pensjonaty w okolicach trójmiasta

Nowe kolibki są śliczne  💘 I tak blisko z centrum, tylko miejsc za bardzo nie ma, dużo zajmuje hipoterapia i ten klub polo, cena 1000, duża hala, ale na razie brak placu na zewnątrz, mają jakoś niedługo budować. Gdyby nie cena, już bym tam stała.

Animal Pro to nazwa fundacji, Yacht Club to nazwa klubu polo, który ma tam swoją siedzibę, a sama stajnia nie wiem jak się nazywa  😁
Moon, dzięki.
To ja już nic nie rozumiem - kolibki miały być stajnią poświęconą hipoterapii, bez pensjonatu itd. A tu polo klub? Surprising...
Jest głównie hipoterapia, trochę tego polo clubu, ale w pensjonat tez przyjmują, koleżanka ostatnio się dopytywała, ale nie mają miejsc teraz, tylko właśnie jest zastrzeżenie, że od poniedziałku do piątku jakoś 8/9-13 jest hipoterapia
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 marca 2012 18:53
No w Zielonej Bramie w Przywidzu powinny być po zimie wolne boksy.zalet jest kilka,m.in ogromne,trawiaste pastwiska.ale to jakieś 25 km od Gdańska.
klaudiabolusiowa, ja sie wybieram ale bez konia 😉 a co?
Moon   #kulistyzajebisty
07 marca 2012 20:20
Jest dokładnie jak Zonk pisze - Siedzibę tam ma fundacja AnimalPro, polo&yacht Club też, dodatkowo obok jest pole do golfa, a niedaleko jest szkółka dla psów  😁
Pensjonat działa od zeszłego roku, trzeba się wpasowywać w grafik hipoterapii jeśli chodzi o jazdę na hali. (plac zewnętrzny podobno ma być ok. maja tego roku) Całkiem fajne tereny, (mówię to jako fotograf, nie jeździec :P) samo podłoże na hali wg mnie jest dziwne - strasznie drobnoziarnisty piasek, który latem pewnie może się kurzyć, ale zimą swoją rolę spełniało i nie zamarzło przy największych mrozach.

edit: pomyliłam nicki :P
Bardzo wam dziękuję za te wszystkie informacje. Do kilku zadzwonię, mam nadzieję, że w katalogu stajni są aktualne numery. Nie wiecie czy są tam miejsca? Z koniem muszę się przenieść na pewno z  końcem miesiąca.
Dzięki Moon za informację o podłożu na hali i ustaleniach co do korzystania z hali. To dla mnie ważne bo nie chcę niemiłych niespodzianek. Jeśli mogłabym prosić o opinie, co jest fajne a co nie (może na PW, bo nie chcę wsadzać kija w mrowisko i wywoływać afery). Jak pojadę oglądać to zawsze od właścicieli dowiem się, że jest wszystko super, a później okazuje się, że na nie mam na nic wpływu i mój koń właściwie nie jest mój. Miałam tak już raz, że siana brakło i koń stał na mokrym i to była wina konia, który spod siebie wyżerał, a w innej stajni tego nie robił. Jak to jest? Chcę mieć święty spokój, wiedzieć za co płacę i co w rzeczywistości może mnie spotkać.
Bay,
pytam sie orientacyjnie bo wybieram sie z kobylka na LL i L . 🙂
to jest w koncu na jednym parkurze z tymi organizowanymi przez Covala? czy forest ma osobno i Mańczakowie osobno?
Wiesz nawet nie wiem. Nie orientuje sie tam nawet. A co jakies stajnie inne maja w tym czasie tez zawody ?
No wlasnie nie chce namieszac ale slyszalam ze ta druga stajnia w Warszkowie tez robi.
Bay Państwo Mańczakowie mają stajnie w Warszkowie ? Z tego co wiem to mają w Rybnie i w Białym Borze.
No namieszalam teraz troche, zle napisalam, chodzi mi oczywiscie o Forest w Warszkowie i 'Covala' w Rybnie, Rybno robi podobno tego samego dnia, a Forest nie ma chyba warunków? i sie zastanawialam czy to bedzie osobno, czy razem :P
A gdzie ogłaszała się z propozycją zawodów stajnia z Rybna?
.
alicja746, Jestem ze Słupska, zapraszam na PW 😉
O, Ala - hej ; )
a jakiej kobyły konkretnie szukasz ? ;>

Na info zawodach w Warszkowie w sensie Forest , mówią że robią w Warszkowo 1, więc to chyba u nich  🤔
.
Miałaś jeszcze jakąś siwą ? ;O
nawet nie wiedziałam.
[b]Moi drodzy re-woltowicze, orientujecie się czy w kwietniu lub maju są jakieś zawody w okolicach trójmiasta, prócz w Foreście i tej stajni w Rybnie ?
Wedle kalendarza Kwidzyn, Starogard, Damaszka, Małe Chełmy.
A o tych co Ty wpisałas to ja nic nie wiem. ZT pewnie ??
Jop,
dlatego jadę bo pierwsze starty klaczy ; )
Cóż... miałam wątpliwa przyjemność oglądać z boku kilka ZT w różnych stajniach na pomorzu i ja bym to omijała z daleka. Organizacyjne i techniczne koszmarki.
a co byscie powiedzieli na ZT ujezdzeniowe w SO? żeby postawić na sponsorów i dobre nagrody oraz dobrą atmosferę. marzy mi się coś takiego, a mam możliwość stworzenia szansy na taką imprezę ; )
deborah   koń by się uśmiał...
11 marca 2012 06:33
rewir, fajny pomysł. tylko kto się ma o tych sponsorów starać bo chyba nie zarząd stada? Oni generalnie chyba niespecjalnie się angażują w takie rzeczy? ;>
wystarczy, ze w jednym watku o tym wspomnisz, choc i tak powinnas dac po prostu ogloszenie
rewir, fajny pomysł. tylko kto się ma o tych sponsorów starać bo chyba nie zarząd stada? Oni generalnie chyba niespecjalnie się angażują w takie rzeczy? ;>
no to chyba ja 😎 myślę, że jarpol-nagrody byłyby fantastycznym pomysłem ;]]
ChingisChan   Always a step ahead! :)
11 marca 2012 20:42
Mam pytanie, gdzie znajdę czytelny kalendarz z zawodami? :kwiatek: Ciągle z nadzieją wchodzę na zawodyjezdzieckie.com ale nic tam nie ma.
ChingisChan, bo ta stronka niestety teraz nie działa raczej.
Tu masz kalendarz: http://pomorskizj.pl/
ChingisChan   Always a step ahead! :)
11 marca 2012 21:12
Dziękuję :kwiatek:.
/ciach/ Zapraszam do ogłoszeń.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się