Anonimowi Zakupoholicy

Ada   harder. better. faster. stronger.
06 października 2011 19:13
mała mi,  :kwiatek:
pokaż sweter i czapki 😀
Zakupilam bluzke w sklepie house 🙂
Pogratulujcie  🤣
Jako starsza pani wstyd mi do takich sklepow wchodzic. Ale wisiala na wystawie tydzien temu.... Dzis zdecydowalam sie... Wchodze... Muza mnie dobila, srednia wieku 15, ok, udaje ze dla dziecka kupuje....
Bluzki niet...
Poszlam dalej...
Ale mysle... Zesz qrna... No wracam, pikuje do mlodziana z obslugi... Taki synek prawie dla mnie
Artykuluje mu, ze bluzka, ze z napisem "wildness"... Znalazl...
Zakupilam 🙂
-leginsy H&M
-koszula H&M
-kozaki Humanic

🙂
- srebny  zegarek-bransoletka Dolce&Gabana 💘
Po nieudanej dwuletniej przygodzie z butami Campus Grenada Lady, tym razem postawiłam na Alpinusy Sherpa II Lady. Mam nadzieję, że tej zimy uniknę przemarzniętych stóp i mokrych skarpet nawet przy kilku stopniach poniżej zera.

Dodatkowo nabyłam też czapkę i słuchawki 🙂







Wczorajszy zakup .... tak więc 2 bluzy z Bullionem + koszulka i jak na razie jestem spełniona  😍

nie doceniam ilosci pracy poswieconej na otagowanie tych wszystkich serduszek. rozjechalas nimi forum niektorym uzytkownikom. powstrzymaj sie od tak intensywnych wyrazow radosci.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 października 2011 14:03
qniara, Mogłaś sobie darować serduszka... 😵

Znowu zbankrutowałam na zakupach...

Kurtka zimowa
Buty botki, rodem z japan style 😁
A.   master of sarcasm :]
17 października 2011 14:18
a ja dzis znowu pare ksiazek na amazonie  🤔wirek: dwie na tematy ekologicznego gospodarstwa domowego i ogrodka a trzecia Robertsa  "Horse Sense for People". wybaczylam sobie, bo w sumie mnie kosztowaly ciutke powyzej 20 funtow
Ja dzisiaj zamówiłam bluzę  😍


zdjęcie z allegro, lepszego nie udało mi się znaleść.


a jutro lecę kupić bilet na koncert Strachów  😜
-buty
-spódniczka
-bluzka bokserka
-torebka 😀 I niech mi ktoś powie, że zakupy nie poprawiają humoru, to wyśmieję! Pomimo, że ich nienawidzę to jakoś tak od razu mi lepiej.
noen   A story of a fighter of our human race
18 października 2011 22:16
Frania, ta bluza jest swietna, ale czarna z czerwono-zolto-zielonymi paskami 😎 😀
A mi się właśnie wymarzyła taka 🙂 Uwielbiam granatowy  😍

A poza tym taką jak ty piszesz ma flygirl i głupio by było gdybyśmy miały takie same 😉
a ja znow stos ksiazek i jeden film!  😡 😡 😡 😡
fin, ty mnie nie dobijaj. Właśnie upatrzyłam sobie śliczne Campusy , ale teraz chyba wolę brzydkie Alpinusy... ech.
armaquesse, jak kupowałam swoje Campusy dwa sezony temu, to jedna z forumowiczek ostrzegała, że nie warto, ale nie chciałam słuchać 😁 Nie wiem jak Alpinusy będą się sprawdzać zimą, na razie dotarły, po przymierzeniu stwierdzam, że ładniej wyglądają na nodze, są porządnie wykończone i nie uciskają nogi nad kostką (Campusy niestety mnie uciskały).
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 października 2011 22:28
mery u Ciebie stos książek, a u mnie stos płyt 😀
zamówiłam:
Mylo Xyloto - Coldplay
Czerwony Album - Coma
Od Piaf do Garou - Michał Bajor
Dekada - Strachy na Lachy
8 - Nosowska
Plan ewakuacji - Cool Kids Of Death
nie mogę się doczekać  💘
Dziewczyny zazdroszczę stosu książek i płyt. Ja aktualnie nie dość, że nie mam kasy to jeszcze nie mam czasu usiąść i poczytać nic poza lekturami  😵

Edytka fajne płyty! 🙂
Frania, coś ci nie wyszło z tym "nie dość że" 🙂

Ja wreszcie kupiłam kozaki i są booskie, takie jak chciałam 🙂
spodnie
spodenki
sukienka 🙂
i bransoletka-pasek
fin, no kurde. Ja wczoraj szukałam ładnych Alpinusów (nie tylko) i d..a. Na razie chyba odpuszczę temat bo mi się nie spieszy, może w tym czasie cos ładnego mi sie rzuci w oczy.
ładne spodenki 😉 gdzie kupiłaś ??
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 października 2011 17:58
Jestem snajperową maniaczką  😵


[img]http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/18/79/94/70/1879947063[/img]
ganja, jeśli to było do mnie to pull&bear 🙂
mery gdzie dorwałaś Światła września? Wczoraj pytałam w Empiku, to premierę mają 3 listopada.
ja wszystko zawsze kupuje w merlinie 🙂 czekam na przesylke, wiec jeszcze tego fizycznie nie mam!
Jasne  😀 Widziałam też już na allegro.
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 października 2011 17:34
karolinaaa, też nie lubię zakupów takich tradycyjnych, czyli łażenie po sklepach ale cieszyć cieszą 😀

Kampari, świetny kolor spodni  😉

yga, fioletowe spodnie  🍴

Kampari kolor tych spodni świetny!

W tym miesiącu:
Ja:
- płaszcz jesienny
- buty
- rękawiczki
- 2 biustonosze

Koń:
- siodło
- pasta do odrobaczenia
- składniki na ciastka dla koni

Do końca miesiąca będę jeść suchy chleb 😵
Gdzie kupujecie w necie bluzy z adidasa? Bo na allegro mały wybór
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się