NIE Nowe ogłoszenia!!

wejdź w ogłoszenia, potem np sprzęt i akcesoria jeździeckie, z lewej strony będzie : widok, i tam są dwie opcje do wyboru
o dzieki 🙂 juz znalazłam
masz ją po lewej stronie. na samym dole kolumny, pod: kategoria, rodzaj, stan etc
Ostatni jest właśnie widok -> lista ogłoszeń / A la forum

[edit] och, nie zauważyłam, że już ktoś zdążył odpowiedzieć.  😉
widze że nie tylko mi się nudzi..buyaka
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 lutego 2012 19:08
Oddajcie Staaare ogłoszenia proosze ; (

Nie rozumiem tłumaczenia że w tych łatwiej znaleźć co się chce ... a jaki problem był w starych ; o Wystarczyło w wyszukiwarkę wpisać nazwę rzeczy , dla mnie dużo łatwiej i czytelniej. Pozatym dużo osób ( w tym ja ) to łapacze okazji : D  Nie szukają konkretnych rzeczy tylko przeglądają co kto ma ,a w tych ogłoszeniach jet to co najmniej trudne...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 lutego 2012 19:15
Nigna, a patrzyłaś przez widok a' la forum? Jest prawie jak po staremu, nawet sie dłużej ładuje bo zdjęcia duże 😉 A co do szukania przez wyszukiwarkę- wpisując coś wyrzucało mi też inne wątki a to nie było przejrzyste i proste w znalezieniu 🤔
Nigna -miałam tak samo..nawet nie wiedziałam, że coś m potrzebne aż zobaczyłam że jest na to okazja :P

pozatym dalej jestem za wątkiem dla ogłoszeń niezarobkowych - tak jak gaga też  pisała - żeby ogłosić cos do wszystkich bo się kogoś szuka, czy robi imprezę, czy coś zginęło, itd itp... taka tablica
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 lutego 2012 19:19
Misskiedis: jeśli wedziesz w dany wątek i wtedy wpiszesz hasło to wyskakują wyniki TYLKO z tego wątku ; )
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
29 lutego 2012 20:29
Zgodzę się z tym, że jak ktoś jest konkretny i wie czego szuka, i nie ma czasu, to nowe są jak najbardziej dobre  😉
Ja tagże dopsuję się "za starymi"  😉
jestem za!
emptyline   Big Milk Straciatella
29 lutego 2012 23:41
[quote author=horse_art link=topic=87323.msg1322338#msg1322338 date=1330543022]
Nigna -miałam tak samo..nawet nie wiedziałam, że coś m potrzebne aż zobaczyłam że jest na to okazja :P

pozatym dalej jestem za wątkiem dla ogłoszeń niezarobkowych - tak jak gaga też  pisała - żeby ogłosić cos do wszystkich bo się kogoś szuka, czy robi imprezę, czy coś zginęło, itd itp... taka tablica
[/quote]

W pełni popieram horse_art. Nowe ogłoszenia uważam za czytelne, miłe w obsłudze i zdecydowanie funkcjonalne, ale tylko jeśli chodzi o kupno/sprzedaż (konia, siodła, owijek etc). Wydaje mi się, że wątek ogólnoinformacyjny mógłby zostać, bo tak naprawdę nie wiem, gdzie miałabym wpisać poszukiwanie transportu etc. Powinien powstać podział na sprzedających/oferujących i kupujących/szukających.
No właśnie. Dokładnie taki problem miałam, poszukiwałam (i nadal poszukuję) transportu, nie wiedziałam gdzie umieścić więc wrzuciłam w "pozostałe", a tam zaginęło między ogłoszeniami o koniach, wędzidłach, siodłach etc  😤  Dlaczego kategorię dotyczą tylko sprzedających, a reszta do jednego wora????
Rozumiem, że w starych ogłoszeniach wcale nie ginęły w natłoku innych ogłoszeń?

To chyba nie jest argument przeciw nowym ogłoszeniom.
ale duóż os. przeglądało ogłoszneia tak, że widziało wszstkie strony bo np ogladali codziennie - znali wiec wszsytki pojawiajace się ogłoszenia.
wiec i takie "szukam stransportu, zapraszam na impreze..., zawody, prosze o pomoc w ..., czy moze ktos ma skan...." zauważyli - dodając do "inne" - no nei powiesz ze je codziennie przegladasz?  no bo poco jak cie nie interesuje?
a o sprawy ktore wlaśnie mają trafić do niewiedzących jeszcze że ich dana sprawa dotyczy '😉

nie trzeba bylo tworzyć nowych wątków do każdego takiego ogłosznia

hym...może poprostu założe taki wątek?  jak będzie nie aktualne to piszący wykreśli sam, napisze czy załatwił sprawe i np dzieki komu żeby miło było, czy impreza sie udała itp (ale w 1 poście i krótko)
bez dyskutowania w nim, sama tablica ogłoszeń

"końskie ogłoszenia nie komercyjne"  i "niekońskie ogłoszenia niekomercyjne"
co wy na to?

jak będzie mało wpisów - nie szkodzi... będzie przejrzyściej
watek transport szukam-oferuje istnieje w dziale konskim.
to mogę założyć?
może transport faktycznie, ale na inne trzeba byłoby także tworzyć multum  nowych wątków
Wątki dotyczące zawodów i propozycji już istnieją

Według mnie nowe ogłoszenia są w porządku i dobrze, że w końcu ktoś zrobił z tym porządek, bo stare były jedynie gratką dla zakupoholików a gdy faktycznie się czegoś szukało, czasami trzeba było przebić się przez tonę sprzętu. Argumenty typu 'stare były lepsze bo na te nie wchodzę' na dobrą sprawe nie są argumentami bo co z tego że nie wchodzisz? To zacznij.
Popieram Ramires, też uważam że nowe ogłoszenia są dużo bardziej czytelne i przejrzyste. Nie musze przeglądać kliku stron żeby znaleźć to na czym mi zależy.....
Bardzo lubiłam nowe ogłoszenia, do dziś  😤
Dziś ktoś dodał do ogłoszeń możliwość licytowania  🤔wirek:
Grubo po bandzie ten ktoś poszedł  👿 widocznie pragnie wystawić coś swojego i wie, że dużo osób będzie chętnych  😎
Nie ładnie  🙄
Marzy ci się  licytacja, sio do Allegro!!!!!
ash   Sukces jest koloru blond....
02 marca 2012 15:53
Azbuka to jest tylko opcja "propozycji cenowych"

"Tu możesz zaproponować cenę i zobaczyć propozycje innych użytkowników. Propozycja nie jest wiążąca, a sprzedający może sprzedać dowolnej osobie, również nie podającej najwyższej ceny. Propozycje cenowe mają charakter orientacyjny, jednak prosimy nie spamować - osoby które będą zaśmiecać propozycje, otrzymają propozycję nie do odrzucenia od moderacji 😉"
Azbuka To jest dokładnie tak jak "czekam na propozycje" tylko bardziej formalnie  😉
ash, przecież wiadomo, że każdy chce drogo sprzedać.
Wcześniej były ciche licytacje, teraz to. E do bani  😵
Dla mnie chamstwo i tyle.
Przecież jak wystawiam coś za 100zł, a potem widzę, że cena rośnie i rośnie ... co dalej, za 100zł sprzedam?  😁
Azbuka, to jest opcja do ogloszen "zaproponuj cene". wchodzisz na takie ogloszenie i widzisz, ze ktos zaproponowal np 90zl. i wiesz, ze w takim razie raczej ponizej 90 nie ma co probowac.
i to nie zostalo dodane dzis 😉
Katija, akurat obserwuję sobie ogłoszenie, gdzie jest podana cena ... i dwie oferty jak na licytacji  😉
desire   Druhu nieoceniony...
02 marca 2012 16:20
wkurzają mnie nowe ogłoszenia, musze sprzedać masę sprzętu "na już"  i nic, a w starych od razu jakoś to wszystko gładko szło..  😜 
Było wypisane co, jak i za ile, opis był widoczny i mimo woli człowiek przeleciał wzrokiem, teraz wydaje mi się, że ludziom nie chce sie klikać; by coś zobaczyć dokładniej,  przeczytać opis i niestety - niektórzy na tym tracą  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2012 16:23
desire, dla leniwych oglądających jest opcja wygląd a'la forum 😀
desire   Druhu nieoceniony...
02 marca 2012 16:29
Misskiedis, wiem tyle, że nikt w zasadzie nie ma wglądu od razu do wszystkich produktów jednego użytkownika - w starych według mnie było plusem to, że w jednym poście można było zobaczyć w zasadzie wszystko co dany użytkownik ma na sprzedaż/wymianę itd..  😉 

ps. już nie będę marudzić  😉 🤔wirek:
ktoś mówił, że to kwestia przyzwyczajenia.... i rzeczywiście zaczynają mi sie podobać nowe ogłoszenia  🤣
mam tylko problem z usunięciem ogłoszeń na stałe....
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2012 17:27
Zdaje się że nie ty jedna, ktoś się na to skarżył na technicznym.

No proszę, na początku były takie pewne głosy że 90% będzie przeciw nowym ogłoszeniom a tu stare wygrywają jedynie 2 procentami 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się