Top model-zostań modelką

powtórka na tvn leci 🙂
Dziewczyny, tak jeździcie po Magdalenie Roman... ja także uważam, że nie jest ATRAKCYJNA, ale nie zapominajcie o tym, że modelka wcale nie musi taka być. Często oglądam FashionTV i na puszczanych tam pokazach połowa dziewczyn - chodzących na tych naprawdę prestiżowych wybiegach - nie jest ładna! Ja się na modelingu nie znam, ale widzę, że dużo więcej w nim dziewczyn z urodą, nazwijmy to... nietypową i dziwną, niż klasycznych piękności.
😉
Tak, bo co innego fotomodelki a co innego modelki do pokazywania ubrań na przykład. Te na wybiegach, prezentujące ubrania muszą mieć idealną figurę, ale podobno wręcz wskazane jest, żeby twarz nie była zbyt piękna, bo będzie przyciągać uwagę, przez co widz będzie się patrzył na jej twarz a nie na ciuchy 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 października 2011 10:24
ale i tak zawsze obrabiają zdjęcia photoshopem :P
i dziewczyna może być paskudna.  Odbiorą jej komputerowo zbędnych kg, powiększa biust itd.
I właśnie dlatego żadna modelka nie musi być pięknością "z twarzy"  😉 fotomodelkę obrobią w photoshopie a ta od wybiegów będzie przyciągała uwagę nie tam gdzie trzeba  🤣
Wreszcie obejrzalam odcinek Top Model. Biedawersja ANTM, te twarze jurorow przyklejone na stogach siana - co za nedza 😀
Anyway - z moich spostrzezen: Zadna z dziewczat nie jest high fashion - z wylaczeniem wlasnie krytykowanej Magdaleny Roman - ale niestety nie o to w polskiej biedawersji najwyrazniej chodzi (vide pokazywanie cycków).
Dorota - nie wiem, skad sie bierze Wasz zachwyt. Przecietnej urody laska, podobna do Wlodarczyk. Nic specjalnego, zero materialu na modelke. Chyba, ze do katalogu.
Mnie sie spodobala Olga (chyba) i Honorata (tez chyba). W kazdym razie, byly to dwie dosc szare myszki, ktore na sesji wyszly jak na modelki przystalo. Byc moze pomylilam imiona, ale pewnie wytrwali widzowie beda potrafili stwierdzic, czy pomylilam imiona czy tez nie 😉

Na zdjeciach pt 'one dostaly sie do finalowej 13" wszystkie wygladaja padacznie. Gabriela, w tym beznadziejnym czarnym napuszonym pseudo bobie i zielono niebieskim wdzianku wyglada jak pani pielegniarka, reszta dziewczyn wyszla rownie niekorzystnie. Ot, biedawersja.
co taka cisza  🥂
Ja zaniemówiłam od tej Ani, co to jest...   👀
Kto idzie na modelkę nie umiejąc chodzić na szpilkach? 
I te komentarze "Teraz będę nawet spać w szpilkach"  😵
Kto odpadnie? Olga, Karolina czy Ania? :P
grubo przesadzaja  😤 udzisko , gdzie to udzisko  😤
Szkoda, miałam wrażenie, że ona ledwo stała i kontaktowała bo było jej słabo. Wielka szkoda  🙁
haha Polina 2 atakuje  🤔 😂
Powinna odpaść Ania  👿
Z czego ma ta Magda niby schudnąć? 🤔
Najgorsze, że teraz się poddała  🤔 Wolałabym ją widzieć na zdjęciach a nie tą Ankę. Drażni mnie jej osoba, grr. 😤
a mnie draznia 3 ktore mialy odpasc

chociaz jedna uff  😉 ta co odpadła przypominała mi figurą , twarzą z daleka Papierska

a ta Ania to porażka , i te ich wyzania , no zal dupe sciska
odpadla bo odpasc musiala. nie wywiazala sie z umowy podpisywanej na castingu z tvn i byly informacje w mediach ze sie dostala do programu, zanim zostal wyemitowany. albo by odpadla w 1 odcinku, albo musialaby zaplacic 150tys.
a szkoda...
odpadla bo odpasc musiala. nie wywiazala sie z umowy podpisywanej na castingu z tvn i byly informacje w mediach ze sie dostala do programu, zanim zostal wyemitowany. albo by odpadla w 1 odcinku, albo musialaby zaplacic 150tys.
a szkoda...


o co chodzi?
jej "agent" podal informacje o dostaniu sie do programu, zanim zostal on wyemitowany. co podlega karze
czy juz gdzies mozna to obejrzec?
Karla na ww.topmodel.tvn.pl puszczają od razu po zakończeniu odcinka.
No właśnie coś mi się podejrzane wydawało, że Karolina odpadła... Już prędzej Gabrysia albo Honorata... Jeśli z tym przeciekiem to prawda, to jakaś porażka :/
Dzionka prawda, bo jest z mojego rodzinnego miasta i informacja byla na ogolnodostepnej stronie internetowej
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 października 2011 23:40
Ja największa sympatie czuje do Gabrysi, dodatkowo ma u mnie + że jest mała i walczy o siebie... niestety zdaje sobie sprawe z tego że w końcu odpadnie bo chociazby sam wzrost ja dyskwalifikuje 🙁
Anja Rubik chyba co raz chudsza  😲
a mnie jakoś 4 dziewczyny irytuja starsznie  😵 ta wesolutka, że aż się niedobtrze robi, i mówienie że super hiper dom bo tak to w domu sie wszysycy gnieździli w jednym pokoju, albo wstydze się bo od roku nie byłam z facetem, ludzie normalnie  😲 😲 😲 wszystkie 18 i 19 jakies denne są
No te ich wyznania są boskie 😀 Jedna, że rok nie uprawiała seksu, druga, że jest dziewicą... ratunkuuu!

Losia, no to niezła wtopa, kurde :/ szkoda, mogła mieć dziewczyna szansę na więcej...


Losia, no to niezła wtopa, kurde :/ szkoda, mogła mieć dziewczyna szansę na więcej...

Czy ja wiem? Nie nadawała się do modelingu. Tak jak jej powiedzieli Miss ok, ale nie modelka.
Niestety ten program nie pokazuje prawdziwego świata mody...wszystko przekręca a z dziewczyn robią puste laleczki
ostat, jak dla mnie była lepsza od co najmniej dwóch dziewczyn, które przeszły dalej. Jakby ją trochę wytrenować, to może by mogła więcej z siebie dać...
A wiesz coś o świecie mody z własnego doświadczenia? Po tym jak wyglądasz obstawiam, że tak 🙂
ostat, jak dla mnie była lepsza od co najmniej dwóch dziewczyn, które przeszły dalej. Jakby ją trochę wytrenować, to może by mogła więcej z siebie dać...Zgadzam się, że była lepsza od innych. Chociażby od tej niskiej "wariatki" co przeszła dalej czy murzynki, która mimo ładnej twarzy i fajnej figury na zdjęciach wychodzi okropnie.
[quote author=Dzionka]
A wiesz coś o świecie mody z własnego doświadczenia? Po tym jak wyglądasz obstawiam, że tak 🙂
[/quote]

Siedziałam w tym kilka lat 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się