DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Ivett - tak, tą... Rozbroiła w 4 miejscach 😉
Dzięki bardzo 🙂


sorry za  🚫

ivvet, ty robisz transportery sama ?  🙇 ?


zdarzyło mi się popełnić kilka sztuk

Escada i tak się dziwię, że ona tyle wytrzymała. To była jedna z moich pierwszych derek 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2012 19:11
Nowelisa, świetne pikowanie 🙂
Nowelisa, świetne pikowanie 🙂


Poczekaj na kolejne 😀
ależ piękne czapraki  😍
mam do was takie pytanie dziewczyny...czy któraś z was wie jak zrobic uprzaz?...mam kucyka który stoi "bez czynnie" całymi dniami, póki jest śnieg moze by pociągnął zwykle sanki,ale nie wiem zupełnie jak sie zabrać do tego 🙂 
komplecik popełniony dla jednej z forumowiczek  🙂 coś mi photobucket nie śmiga mam nadzieję że widać zdjęcie
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 stycznia 2012 18:22
krysiex213 bardzo fajny komplecik 😀
krysiex213, ten pad to po prostu szaał 😜. Jak będę miała kupować pad to wiem do kogo się zgłosić 💘.
cieciorka   kocioł bałkański
23 stycznia 2012 19:32
krysiex213, super!
krysiex213  Wchodze sobie na DIY i patrze... "hmm... chyba jestem ślepa, ale weszłam w szmatocholików." Robię wstecz, znowu DIY i juz wiem ze to wszystko robione ręcznie. Jestem w ogromnym SZOKU!
jeju Dziewczyny aż się zarumieniłam 😡 dzięki



edit: no to jeszcze jeden końplet  😉

krysiek213 normalnie śliczny ten komplet  🙂
FilcKonik dla Sio 🙂
Boski 😀
Pady też oczywiście.
krysiex213
wiadomo u kogo już moge zamawiać pady szyte na miarę  😀iabeł:
masz zdjęcie jakiegoś ujeżdżeniowca a nie VS
😎  cudne są !!!!!!!!!!!!!!
cześć długo mnie nie było ale wstawiam swoje nauszniki
dora123  Jak dla  mnie kolor super!
Tylko czy nie powinny być dłuższe trochę ?
dora123, nauszniki super! Bardzo ładne  😉
ivett ona jeszcze pożyje spokojnie, tylko muszę ją pospawać w kilku miejscach. Powiem szczerze, że jak na ciuch używany przez kucyka to pełen respect, moja derka na moim koniu (grzejącym się  😁 ) pożyła całe 3 dni a teraz ma tyle części, że nie wiem jak to ogarnąć ponownie :P
dziewczyny, naprawdę jestem pod wrażeniem, ja sama mam do takich prac dwie lewe ręce, ale Wasze prace.. powalające
są trochę szersze ale dzięki temu nie wyglądają jak język i fajnie się układają a po za tym dobrze się trzymają pod tranzelką jak tylko poprawi się pogoda to cyknę fotki na modelce bo w mojej stajni nie wychodzą za ładne
ten w kwiatki jest fajny i chyba wyszedł ci lepiej niż różowy
ten w kwiatki jest fajny i chyba wyszedł ci lepiej niż różowy

dzieki za szczerosc
mi tez się bardziej podoba ten w kwiatki
a ten drugi nie jest różowy tylko bordowy a przez to ze foto robione telefonem to kolor przekłamało trochę
poza tym one maja zupełnie inne kształty :P więc może dlatego takie wrażenie 🙂
sanipl ja zrobiłam jakieś 3 miesiące temu bliźniaczy 😉

znalazłam fotke w nausznikach z zawodów mikołajkowych to były moje 2 nauszniki pierwsze poszły do kosza  😀iabeł:
wszelkie komentarze co do kształtu i wyglądu mile widziane (skoku nie komentujcie to moje 1 zawody :icon_redface🙂
wiem coś o przekłamanych zdjęciach mi rzadko się zdarza zrobić dobre zdjęcie może te nauszniki dlatego wyglądają jakby były za krótkie z resztą moje czapraki też nigdy nie wyglądają na zdjęciach tak jak bym chciała
sanipl ja zrobiłam jakieś 3 miesiące temu bliźniaczy 😉


tez wzorowałaś się na es'ach maxach?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2012 15:38
krysiex, dla mnie bomba! ale szczególnie nauszniki  😍 można takie u ciebie zamawiać? pad też chętnie zobaczyłabym jakiś dl 🙂 

dora, te twoje też bardzo fajne 🙂 ładny 'ścieg' 🙂

sasqach, konik  😍
krysiex213  😍 ja też chcę taki!!!!  😜 😜 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się