Kącik Małolata...:D

Arroch, asz lecz Badzioszek to zupełnie inna klasa społeczna od szarej myszki Haxleya i jego ześwirowanej właścicielki. 😁


Hehehe, no co Ty :P Badzioch to margines społeczny  😁 nie dość, że połamany to jeszcze - jak się dzisiaj dowiedziałam od Stajennego, któremu to powiedział Pan W - Sisisa - taaaak! ten! - nieułożony... i to wszystko przeze mnie  😁
Nie mogę się napatrzeć na tego słodziaka. 💘

flygirl mam taką samą koszulkę :P z HRC w Madrycie  😂
No, tylko szkoda, że ja tam osobiście nie byłam. 😁 Mamusia mi kupiła. 😀
rumka   niezbadane są wyroki boskie
19 grudnia 2011 21:46
Dzisiaj w żartach rzuciłam pomysł że jednak robię u siebie sylwestra i już oczywiście pół szkoły wie i chce przyjść   😵
wklejam publicznie bo dla wszystkich pozdrowienia są 😉
Następnym razem wyłącze gg...
Nie zwracajcie uwagi na efekty końcowe, nie zauważyłam ich i nie ucięłam :>
A ja jeszcze bioli i genetyki nie skończyłam , a jeszcze historia czeka...
jest 23:47, jesteście świadkami mego poświęcenia!  🏇


jeszcze nigdy się chyba tyle na raz nie uczyłam... -.-'
nie poszlam dzis rano na wf 😀

trzymajcie za mnie kciuki na sprawdzianie z fizyki dzisiaj...
ahhh. jutro na dwóch lekcjach wigilia, w czwartek apel + jasełka i wooolne  😎
jak spędzacie sylwestra ? ja zapewne z dwójką  😂 😎
jutro ani jednego sprawdzianu, a w czwartek klasowa wigilia 💃
Borkowa, znając moją mamę i siostrę, to na skajpie z trójką znajomych z okolic 🙄
178 słówek na jutro z ang i sprawdzian z geo  😵 może jednak wykorzystam moje zwolnienie do środy i nie pójdę jutro?  🙄

Dotarła do mnie płyta Slash'a Made in Stoke, ale genialna  😜
maiiaF tak wygląda zawsze mój sylwester, no okej, może pizzę zrobię ;> i balony kupię i tyle  😂
Arroch, jak nie musisz iść, to korzystaj i nie idź 🤣
Borkowa, no mój prawie zawsze tak wygląda 😂 ale w tym roku ma szansę wyglądać inaczej 😎
maiiaF ja się dopiero przeprowadziłam w wakacje i mam niby koleżanki, ale wiesz jak to jest, nie znam ich długo, a u mojej cioci i kuzynów nie chcę siedzieć bo wiem, ze tam impreza taka mega będzie i będę  się tam wręcz dusiła.
maiiiaF, przyjeżdżaj, kupie specjalnie balony  😂
borkowa, rozumiem 😉
Alabamka, wiesz, ile radości dają balony? 🤣 ostatnio na technice się bawiliśmy 😂 ja chcęęę, Ty wiesz, ale moja mamusia... 🙄
po 1 zdechl mi pies, po 2 mama faceta z mojego avatara zachwyca sie graffitti ktore robilam i zyczy mi wesolych swiat z Hawajow [btw niesamowite]

niemiłek jejku, co się z psiakiem stało?

Rok temu o tej porze było -20 stopni i śnieg po kolana, a teraz? Temperatura w dzień na plusie, słońce grzeje w najlepsze. Lubię to.
flygirl u mnie pada snieg, żeby nie było  😀
U mnie jest -1,7 i jakieś 5 cm śniegu 🙁 Badzio był dzisiaj zachwycony  😁
w Zamościu podobno śniegu po kostki 🤣
idaczerwcowa, w Warszawie śnieg?! Siostra kłamczucha  😀iabeł:
flygirl starosc i choroba, mial 13 lat 🙁
maiiaF owszem pieknie pruszy  🤣
niemiłek no to poważny wiek, trzymaj się :kwiatek:

Mam nadzieję, że u nas nie spadnie jeszcze jakiś czas, a jeśli już ma zamiar to niech będzie mróz i słońce, żebym mogła foty porobić. 😀
Zuza, kiedy studniówka? 💃
Zuza, kiedy studniówka? 💃


28.01  😵
Arroch, założysz sukienkę!?
A mam inne wyjście?  🙄
niemiłek, nie mów nic, mojemu za pół roku stuknie 13, ma starcze zapalenie mózgu, według weterynarzy niektórych to już w wakacje miał zdechnąć 🙄 przelicznik jego rasy pokazuje, że na lata ludzkie ma ponad 105 lat, a ciągle szaleje i zachowuje się jak szczeniak. Chociaż momentami wygląda źle... Nie wiem co to będzie, jak nadejdzie jego koniec, mam go od szczeniaka, 4 lata miałam, jak rodzice go przywieźli... Zżyłam się z nim porządnie, z resztą, parząc na jego mordkę, nie da się nie pokochać
Arroch, hihi, liczę na zdjęcia 🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się