzie są w cenach 250-350zł  😉
ponieważ jakościowo taka derka przeżyje lat 10 w niezmienionym stanie i kolorze, a szmata za 100zł porwie się po pół roku. Uważam że warto
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 kwietnia 2012 09:03
ikarina, zdecydowanie nr 3!
wątek zamknięty
Precelek,  bardzo Ci dziękuję :kwiatek:  czyli własciwie poza wzorem nie ma żadnych super własciwości, jedynie jest ładne? rozumiem ten argument 🙂
wątek zamknięty
nie, tak jak mówiłam. jakościowo super. po praniu nic się nie dzieje (hmmm mówię o starszych dralonach nie wiem jak jakościowo wyglądają przy dłuższym użytkowaniu te z nowych kolekcji)
także kupujesz jedną derkę i masz ją kilka ładnych lat 🙂
poza tym jmateriał jest dużo dużo grubszy niż w polarze, dwa albo trzy razy bardziej ciepły. Dla mnie to dobry argument bo mam większą część roku golonego konia.
wątek zamknięty
czy jakaś dobra dusza ubrała by mi kucysia:

w te pady (oczywiście skokowe bym kupowała, ale to żeby kolor zobaczyć 😉 )
violett

petrol

azur

hot pink

wheat

i co polecacie? czy może coś innego?
wątek zamknięty
Isabelle, i trzeba pamiętać że dralon to absolutnie nie jest derka osuszająca 😉 Dla mnie to jest bardzo dobra derka na zimowe przejście hala-stajnia dla golonego konia, który nie poci się jakoś masakrycznie podczas treningu. Albo właśnie jako "ocieplacz" na zimę na stęp/pierwszy kłus (półderka dralonowa)... to taka śliczna i mało praktyczna lansderka 😉
wątek zamknięty
Anaa,  walory tylko i wyłącznie wizualne też bym zrozumiała absolutnie 🙂 ale w swej niewiedzy byłam pewna, że nie ma to większego celu, jak tylko lans, a jednak jakis cel to ma 😉 ja na ogolonej babie jezdzę w połderce treningowej (horze) na stęp i pierwszy kłus i w swej ignorancji sądziłam, że nie potrzeba mi nic wiecej. a tu widzę, że dralon to ewidentnie rzecz niezbedna 😉

czaję się od jakiegos czasu na jakiś dralonik, ale jakoś nie mogę pokochać żadnego zestawienia kolorystycznego na tyle 🙁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 kwietnia 2012 12:34
wilczyk, proszę bardzo. Jak dla mnie Wheat albo Hot Pink. Ewentualnie Petrol 🙂

Azur


Hot Pink


Petrol


Violet


Wheat

wątek zamknięty
emptyline dzięki  :kwiatek: wheat jest fajny ale jakoś za mało kolorowy, w końcu to jest kucyk :p hot pink jest super, ale na drugiego rudego nie bedzie pasował. chyba azur mi sie najbardziej podoba albo petrol. kurcze nie wiem :p
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
07 kwietnia 2012 12:57
wilczyk ja bym chyba wzięła wheat, azur i petrol  😉
wątek zamknięty
Wilczyk, ja bym wzieła petrola, azur jest taki ... typowy, wygląda jak zwykły błękit, podobne kolory będą pewnie czesto spotykane.

w tej wizualizacji wygląda jak w derkach troche 🙂 cięzko chyba ubrać kucyka, anky chyba nie ma rozmiaru pony?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 kwietnia 2012 13:12
Mała będzie wyglądała trochę jak w derkach, ale dojdzie siodło, więc nie będzie się to aż tak bardzo rzucało w oczy.
wątek zamknięty
Gracja wtedy to chyba powinien być carrefour i blokowisko...  🙄
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, Isabelle dziękuję  :kwiatek:
kupiłam trochę większy, bo mam nadzieje, że Rudy jeszcze trochę urośnie 😉 Na tę derkę czaiłam się z 3 miesiące, kupiłam nówkę z metkami za 219 zł, więc tragedii cenowej nie było  😉
wątek zamknięty
lizzy też bym tak zrobiła ale mam trochę za mało kasy :p na razie jeden pad mogę kupić
Isabelle trochę prawda z tymi derkami :p ale mała już popylała w "dorosłych" czaprakach i nie było tak źle. ale anky mogłaby jakąś kolekcję kucykową zrobić 🙂 i chyba rzeczywiście wezmę petrola, jest najtańszy :p
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.